Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kogo obchodzi liga szkocka? Kiedyś to było coś z Żurawskim,Borucem itp . Old Firm Derby fajnie się oglądało.Teraz zostały tylko nazwy i przeciętne zespoły.Leiej jakby dawali Szkocję w Sportklubie.

Najwidoczniej kolega lubi szkocką ligę, a jest takich pewno wielu. Widzisz... równie dobrze można napisać... A kogo obchodzi liga włoska? Miło by Ci było? Ja osobiście nie trawię Serie A, ale wiem, że miłośnicy tej ligi też pragną ją oglądać. A co do Eleven.. dla mnie jeszcze nie istnieje, tego w tv nie da się oglądać, poza Netią, choć nie wiem jak tam wygląda obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Eleven w CP to jest jeden szczegół przez który nie mogą dojść do porozumienia, chodzi o pakietyzacje 11. Oni chcieli by być dostępni od najniższych abonamentów za dodatkowa opłatą, na co nie godzi się CP. Dla nich minimum jako opcja Familijny Max HD + Sport i opcja dodatkowo płatna 11. Jeżeli chodzi o miejsce na satelicie to jest wstępne porozumienie z nc+ na wynajem ich pojemności ale weszło by w życie gdyby dogadali się z którąś z platform. Podejrzewam że z nc+ będzie podobnie, dodali by 11 ale tylko dla posiadaczy pakietu z c+Sport jako opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem to od Michała Bochenka który jest wydawcą w Polsacie. Kiedyś był moim sąsiadem a teraz czasami wpada w rodzinne strony

 

Byłby to świetny news :) Tylko powiedz co znaczy jako opcja w nc+. Czy mamy to rozumieć, że osoby z C+S miałyby otrzymać Elevena niejako w pakiecie, czy raczej opcja dodatkowa do wykupienia dopiero od pakietów z C+S ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem to od Michała Bochenka który jest wydawcą w Polsacie. Kiedyś był moim sąsiadem a teraz czasami wpada w rodzinne strony

 

Byłby to świetny news :) Tylko powiedz co znaczy jako opcja w nc+. Czy mamy to rozumieć, że osoby z C+S miałyby otrzymać Elevena niejako w pakiecie, czy raczej opcja dodatkowa do wykupienia dopiero od pakietów z C+S ?

 

Nie wiem jak to jest w przypadku nc+. Jeżeli chodzi o Polsat to tylko jako opcja dodatkowa no chyba że kiedyś zrobią inny pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Jeżeli chodzi o miejsce na satelicie to jest wstępne porozumienie z nc+ na wynajem ich pojemności ale weszło by w życie gdyby dogadali się z którąś z platform.
Czegos tu nie rozumie, jest porozumienie na wynajem miejsca na tp., ale nie dadza ich do poki nie beda w ktorejs z platform. To cos takiego, jestescie w nc+ ale was jeszcze nie ma u zadnego operatora. Nawet nie wiem jak to okreslic :brawo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P[beep]niał kocioł garnkowi... Ale ten Eleven traktuje tą szkocką i francuską... kpina tylko 3 mecze z Ligue1. Przypominam, że to liga nr 3 pod względem priorytetu tego "kanału telewizyjnego". W C+ była to liga nr 5, a ile było hejtu, że mało meczów.

Tylko,że Canal+ nadaje sport na 4,a czasami 5 kanałach. Liczę,więc wychodzi 17 transmisji live na dwóch kanałach w ciągu weekendu. To bardzo dużo. Więc robienie zarzutu,że Eleven nadaje tyle samo meczów Lique1(choć nie wiem czy oni nadawali 3 mecze na kolejkę skoro Serie A nadawali co najwyżej 3) przy dwukrotnie mniejszej ilości kanałów jest absurdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolarski Tour of Britain również w polskim Eleven Sports :wink:

 

Studio Eleven w Singapurze (do programu "Football Portal"), ciekawe czy u nas będzie w podobnym stylu :)

B5Q2PiS.png

WMLkPUO.pnggxMJpIN.png

Więcej materiałów na profilu ESN w serwisie Vimeo ;)

 

6 spotkań Serie A - rewelacja !

Ciekawe co na to krytykanci Eleven, że niby jest gorzej niż w Canal+ :D

 

no i szkocką trzeba będzie oglądać na streamach bo w 11 tylko jeden mecz...

Przez wiele lat w ogóle żaden polski nadawca nie transmitował w Polsce ligi szkockiej, więc fani tej ligi chyba już są przyzwyczajeni do streamów, a i chyba jakiejś wielkiej krytyki nie było, że nikt nie pokazuje ligi szkockiej :wink:

 

P[beep]niał kocioł garnkowi... Ale ten Eleven traktuje tą szkocką i francuską... kpina tylko 3 mecze z Ligue1. Przypominam, że to liga nr 3 pod względem priorytetu tego "kanału telewizyjnego". W C+ była to liga nr 5, a ile było hejtu, że mało meczów.

No właśnie - to jest tylko jeden kanał, a zobacz sobie ile kanałów telewizyjnych ma C+... No chyba że liczyć też Eleven Sports, ale to i tak jest dużo mniej kanałów niż ma Canal+, a przecież cudów nie ma - jak są 2 kanały to siłą rzeczy jakieś ligi muszą trochę zejść na dalszy plan, czyli np. Ligue 1 w tym przypadku, a i tak te 3 mecze to jest więcej co było w C+ (najczęściej 2 mecze) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga szkocka to była fajna do oglądania od późnych lat 90tych do końcówki pierwszej dekady 21 wieku. Pamiętam jeszcze jak oglądało się Old Firm Derby na Wizji Sport, to były czasy. I wtedy też grali tam znani i dobrzy zawodnicy (przynajmniej w Rangers i Celticu). Teraz SPL nie ma już takiej renomy, a fanów "sezonowców Borucowo-Żurawskich" też w Polsce już nie ma. Kasa się skończyła u szkockich gigantów i liga obniżyła drastycznie poziom. Ale fajnie, że jest, a jeszcze lepiej byłoby gdyby Rangersi w tym sezonie awansowali do Premier League. Fakt, nie będzie już to ten sam poziom piłkarski, ale emocje i pasja w Old Firm Derby zawsze były, są i będą. I ewentualnie takie mecze MUSZĄ być pokazywane Live. Tylko, żeby ten Eleven w końcu zawitał w ofertach operatorów poważnych kablówek i platform cyfrowych w PL.

 

Co do ilości praw, fajnie byłoby gdyby był 3ci kanał, ale to nierealne, z tego co mówił prezes Eleven w jakimś tam wywiadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ligi niemieckiej w piłce ręcznej nie kupili na polski rynek, bo prawa ma Sportklub. Co do trzeciego kanału to pewnie się przyda, ale najpierw niech dadzą te dwa. Co do tych rewelacji, że są dogadani co do miejsca z nc+ i, że będą w Cp i nc+ to jakość nie chce mi się wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...