Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się marzy taka sytuacja jak w Canal+. Mając ten pakiet masz dostęp do Canal+ online.

 

O właśnie! Jest to kolejna ważna kwestia. Wykupuje sobie pakiet Eleven w nc+ czy tam kablówce i równocześnie mam dostęp do ich oferty online. Tak powinno to wyglądać. W tym momencie tak naprawdę muszę płacić abonament i za dostęp w sieci, i za dostęp u operatora telewizyjnego.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, ale weż pod uwagę, że pomimo gorszej jakości na player.pl (pełna zgoda) to:

 

1) Mogę odpalić dwa kanały Eleven równoczesnie i śledzić więcej niż 1 spotkanie (z resztą robię też tak w C+Online)

2) Cena 11 PLN i rezygnacja w każdej chwili, ta opcja w nc+ kosztuje już prawie 16 PLN, opcja za 8 PLN to zobowiązanie do końca umowy, więc wychodzi taniej, bo w wakacje można kanały "odstrzelić"

3) Zasady - ja stwierdziłem, że do moich 140 PLN już nie dołożę ;)

 

Natomiast racja na SAT jest w HD, w player.pl nie, jednak jedna i druga opcja ma swoje plusy i minusy no i trzeba mieć dobry net ;)

 

 

O właśnie! Jest to kolejna ważna kwestia. Wykupuje sobie pakiet Eleven w nc+ czy tam kablówce i równocześnie mam dostęp do ich oferty online. Tak powinno to wyglądać. W tym momencie tak naprawdę muszę płacić abonament i za dostęp w sieci, i za dostęp u operatora telewizyjnego.

Tutaj się w pełni z Tobą zgadzam ;) Jednak też uważam, że powinno to działać tak: wykupuję na SAT i mam dostęp też online. Jednak jak chcę płacić jedynie za sport to wybieram player.pl czy Iple i mam wybór - nie mam SAT, ale mam net. Natomiast nc+ daje pakiet SAT + net, ale szkoda, że nie daje opcji dostępu do samego netu :P
Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby sprawnie to śledzić musisz mieć jeszcze apkę z powiadamianiem SMS o golach ;) Taka mała mulitiliga ;)

 

Natomiast co do pakietu Superpremium+ oraz wszystko bez Sundance HD + MR i dwa deki - uważam, że takim jak ja to już mogli włączyć darmowo....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Arkon, ale weż pod uwagę, że pomimo gorszej jakości na player.pl (pełna zgoda) to:

 

1) Mogę odpalić dwa kanały Eleven równoczesnie i śledzić więcej niż 1 spotkanie (z resztą robię też tak w C+Online)

2) Cena 11 PLN i rezygnacja w każdej chwili, ta opcja w nc+ kosztuje już prawie 16 PLN, opcja za 8 PLN to zobowiązanie do końca umowy, więc wychodzi taniej, bo w wakacje można kanały "odstrzelić"

3) Zasady - ja stwierdziłem, że do moich 140 PLN już nie dołożę ;)

 

Natomiast racja na SAT jest w HD, w player.pl nie, jednak jedna i druga opcja ma swoje plusy i minusy no i trzeba mieć dobry net ;)

 

 
Tutaj się w pełni z Tobą zgadzam ;) Jednak też uważam, że powinno to działać tak: wykupuję na SAT i mam dostęp też online. Jednak jak chcę płacić jedynie za sport to wybieram player.pl czy Iple i mam wybór - nie mam SAT, ale mam net. Natomiast nc+ daje pakiet SAT + net, ale szkoda, że nie daje opcji dostępu do samego netu :P

 

 

Obydwa Eleveny ładnie działają na nowej wersji NC+GO, na razie niestety tylko na Android ale ma też to być na PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem wykupiłem sobie dostęp do kanałów eleven na player.pl i mam problem

Na smartphonie HTC 8X Windows Phone 8.1 działa idealnie

Na tablecie Samsung Galaxy Tab 4 Android 5 działa idealnie

Natomiast

Na komputerze w aplikacji Player.pl Windows 10 nie działa wgl nie ma opcji kanałów live

Na telewizorze Samsung Smart TV rocznik 2014 nie działa wgl nie ma opcji kanałów live

Czy ktoś wie jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ramach ciekawostki znów poruszę wątek hitów w ligach zagranicznych jakie będą rozgrywane 21.11.

Jakiś czas temu poruszyłem ten wątek wzbudzając kontrowersje że mecz Juve- Milan koliduje z Gran derbi. Oba mecze miał być rozegrane koło godziny 21.

Sytuacja się zmieniła bo to... Gran derbi jest przeniesione na 18:15.

Czyli problemu nie ma ;)

Powstał inny że o tej samej godzinie City gra z L'poolem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleveny pojawiły się w aplikacji na Androida bez konieczności bycia abonentem T-Mobile.

U mnie w korpo kumple wykupują, mimo że mają w NC+. Po prostu, dostępność przez internet, to dostępność wszędzie bez przymusu bycia przywiązanym do anteny i dekodera. Zresztą sam siedzę w NC+ tylko dlatego, że mają C+Sport Online, a w nim BPL. Na przesiadywanie w chacie zwyczajnie nie mam czasu i ochoty, a przez neta mogę oglądać gdzie dusza zapragnie.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grande zgadzam się z Tobą w 100%, ale nie przegadasz niektórym.....cały czas powtarzam WYBÓR to najważniejsza kwestia, a nie narzucanie całej puli niepotrzebnych nikomu kanałów, żeby mieć 2,3,6 konkretnych....Eleven jak Polsaty Sport w Ipli  czy Eurosport player - wykupuję co mnie interesuje i mam dostęp gdzie mi się żywnie podoba....

 

Dlatego popieram Elevena w całej rozciągłości za rozbicie monopolu na ligi.

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleveny pojawiły się w aplikacji na Androida bez konieczności bycia abonentem T-Mobile.

 

U mnie w korpo kumple wykupują, mimo że mają w NC+. Po prostu, dostępność przez internet, to dostępność wszędzie bez przymusu bycia przywiązanym do anteny i dekodera. Zresztą sam siedzę w NC+ tylko dlatego, że mają C+Sport Online, a w nim BPL. Na przesiadywanie w chacie zwyczajnie nie mam czasu i ochoty, a przez neta mogę oglądać gdzie dusza zapragnie.

 

 

Ale trochę bez sensu jest płacic dodatkowo 11 PLN za Player skoro można na androidzie za darmo (oczywiście dla tych co mają te kanały wykupione w NC+) oglądać poza domem na NC+Go ( tej nowej wersji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...