Jump to content

Recommended Posts

Jeśli ma to być kosztem większej ilości meczów z hiszpańskiej Liga BBVA w Canal+ to @Arkon będzie ukontentowany. ;)

Na razie Canal+ nie przedłużył praw do najlepszej ligi świata.

Nadal wiadomo niewiele o tym kanale(kanałach?), czy mając tyle praw wszystkie pomieszczą na jednym, czy będzie nadawany w HD, gdzie i przede wszystkim za ile będzie dostępny. Więcej pytań niż odpowiedzi.

Ładnie pięknie mają sporo praw wiec mogą stworzyć własny kanał.Tylko ciekawe ile za niego będą żądać i kto to kupi bo te praw muszą się zwrócić i trzeba na nich jeszcze dobrze zarobić.

Szefem redakcji tego kanalu ma byc Patryk Mirosławski. Plotki o tym ze Miroslawski obejmie nowa fuche pojawily sie w Asie Wywiadu

W której dokładnie minucie jest ta kwestia.? :-)

Pytanie czy to będzie tylko 1 kanał Eleven albo więcej. Wyobraźmy sobie sytuację niedziela godz. 20.45 mecz Juventus - Milan, o 21.00 PSG - Lyon no i mamy klops. W canalu było jednak kilka kanałów do transmisji.

wg mnie Eleven może też przejąc niedocenianych w nc+ dziennikarzy tj. Dębinskiego, Bandycha, Adamusa, Marchlinskiego i moze "glosniejszy" transfer jak Gleń czy Lipiński.

Uprzedziłeś mnie, czyli jednak FOX nie wszedł na nasz rynek bo ktoś inny się pojawił konkurencja będzie jeszcze większa, to potwierdza że nasz rynek jest w czołówkach europejskich.

Tak czy siak nc+ musi się dogadać z Eleven jak nie chce stracić klientów a przypominam że Liga Europy jest jeszcze do pozyskania możliwa. ;-)

Myślę że nc+ mu się z nimi dogadać bo nie wątpliwe zyska na tym zdecydowanie CP. :-o

No nie tak wszystko, bo Ekstraklasy nie pokażą. Mogliby się postarać też o sporty amerykańskie, jak NHL, czy NFL

Cena zapewne 10-20 PLN.

przypominam że Liga Europy jest jeszcze do pozyskania możliwa. ;-)

...oraz Primera Division.

Wielokrotnie optowałem na tym forum za silnym graczem jakim miał być FOX Sports, ale FOXa nie ma. Mamy za to prawdopodobnie stację ze średnim budżetem, która coś tam podkupi ale na prawdziwe rarytasy jak CHL, PL czy Ekstraklasę nie będzie sobie mogła pozwolić. Canal z piłki miał jednak wszystko, było drogo ale był full wypas. Teraz mamy sytuację trochę jak w UK gdzie Sky ma większość ale BT Sport ma pojedyncze mecze, ale ich dobór jest taki, że prawdziwy fan siłą rzeczy musiał mieć wykupiony kanał. Teraz jeszcze doszła Liga Mistrzów więc dla Anglików nie będzie zmiłuj. Podobna sytuacja jest we Francji. Zawsze uważałem, że takie dzielenie praw to nic dobrego i chyba wyłączność piłki w Canalu było lepszym rozwiązaniem.

Od lat mówi się o przesycie na rynku kanałów sportowych, a tu takie coś... Skończy jak SportKlub.