Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale jeśli Android to już nie na kompie ? Czy też można w jakiś sposób ? Nie korzystam z nc+go więc nie wiem jak to działa....

I tu jest pies pogrzebany, bo NC+Go tylko na Androidzie. Mam tablet na Andku i 11-calowego laptopa na Windowsie, ważącego jedynie 1,1 kg. Potrzebuję działania na obu platformach. Po za tym, nie wiem jak teraz, ale jeszcze niedawno NC+Go działało bardzo kapryśnie. Na wielu urządzeniach w ogóle nie dało się odpalić tej aplikacji, na innych raz działa, innym razem lipa. Wystarczy wejść w Google Play i przeczytać komentarze sprzed miesiąca.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest pies pogrzebany, bo NC+Go tylko na Androidzie. Mam tablet na Andku i 11-calowego laptopa na Windowsie, ważącego jedynie 1,1 kg. Potrzebuję działania na obu platformach. Po za tym, nie wiem jak teraz, ale jeszcze niedawno NC+Go działało bardzo kapryśnie. Na wielu urządzeniach w ogóle nie dało się odpalić tej aplikacji, na innych raz działa, innym razem lipa.

 

Jest od chyba tygodnia nowa wersja pilotażowa. Umnie na Xperia Z3 jak i trochę wiekowym Nexus 7 z 2012 roku działa bardzo dobrze.

 

PS

 

Ładny awatarek :mrgreen:

ŁKS !!!!!!

Edytowane przez odja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ramach ciekawostki znów poruszę wątek hitów w ligach zagranicznych jakie będą rozgrywane 21.11.

Jakiś czas temu poruszyłem ten wątek wzbudzając kontrowersje że mecz Juve- Milan koliduje z Gran derbi. Oba mecze miał być rozegrane koło godziny 21.

Sytuacja się zmieniła bo to... Gran derbi jest przeniesione na 18:15.

Czyli problemu nie ma ;)

Powstał inny że o tej samej godzinie City gra z L'poolem :P

 

Może ja przypomnę swój post, w którym odnosiłem się już wcześniej to Twoich wcześniejszych "informacji".

 

(...)

 

Powrócę jeszcze do tego tematu. Okazało się (z resztą mnie to dziwiło, bo wtedy nigdzie dokładnych godzin 12. kolejki z Hiszpanii nie znalazłem), że El Clásico czyli rywalizacja Real Madrid - Barcelona​ rozpocznie się o godzinie 18:15, a nie jak ktoś podał o 20:30 (tutaj też mógłbym zapytać o źródło). Tak więc klasyk Liga BBVA nie będzie nakładał się na szlagier Serie A TIM czyli ​​Juventus - Milan, który odbędzie się oczywiście o 20:45, naturalnie również w sobotę.

 

​Z resztą zapytam skąd wymyśliłeś, że El Clásico (proszę nie powielaj wymyślonej wyłącznie przez Polaków nazwy tej rywalizacji zapisanej po hiszpańsku, bo poza niektórymi Polakami nikt sztucznie wymyślonej nazwy 'Gran derbi' włącznie z sami Hiszpanami nie używa) rozpocznie się o 20:30, skoro kiedy o tym pisałeś na różnych hiszpańskich stronach dokładnego terminarza godzinowego z tej kolejki nie było? W mojej opinii sytuacja pod tym względem się nie zmieniła, bo po prostu nie było jeszcze jak się zmienić. Problemu nie ma, bo go niepotrzebnie wytworzyłeś.​

Edytowane przez Strain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale jeśli Android to już nie na kompie ? Czy też można w jakiś sposób ? Nie korzystam z nc+go więc nie wiem jak to działa....

http://www.dobreprogramy.pl/BlueStacks-App-Player,Program,Windows,35569.html

dzięki temu zainstaluje się wszystko z androida na komputerze, łącznie z nc+go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleveny pojawiły się w aplikacji na Androida bez konieczności bycia abonentem T-Mobile.

 

U mnie w korpo kumple wykupują, mimo że mają w NC+. Po prostu, dostępność przez internet, to dostępność wszędzie bez przymusu bycia przywiązanym do anteny i dekodera. Zresztą sam siedzę w NC+ tylko dlatego, że mają C+Sport Online, a w nim BPL. Na przesiadywanie w chacie zwyczajnie nie mam czasu i ochoty, a przez neta mogę oglądać gdzie dusza zapragnie.

Dla posiadaczy NC+  jest nowa wersja nc+ GO i nc+ GO tablet 

wersja testowa , obecne tylko na androida  ale za darmo.

Przez neta masz dostęp prawie do wszystkich programów

które masz  wykupione  w tym i do Eleven jeśli wykupisz :)

Edytowane przez Slawko1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo?! A gdzie jest mecz Caen vs Nantes w Eleven? Ano nie ma ...

Ja sobie ogladam :)

 

To w jaki sposob Eleven traktuje Ligue 1 to jest niesmieszny zart ...

