Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy rok stare błędy, dlatego do komentowania nie bierze się rzemieślników tylko specjalistów. Niestety ale Eleven już wygląda pod tym względem dużo gorzej od nc+, głównie z racji tego że za mało komentuje Mati, a za dużo ten pan który otwiera rok 2016...

Poker Stars, zaczynają się reklamy, co gorsza w trakcie transmisji :crazy:

Hymn tradycyjnie przegadany :/

Edytowane przez MartinFC
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rok stare błędy, dlatego do komentowania nie bierze się rzemieślników tylko specjalistów. Niestety ale Eleven już wygląda pod tym względem dużo gorzej od nc+, głównie z racji tego że za mało komentuje Mati, a za dużo ten pan który otwiera rok 2016...

Poker Stars, zaczynają się reklamy, co gorsza w trakcie transmisji :crazy:

Hymn tradycyjnie przegadany :/

 

Niestety, ale też nie wiem po co go wzięli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narzekacie bez powodu.Dziś komentuje Dumanowski a jutro są lepsze mecze,które będzie komentował Święcicki.Też najbardziej lubię duet Święcicki - Czachowski ale przecież nie mogą komentować wszystkiego.

jak to? przeciez Miroslawski z Cwiakala (jego to akurat rozumiem) komentuje prawie wszystkie mecze Barcy i Realu nie wiem tylko czy mecze Atletico tak zgarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:woot: Od kiedy są reklamy na Eleven, dziś widziałem jakąś z C.Ronaldo :doh:

Od bardzo dawna jest reklama Beko i ona była chyba pierwsza.

Te reklamy Pokerstars to też ciekawe. Firma zakazana w Polsce, a reklamują ją normalnie. Oprócz nich nielegalne firmy pokazuje chyba tylko EuroSport w reklamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale czasem na Eleven widzę zapowiedzi kanału wraz z obrazkami reprezentacji narodowych z Ameryki Płd. Dostrzegłem Peru(Paolo Guerrero) i Argentynę(Rojo). Może jakaś inna wersja Eleven pokazuje el. do MŚ 2018 i stąd takie zapowiedzi, bo reszta lig z tych wideo się zgadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Intermario, C+ też pokazywał, ale nie wszystkie mecze. 

 

Kurde już zauwazyłem, że drugi tydzień i Eleven głupio układa program w godzinach wieczornych. Kiedy kończy się mecz live o 23 to potem zamiast pokazać retramsnisje jakiegoś meczu z tego samego dnia, który np o tej samej godzinie pokazywany był na drugiej antenie i trudno wybrać co oglądać, to oni pokazują jakieś mecze sprzed miesiąca i dalej.. eh ;/

Tym samym o 23:00 nawet nie ma na czym oka zawiesić w tv za bardzo, a chętnie bym coś wtedy 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Intermario, C+ też pokazywał, ale nie wszystkie mecze. 

 

Kurde już zauwazyłem, że drugi tydzień i Eleven głupio układa program w godzinach wieczornych. Kiedy kończy się mecz live o 23 to potem zamiast pokazać retramsnisje jakiegoś meczu z tego samego dnia, który np o tej samej godzinie pokazywany był na drugiej antenie i trudno wybrać co oglądać, to oni pokazują jakieś mecze sprzed miesiąca i dalej.. eh ;/

Tym samym o 23:00 nawet nie ma na czym oka zawiesić w tv za bardzo, a chętnie bym coś wtedy 

 

Hmmm, a nie kojarzę pucharu ligi francuskiej w C+...dawno temu chyba w Eurosporcie ;)

 

Też to zauważyłem, trzeba im zacząć pisać na tt i fb - to może to zmienią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to Puchar ligi francuskiej był sprzedawany w pakiecie z Ligue 1 i Ligue 2. Taki pakiet miał C+ zanim prawa zostały przejęte przez Eleven. Może Eleven też ma taki pakiet, skoro transmituje Ligue 1 i Puchar ligi francuskiej.

Edytowane przez neo_patryk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...