Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sportklub na fb o lidze włoskiej w siatkę:

Może i się chwali ale my widzimy, że w kontrakcie jest sezon 2015/16. Nie wiemy czym jeszcze się chwali, ale my wiemy co mamy
nic nie poradzimy na to co reklamują. W każdym razie siatkarska liga włoska w sezonie 15/16 nadal w Sportklubie
Być może mają od 2016.
Liga włoska w siatkówce w sezonie 15/16 nadal jest u nas, nie wiemy skąd info, że ją tracimy. Pan Rabij odpisał, że nie wie bo prawami się nie zajmuje i zawsze tak odpowiada. Ligi belgijskiej już nie transmitujemy od 2014, halo! Wypdła bo zastąpiła ją portugalska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na satkurier napisał,że kanały Eleven są dostepne w toya łódź w cenie 12 zł.

W nc+ cena ma wynosić od 16 do 29 zł w zależności od pakietu.

 

Jeszcze nie są dostępne bo nie nadajemy. Ale wydaje mi się, że Toya dzwoniła w zeszłym tygodniu by podłączyć się do testów. Nie pamiętam dokładnie - mam to w komputerze w pracy. Możliwe więc, że od strony marketingu to już wprowadzili do oferty :) (ulotki drukują być może) Ostatnio sporo zapytań z całej Polski. Marketing wręcz nie wyrabia z odpowiedziami. Nawet jedną dziewczynę więcej zatrudniają. Taka ruda - mega wyszczekana, ładna dziewczyna. :jupi::jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nemoturtles

Kiedy jest planowana jakas konferencja itp?

My to mamy konferencje teraz i nawet telekonferencje każdego dnia z ….. szefami. Gorący okres dla nas.

Nie wiem …. bo to marketing i PR organizuje, ale podpytam dziewczyn. Patryk wie najwięcej. Jak ma być konferencja lub oświadczenie prasowe to zawsze jest w firmowej koszuli z logiem w pracy. Taki z niego gość ! W "zwykłe"dni nie przychodzi w tej koszuli. On wie kiedy mogą być kamery …… trzeba wyglądać na przedstawiciela ESN mówi. Trzeba przyznać, że dba o wizerunek to mu się chwali. (w końcu jest szefem całej redakcji. A to nie byle grupka lecz całkiem spory zespół już ….. gdzie my się pomieścimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem …. bo to marketing i PR organizuje, ale podpytam dziewczyn. Patryk wie najwięcej. Jak ma być konferencja lub oświadczenie prasowe to zawsze jest w firmowej koszuli z logiem w pracy.

A dlaczego Miroslawski praktycznie w ogole nie udziela wywiadow? Ile osob juz liczy redakcja sportowa,tak na oko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakiś player na Androida , iOS? Jak będą wyglądały transmisje w necie bo wygląda na to że na początku dostęp do kanałów może być głównie przez internet. To co nie zmieści się na dwóch kanałach będzie w necie?

 

APPKI dojdą w swoim czasie. Internet w HLSie z geolokalizacją po IPkach, równolegle chyba 4 wersje streamu (od 385 Kb do bodajże 2,8 (testujemy wydajność w 720p).

Powinno być vod, ale nie mogę obiecać, że wszystko odpali od razu na 2 sierpnia. Internet będzie docelowo mega atrakcyjny, lecz wymaga to pełnej wspólpracy redakcyjnej. Ludzie muszą się wdrożyć i nauczyć nowego CRMa systemu, który cały czas jest w trakcie pisania, testów, modyfikacji. To jest żywy organizm i zawsze będzie modernizowany (takjak strony onetu, wp i innych)

Obawiamy się wydajności i pasma gwarantowanego, na początku ale "ciśniemy" i operatorów jak i developerów. Czekamy na decyzje szefa w sprawie co zrobić, jak przewidywane psamo "zatka" się ? Alternatywa jest by zejść z jakością, lub tym userom co będą ponad stan wyświetlić, że nie ma już dla nich miejsca) Ale to nie jest ustalone jak będzie …… tylko dyskutujemy podczas naszych meetingów wewnętrznych. Musimy przewidzieć i omówić różne warianty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej Waszej stronie będą newsy, bieżące informacje z wszystkich dyscyplin czy tylko tych do których macie prawa? No chyba że nie będzie newsów?

 

Planujecie jakieś sporty zimowe, śniegowe? Patryk Mirosławski współkomentował biathlon ale prawa do tego ma chyba Eurosport i ostatnio Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim ty jesteś w stacji?

Jestem tam tylko ciut ważniejszy od naszego miłego Pana pracującego na recepcji.(tego z bujną czupryną). Hmmmm ciekawa sprawa bo nie było go kolejny dzień w pracy. Może chory ? Albo nie przeszedł okresu próbnego ? Zapytamy dziewczyn. Jak nikt nie wie co się dzieje to "dziewczyny" znają odpowiedź na wszystko !

Planujecie jakieś sporty zimowe, śniegowe?

Odgarnianie chodnika ze śniegu na czas nim straż miejska przyjedzie. :D:D:D Poczekaj na kolejne oświadczenie, albo lepiej start kanałów

Do zimy kawał czasu. Czy myślisz, że w środku lata ktoś zamyka negocjacje w sprawie zakupu praw do sportów zimowych ? Nawet do Ekstraklasy walka trwała 5 minut po dogrywce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej Waszej stronie będą newsy, bieżące informacje z wszystkich dyscyplin czy tylko tych do których macie prawa? No chyba że nie będzie newsów?

@nemoturtles - podbijam pytanie^^

 

 

PS. Ktoś coś pisał, że Bożydar porzuca Polsat na rzecz Eleven? Nie wiem o co kaman, ale Borek obraża Iwanowa na TT:

https://twitter.com/BorekMati/with_replies

 

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczenie prasowe, które zatwierdzał szef i "GURU" ….. Patryk. WIęc po co te pytania ?

Na początku sieć uruchomi kanały telewizyjne na wybranych rynkach transmitując na każdym z nich ponad 2000 godzin relacji na żywo z wielkich imprez sportowych rocznie, jak również serwisy informacyjne, kompleksowe analizy ekspertów i programy przygotowywane lokalnie.

 

Dziennikarze uczą się obsługi NRCS. Po co niby się uczą ? **** NRCS - news room computer system ****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz MM Polska na moje pytanie o dodanie kanałów Eleven: Marcinie, w tej chwili nie mamy żadnych konkretnych informacji do przekazanie w tym temacie. O wszystkich zmianach w ofercie programowej informujemy zawsze na bieżąco na naszej stronie internetowej i naszym fanpage'u. Prosimy zatem o śledzenie naszego profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na tym kanale obejrzymy:

Serie A

Ligue 1

FA Cup

Emirates Cup

Liga Szkocka

Materiały z Arsenal Player

Coś pominąłem?

Ligę Belgijską.

Nigdzie nie ma wzmianki o prawach do Emirates Cup - jest tylko Emirates FA Cup.

 

Na infolinii nc+ nie mają info czy Eleven zostaną dołączone do oferty - może jeden konsultant wiedział,ze startują kanały od 2 sierpnia, a reszta to nic nie słyszala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...