 

Ale w tym czasie masz dwa inne wydarzenia na żywo transmitowane. Mają dwa kanały a dużo praw. Pokazują ile mogą. Atrakcyjność ligi francuskiej się prezentuje słabo w porównaniu do La Liga i Serie A. Nie zapominaj też o fanach innych sportów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że obiecywali 5 meczów ligi francuskiej co kolejkę. Mnie to akurat nie przeszkadza bo i tak tej ligi nie oglądam, ale trochę to niefajne. Nie oszukujmy się jedyne prawa jakie są naprawdę atrakcyjne to La Liga, gdyby nie to nigdy nie zapłaciłbym za te kanały złamanego grosza. Niektórzy twierdząc, że mają lepsze prawa niż Canal+, mocno przesadzają. Miejmy nadzieję, że nie wykupią ligi angielskiej, bo to byłaby masakra. Dwa kanały, cztery ligi. Okazałoby się, że i mecze Serie A byłyby okrojone do dwóch, trzech na kolejkę. Także kibice ligi włoskiej trzymajcie kciuki za Canal+ w przetargu o ligę angielską :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamówię opcję Eleven za 7,95 na 12 miesięcy a umowę mam ważną do 30.06.2016 i jej -powiedzmy- nie przedłużę bo będę zobowiązany do zwrotu ulgi czy prawo nadrzędne- czyli w tym wypadku- brak chęci kontynuowania umowy - jest tu ważniejsze?

Można zakończyć umowę 30.06.2015 i nie zwracać ulgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak w player.pl wykupić od razu na cały rok ? A nie tylko co miesiąc ? Ktoś widzi taką funkcję?

Moim zdaniem, powinieneś się wstrzymać z takimi ruchami do czasu meczów dużej oglądalności. Kto wie, czy wtedy nie zaczną się jazdy z pokazem slajdów lub wujową jakością. Ipla potrafi siąść np podczas meczów reprezentacji. Sam jestem ciekaw jak to wszystko będzie działać. Tym bardziej, że player.pl potrafił przycinać gdy Eleveny były na nim za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, co masz na myśli, ale bardziej chodzi mi o to, że żebym nie musiał co miesiąc o tym pamiętać ;) Tam nie da się zrobić stałego zlecenia (Ipla ma podobnie - tylko kwartał).

 

Weź pod uwagę, że na pewno nie będzie tylu oglądających płatny stream niż ten wcześniejszy darmowy ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale weż pod uwagę, że pomimo gorszej jakości na player.pl (pełna zgoda) to:

 

1) Mogę odpalić dwa kanały Eleven równoczesnie i śledzić więcej niż 1 spotkanie (z resztą robię też tak w C+Online)

2) Cena 11 PLN i rezygnacja w każdej chwili,

Dobra Intermario przekonałeś mnie z tym player.pl, wezmę na próbę i zobaczymy jak, to pojedzie na El Clasico. Jestem sceptyczny, dalej uważam, że kanał jest słabo dostępny, choć kolejna mała kablówka dzisiaj dołączyła. Jestem chyba pierwszy, który był na nie w tej formie, którego udało Ci się przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja przypomnę swój post, w którym odnosiłem się już wcześniej to Twoich wcześniejszych "informacji".

 

 

​Z resztą zapytam skąd wymyśliłeś, że El Clásico (proszę nie powielaj wymyślonej wyłącznie przez Polaków nazwy tej rywalizacji zapisanej po hiszpańsku, bo poza niektórymi Polakami nikt sztucznie wymyślonej nazwy 'Gran derbi' włącznie z sami Hiszpanami nie używa) rozpocznie się o 20:30, skoro kiedy o tym pisałeś na różnych hiszpańskich stronach dokładnego terminarza godzinowego z tej kolejki nie było? W mojej opinii sytuacja pod tym względem się nie zmieniła, bo po prostu nie było jeszcze jak się zmienić. Problemu nie ma, bo go niepotrzebnie wytworzyłeś.​

 

Już odpowiadam 

 

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=61415

To twoja opinia.Ja pozostanę przy swojej że szanujący siebie kibic powinien zobaczyć oba mecze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że obiecywali 5 meczów ligi francuskiej co kolejkę. Mnie to akurat nie przeszkadza bo i tak tej ligi nie oglądam, ale trochę to niefajne. Nie oszukujmy się jedyne prawa jakie są naprawdę atrakcyjne to La Liga, gdyby nie to nigdy nie zapłaciłbym za te kanały złamanego grosza. Niektórzy twierdząc, że mają lepsze prawa niż Canal+, mocno przesadzają. Miejmy nadzieję, że nie wykupią ligi angielskiej, bo to byłaby masakra. Dwa kanały, cztery ligi. Okazałoby się, że i mecze Serie A byłyby okrojone do dwóch, trzech na kolejkę. Także kibice ligi włoskiej trzymajcie kciuki za Canal+ w przetargu o ligę angielską :).

Problem polega na tym,że raczysz zapominać,że to było przed nabyciem ligi hiszpańskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...