Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podobają wszyscy komentatorzy ESN oprócz Dumanowskiego i Czachowskiego, których od lat nie trawię. :-)

Propsy, propsy. Mam tak samo jak Ty.

 

Czachowski jako gość w studiu i jako współkomentator jest całkowicie zbędny. Powiedziałbym nawet, że szkodliwy. Nie mówi nic ciekawego, podnosi głos kiedy nie zachodzi taka potrzeba, sypie banałami i generalnie jest przeraźliwie nudny.  

 

Dumanowski nieco się podciągnął, ale merytorycznie wciąż daleko mu do Święcickiego i Kapicy. Dalej nie ten poziom.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto broni Czachowskiego, ten nie słucha jego komentarza. To jest taka paplanina że głowa mała. Zamiast proste zdanie złożyć z 5 słów, to rozwija się jak maturzysta, który musi napisać wypracowanie na minimum 180 słów. Dajcie spokój, rzuca banałami, łamie zdania, rozciąga je zbędnie. Na prawdę w 21 wieku liczę na jakościowy komentarz, a nie to co potrafi wywnioskować każdy ''niedzielny'' fan Serie A. Do tego słabo czyta grę. Sorry robson ale tego co napisałem nie masz szans obronić. Może ci się podoba jego komentarz, ale skoro się tym chwalisz - to Ja Ciebie nie rozumiem (dlaczego ci odpowiada).

 

Z tym Eleven Gol Live 22.45 to przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipiński Gleń to była świetna para komentatorów. Nie wiem jakie kwity ma na szefów C+sport Milko że jeszcze tam pracuje. Chyba przez zasiedzenie .

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tym Eleven Gol Live 22.45 to przesada.

 Przesada? Wreszcie ktoś opakowuje ligi jak należy - świetni eksperci i w ogóle aż chce się oglądać. Teraz Białaś świetnie opowiada - doskonały w studio.

 

A jak Ci pora nie odpowiada to można nagrać ;) Ja kiedyś regularnie Sport+ nagrywałem.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem ten magazyn podsumowujący mecze na Eleven, co był Grzywacz, Białas, Kruk, Pawłowski, Kapica, Święcicki... nie wiem jak dokładnie się ten magazyn nazywa, ale mniejsza z tym. Powiem tak... Święcicki i Kapica oczytani, wygadani i są momenty kiedy słucha się ich z przyjemnością. Szkopuł w tym, że za dużo gadają, przekrzykują siebie nawzajem, przekrzykują Majaka dlatego całość wypada słabo. Obaj są jacyś tacy przemotywowani, zbyt wiele informacji mają w głowach i zbyt wieloma informacjami chcą się podzielić. Efekt jest przez to wszystko chaotyczny. Gdyby trochę na spokoju podeszli do zawodu, tak jak wczoraj Kruk czy Pawłowski byłoby okey. Rozumiem, że chłopaki są młodzi  chcą się wykazać, wykorzystać swoje 5 minut i wycisnąć całą cytrynę do końca, ale... no właśnie. Powinni popracować nad formą, bo ta w porównaniu do treści leży i kwiczy. Miło, że czytają zagraniczne książki i wyciągają z nich kapitalne anegdoty jednakże mogliby popracować nad sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome jest, że do 6 kwietnia przyjmowane sa oferty w przetargu na pokazywanie LM na kolejne 3 lata i teraz dwa pytania do Was. Za jaki czas myslicie,ze można się spodziewać odpowiedzi(eleven mam nadieje ze wygra )kto będzie pokazywał te rozgrywki i czy ewentualnie też LE może pójść też do Eleven czy w razie utraty LM przez C+ będą walczyc na śmierć i życie i LE? Strasznie jestem tej sytuacji ciekaw.

Edytowane przez damian644
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto broni Czachowskiego, ten nie słucha jego komentarza. To jest taka paplanina że głowa mała. Zamiast proste zdanie złożyć z 5 słów, to rozwija się jak maturzysta, który musi napisać wypracowanie na minimum 180 słów. Dajcie spokój, rzuca banałami, łamie zdania, rozciąga je zbędnie. Na prawdę w 21 wieku liczę na jakościowy komentarz, a nie to co potrafi wywnioskować każdy ''niedzielny'' fan Serie A. Do tego słabo czyta grę. Sorry robson ale tego co napisałem nie masz szans obronić. Może ci się podoba jego komentarz, ale skoro się tym chwalisz - to Ja Ciebie nie rozumiem (dlaczego ci odpowiada).

 

Z tym Eleven Gol Live 22.45 to przesada.

Ale ja Czachowskiego nie bronię, tez go nie lubię akurat bo gada jak pokrecony czasem. Choć dziwi mnie ze lubia tutaj Kazka zC+ a Czachowskito ten sam kaliber. No ale to nie moja bajka.

Zdecydowanie wolę Kapice, którego po prostu lubię.

 

Sam Swiecicki wczoraj powiedział, ze Kapica jak tylko pojawia sie w studio to od razy energia od niego bije i wszyscy inne humory. I cos w tym jest ;)

 

Kaoica pojechal z Miroslawskim do Szanghaju na GP Chin. Ciekawe czy Sokół jest z nimi czy czasem nie będzie komentował że studia. Byłoby fajnie ;)

 

Co do wczoraj to jeszcze wielkie plusy dla Eleven a raczej Swiecickiego za zaproszenie takich gości do studia i na mecz Interu. Maciej Zieliński i Michał Borkowski duza klasa i wiedza o calcio. Takich gości sie chcę słuchać bo wiadomo ze sie znają! Klasa! ;) oby więcej takich rzeczy i zaproszeń dla nich przy okazji rozmów o Italii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem ten magazyn podsumowujący mecze na Eleven, co był Grzywacz, Białas, Kruk, Pawłowski, Kapica, Święcicki... nie wiem jak dokładnie się ten magazyn nazywa, ale mniejsza z tym. Powiem tak... Święcicki i Kapica oczytani, wygadani i są momenty kiedy słucha się ich z przyjemnością. Szkopuł w tym, że za dużo gadają, przekrzykują siebie nawzajem, przekrzykują Majaka dlatego całość wypada słabo. Obaj są jacyś tacy przemotywowani, zbyt wiele informacji mają w głowach i zbyt wieloma informacjami chcą się podzielić. Efekt jest przez to wszystko chaotyczny. Gdyby trochę na spokoju podeszli do zawodu, tak jak wczoraj Kruk czy Pawłowski byłoby okey. Rozumiem, że chłopaki są młodzi  chcą się wykazać, wykorzystać swoje 5 minut i wycisnąć całą cytrynę do końca, ale... no właśnie. Powinni popracować nad formą, bo ta w porównaniu do treści leży i kwiczy. Miło, że czytają zagraniczne książki i wyciągają z nich kapitalne anegdoty jednakże mogliby popracować nad sobą. 

 

Idealnie to ująłeś. :) Mają wiedze, ale momentami mają taki słowotok, że nie da się tych informacji przyswoić. Święcki ma naprawdę przyjemny głos i słucha się go świetnie, jak właśnie nie ma obok Kapicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie żużla. Trzy dni przed  rozpoczęciem  sezonu PZmot nie podpisał jeszcze umowy z Polsatem i Elvenem.  Problemy robi Eleven, która  chce żeby mecze w  sobote  odbywały  o godzinie 12.30. Pzmot nie chce na  to godzić, chce żeby były mecze ok 15.00. Trwa walka i negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...