Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, ilu jest w Polsce fanów ligi włoskiej i francuskiej, ale szczerze mówiąc, bardzo im współczuję (przynajmniej na ten moment). Wiele osób ma wciąż ważne umowy z UPC / NC+ itp itd z pakietami Canal+. Tanie to nie jest, płacić trzeba, a praw do transmisji nie ma... Z tym całym Eleven to jedna, wielka szopka i czuję, że ten kanał upadnie szybciej niż powstał. Jeżeli na 2-3 dni przed startem nadal NICZEGO nie wiadomo, to raczej nie jest to poważne.

 

Mnie osobiście interesuje tylko La Liga oraz LM, a te na szczęście zostają na Canal+. I nie ukrywam, że tylko dla La Ligi przedłużyłem umowę z UPC (z pakietem Canal+), bo LM to zawsze sobie można wykupić na Onecie, albo obejrzeć w pierwszym-lepszym pubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Mnie osobiście interesuje tylko La Liga oraz LM, a te na szczęście zostają na Canal+. I nie ukrywam, że tylko dla La Ligi przedłużyłem umowę z UPC (z pakietem Canal+), bo LM to zawsze sobie można wykupić na Onecie, albo obejrzeć w pierwszym-lepszym pubie.

 

A skąd takie info masz, że La Liga zostaje na CANAL+? Przecież nic o tym nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym przypadku kanał będzie tylko w internecie = będzie na E2 = będzie na moim telewizorze.

 

Liga włoska i francuska wzbudza spore zainteresowanie co potwierdza ilość postów w tym temacie.

 

Jak mnie nie interesuje TLC czy Kuchnia+ to nie wchodzę i nie piszę w tych wątkach.Eleven jeszcze nie ruszyło a tu pełno naezekań.Dajcie im czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lektor za mało "podkręca" głos. Choć i tak jest dużo lepiej niż np. w Eurosportach, które są na rynku od daaawna. Choć nie jest to tak, jak mówili, że będzie - nowa jakość, tak jak na "zachodzie". Oczywiście na ten moment, nikt ich nie będzie oceniał jeszcze przed startem, niech się trochę rozwiną i okrzepną na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Mnie osobiście interesuje tylko La Liga oraz LM, a te na szczęście zostają na Canal+. I nie ukrywam, że tylko dla La Ligi przedłużyłem umowę z UPC (z pakietem Canal+), bo LM to zawsze sobie można wykupić na Onecie, albo obejrzeć w pierwszym-lepszym pubie.

 

A skąd takie info masz, że La Liga zostaje na CANAL+? Przecież nic o tym nie wiadomo.

 

 

Trzykrotnie dzwoniłem w ostatnich dniach do NC+ i podali info, że przetarg na La Ligę wygrali i na 100% La Liga będzie dalej na kanałach Canal+. Poza tym, to Eleven nawet nie wspomina nic o La Lidze. Wolą jak widać - ligę szkocką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzeniem zakupu jest PUBLICZNY KOMUNIKAT a nie jakaś infolinia nc+ - nie zastanowiło cię, że jest to tylko może chwyt marketingowy, żeby cię zatrzymać? Pamiętaj, że Operator nie gwarantuje dostępu do konkretnych treści i nawet oszustwo na infolinii nie jest podstawą do rozw. umowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby dopuścili się takiego oszustwa. Już prędzej uwierzę, że może w kwestiach czysto-formalnych nie mają upoważnienia, aby chwalić się np. na stronie www, że mają prawa do La Ligi, ale nieoficjalnie wiedzą, że złożona przez nich oferta jest najlepsza i dlatego zapewniają już, że La Liga będzie na Canal+. Jakby mieli kłamać, to równie dobrze mogliby powiedzieć, że będą mieć w ofercie kanał Eleven. Jednak zapewnili mnie trzykrotnie, że bez względu na to, czy kanał Eleven pojawi się w ich ofercie, to La Liga już na 100% zostanie na Canal+ i, że wygrali o nią przetarg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzykrotnie dzwoniłem w ostatnich dniach do NC+ i podali info, że przetarg na La Ligę wygrali i na 100% La Liga będzie dalej na kanałach Canal+. Poza tym, to Eleven nawet nie wspomina nic o La Lidze. Wolą jak widać - ligę szkocką :D

Ale do kogo konkretnie z nc+ dzwoniłeś? Do Tomasza Smokowskiego, Michała Jarockiego, czy może do samego Juliena Verleya? :mrgreen:

 

Ja się zastanawiam nad czymś czego jeszcze nie poruszyliście.

 

Jest niby info że kanał startuje w niedziele przed tarczą wspólnoty. Słowo KANAŁ jest moim zdaniem słowem klucz. Bo kanał nie będzie dostępny w necie tylko w TV. W necie transmisje będą na zasadzie streamów a nie kanału takiego typowego.

 

Jeśli moja dedukacja jest słuszna (a zazwyczaj tak jest ) to kanał pojawia się na naszych odbiornikach w niedziele.

A jak np. w Ipla dostępne są kanały TV? To może w przypadku Eleven też będzie podobnie i w streamingu będzie po prostu "cały" kanał, a nie jakieś wybrane transmisje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzykrotnie dzwoniłem w ostatnich dniach do NC+ i podali info, że przetarg na La Ligę wygrali i na 100% La Liga będzie dalej na kanałach Canal+. Poza tym, to Eleven nawet nie wspomina nic o La Lidze. Wolą jak widać - ligę szkocką :D

Ale do kogo konkretnie z nc+ dzwoniłeś? Do Tomasza Smokowskiego, Michała Jarockiego, czy może do samego Juliena Verleya? :mrgreen:

Dzwoniłem na infolinię NC+ i rozmawiałem z osobami reprezentującymi tą firmę. Dzwoniąc w sprawie informacji o nowych kanapkach w Mc'Donald's, również nie dzwonię do Rolanda McDonalda, a chcąc się dowiedzieć, kiedy pojawi się nowa aktualizacja do Windowsa, nie piszę maili do Billa Gates'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że przetarg na La ligę trwa, tak więc nikt jeszcze nie wygrał.Tak sobie myślę może te negocjacje z operatorami przeciągają się ze względu właśnie na La Ligę ? wiadomo mieć prawa do ligi hiszpańskiej a ich nie mieć robi ogromną różnicę w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej - umowę z UPC przedłużyłem telefonicznie parę dni temu i zgodnie z prawami konsumenta, mam 14 dni na odstąpienie od umowy (9-go sierpnia mija mi ten termin). W związku z tym mam zabezpieczenie, ponieważ La Liga rusza 22-go sierpnia). Aczkolwiek nie chciałbym rezygnować tej umowy, ponieważ wywalczyłem sobie u nich na prawdę korzystną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...