Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. Załóżmy, że od 2 kolejki La Liga w ELEVEN (wg moich źródeł na 90%, choć nc+ wciąż walczy). Pytanie, gdzie te mecze będą pokazywane i kosztem czego. Ramówka ELEVEN i ELEVEN SPORTS wygląda na weekend tak:

 

ELEVEN:

Piątek - 20:30: Gungamp - Marsylia

Sobota - 17:00: Caen - Lyon

Sobota - 20:45: Milan - Empoli

Niedziela - 14:00: Saint Etienne - Bastia

Niedziela - 18:00: Roma - Juve

Niedziela - 21:00: Monaco - PSG

 

ELEVEN SPORTS:

Piątek - 20:30: Genk - Charleoi

Sobota - 18:00: Bolonia - Sassuolo

Sobota - 20:00: Lille - Ajaccio

Niedziela - 14:00: Club Bruggie - St. Liege

Niedziela - 17:00: Bordeaux - Nantes

Niedziela - 20:45: Napoli - Sampdoria

 

Mecze 2. kolejki La Liga do pokazania:

Piątek - 20:30: Villarreal - Espanyol

Sobota - 20:30: Barcelona - Malaga

Sobota - 22:30: Real Madryt - Betis

Niedziela - 20:30: Sevilla-Atletico Madryt

 

Wnioski:

Piątkowy mecz La Liga może zostać pokazany zamiast ligi belgijskiej. Sobotni mecz Barcelony to spory problem (zapewne mógłby wskoczyć za mecz Lille, co wydaje się dość naturalne), za to bez problemu zmieści się w ramówce mecz Realu. Z kolei niedzielny mecz Sevilla-Atletico za spotkanie Napoli - Sampdoria (ramówka ELEVEN w niedzielę wieczorem nie do ruszenia).

 

A to oznacza, że na ELEVEN i ELEVEN SPORTS są w stanie zmieścić w weekend: 4 mecze La Ligi, 4 mecze Ligue 1 i 3 mecze Serie A. Wejście La Ligi powoduje, że w ramówka kanału obcięta zostanie o 1 mecz z Francji i Włoch. Chyba, że Eleven odpuści mecz Sevilla-Atletico Madryt i puści Napoli-Sampdoria. Ich prawo ;)

 

No, także tyle teorii. Czekamy na konkrety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Założyłem, że 4 najciekawsze opierając się na programie kolejki. Jak będą chcieli, to pokażą więcej. Te 4 to minimum. A nawet 3, bo mogą przecież odpuścić mecz Villarreal. Ciekawiej będzie od 3 kolejki, bo tam mecze są już rozłożone znacznie szerzej i na różne godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streszcze co Koźmiński pisał na twitterze:

 

- La Liga w Eleven, Liga Europy w NC+, komunikat w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin.

- W przetargu na La Ligę pojawiły się kwoty o jakich rynek jeśli chodzi o hiszpańską ligę do tej pory nie słyszał. NC+ złożyła zaskakująco dobrą ofertę, ale wygrały petrodolary.

- Koźmiński ocenił też wiarygodność swojego źródła nt. La Ligi na 90%.

- Słyszał też plotki o sensacyjnym wykupieniu Orange Sport przez Eleven, ale nie wie czy to prawnie możliwe.

 

https://vimeo.com/136594503 - to była ta reklama?

 

Chyba była ciut inna, bo kojarze akcję z Bale'em, które tu nie widziałem, ale mogę się mylić, bo już zwróciłem uwagę jak lektor zaczął gadać i widziałem jej drugą część

 

@car82 też widział, więc może kojarzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam się jeszcze chce ciągle w kółko pisać o tym? Nic nowego nie ma, ani tym bardziej oficjalnego. Już chyba lepiej sobie to odpuścić i po prostu cierpliwie poczekać. A jak ktoś jest tak napalony na tą Ligę BBVA, to sobie na jakimś streamie obejrzy i się przemęczy tak przez parę kolejek, jeżeli nie znajdzie się w międzyczasie innego rozwiązania i tyle.

 

Ja jestem napalony na Ligę BBVA i będę odpalał streamy, ale mam nc+ i chętnie znalazłbym inne rozwiązanie, tylko takowego nie ma. więc Twoja rada trochę bezsensowna.

 

Mam nadzieję, że jeśli Eleven oficjalnie potwierdzi uzyskanie praw do La Liga, to zacznie się w końcu coś dziać w kwestii udostępniania swoich kanałów w kablówkach/SAT. Nie jest problemem znalezienie transmisji w Sopcascie z beIN Sports HD w 50 FPS i 720p, ale zawsze lepiej rozwalić się na kanapie i oglądać z pilotem w ręce, a nie myszką/touchpadem, o języku nie wspominając, choć duet z beIN robi robotę.

 

Co do tego, to chętnie zobaczyłbym streama z beIN Sports w HD 720p z komentarzem Hudsona i jego kolegi, bo faktycznie dają czadu. Z tym, że najlepsze linki są po rosyjsku :)

 

Chociaż dorwałem fajną stronę z hiszpańskim c+, ale jakość już nie ta co u czerwonych braci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce La Liga w Eleven, ktoś tam pisał prowizoryczną ramówkę i od razu wywalanie meczów Napoli pffffffff, niech sobie wywalają mecze Atletico i Realu, które nie sa w ogóle ciekawe bo tak czy siak gromą każdego leszcza w tej lidze po 5-0... Tzn gromili bo z Benitezem to będzie cyrk haha.

No, ale Serie A wreszcie ktoś traktuje poważnie, 4 mecze, ale może być więcej bo wykorzystują wszystkie możliwe terminy po prostu. Tak samo z francuską, każdy termin pokazany live. a Hiszpańska tylko w tym przeszkodzi. Więc nich zostaje w NC+!

 

Koźmiński jest takim wiarygodnym informatorem, że hej. Przecież on mówił jakiś miesiąc temu, że w piątek oficjalne info o prawach do LE, minął miesiąc i nadal nic nie wiemy. Więc do [beep] z takim infromatorem. W dodatku na twitterze, co za czasy, że dziennikarze zamiast zająć się pracą swoją to twittują... W dodatku siejąć zamęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym lektorem, kto nim by niebył , mnie nieinteresuje . Ja tylko mecze ogladam .

Nie chce La Liga w Eleven, ktoś tam pisał prowizoryczną ramówkę i od razu wywalanie meczów Napoli pffffffff, niech sobie wywalają mecze Atletico i Realu, które nie sa w ogóle ciekawe bo tak czy siak gromą każdego leszcza w tej lidze po 5-0... Tzn gromili bo z Benitezem to będzie cyrk haha.

No, ale Serie A wreszcie ktoś traktuje poważnie, 4 mecze, ale może być więcej bo wykorzystują wszystkie możliwe terminy po prostu. Tak samo z francuską, każdy termin pokazany live. a Hiszpańska tylko w tym przeszkodzi. Więc nich zostaje w NC+!

 

Koźmiński jest takim wiarygodnym informatorem, że hej. Przecież on mówił jakiś miesiąc temu, że w piątek oficjalne info o prawach do LE, minął miesiąc i nadal nic nie wiemy. Więc do [beep] z takim infromatorem. W dodatku na twitterze, co za czasy, że dziennikarze zamiast zająć się pracą swoją to twittują... W dodatku siejąć zamęt.

Real zremisował z Gijon, a Barcelona wygrala tylko 1:0. Wiec nieprzesadzaj o wynikach 5:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...