Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Laskowski w sumie jeszcze robi ręczną, siatkę czy hokej, wiec po za piłką ma co robić. .

Reczna to tylko MS, IO i ME. Najblizsze ME ma Polsat. Siatka to tylko 1 liga, poza tym TVP jest w powaznym konflikcie z PZPS wiec moze byc tylko gorzej. Hokej to tylko MS i IO i polska liga. TVP nie ma juz LM i meczow reprezentacji Polski o punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo nie za ciekawych praw jakie ma TVP to Laskowski ma tam dobrą pozycję zaraz za Szpakiem.

Komentował finał LE, komentuje teraz mecze Lecha w pucharach.

Skomentuje na pewno Igrzyska 2016, potem Mundial 2018.

Chyba tylko pozyskanie La Liga przez Eleven by mogło coś zmienić.

Co do tej nowej gwiazdy Eleven, hmm ...

1. Iwanow

2. Wolski

3. Gleń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportklub zmiksowany z Orange Sport.

Nic ciekawego z tego nie wynika póki co.

 

Nie ma się co oszukiwać, że z obecną ofertą nie staną się języczkiem u wagi dla osób decydujących o wyborze oferty telewizyjnej. A z tego powodu nie będą w stanie narzucać swoich warunków operatorom.

Aby stać się kanałem premium nie mają szans z takim kontentem. Szansą by było wygranie La Liga. Pewnie dlatego przeciągają negocjacje z nadawcami.

 

Wizerunkowo niespójni.

Nie wspominając już, że brak im jakiejkolwiek strategii informacyjnej.

No i wpadki w stylu: "mamy prawa do...", a potem "a nie jednak nie mamy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz wypowiadam się w tym wątku, ale czytam Was od początku.

I to co niektórzy "obrońcy" nc+ tutaj wypisują jest żałosne.

Jeżeli Eleven pozyska prawa do ligi hiszpańskiej, to jak dla mnie, czyli zwykłego kibica piłki nożnej, który lubi sobie zobaczyć 2-3 mecze na weekend, oferta Eleven będzie znakomita.

Dobrze, że kończy mi się okres umowy na C+, już dawno nosiłem się z zamiarem rezygnacji, teraz uczynię to chętniej. Bo co ja mam oglądać z piłki w weekend w C+? Ligę angielską od rana do wieczora? :lol2: O wybrakowanej Ekstraklapie w ogóle nie wspominam. Jedynie C+ broni się Ligą Mistrzów, ale czy naprawdę jest sens wydawać 40-50 zł na parę spotkań w tygodniu, oczywiście tylko wtedy gdy grają, bo obecnie jak nie grają to byłoby płacenie za nic. Pozostanie net, przy ciekawszych spotkaniach człowiek się przemęczy.

Myślę, że wielu abonentów C+ zrezygnuje z pakietu, gdy Eleven przejmie prawa do La Ligi.

 

Nie wiem ile będzie kosztować dostęp do Eleven, ale np. przy 15 zł miałbym dostęp do ligi włoskiej, francuskiej i hiszpańskiej. Dodam do tego Bundesligę w ESP2 i mogę układać zacny rozkład jazdy w weekend przed TV. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto wie? może to oficjalne Highlights od Ekstraklasy? w C+ były takie godzinne magazyny z Serie A, Ligue 1, PremierLeague, La Liga... właśnie brakowało mi takiego magazynu a nie Liga+ i Liga+ Ekstra że na skróty trzeba oglądać cały dany program, ja wolę odrazu żeby pokazywali skróty obszerne wszystkich spotkań kolejki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko testowy wpis...

Nope. To jest ramówka w internecie. Od jutra będzie testowa transmisja i tak przez kolejne dni, według tego co tam jest wypisane. Podobnie w kolejne dni. Start kanału o 15:45 w niedzielę wyłącznie telewizyjna premiera.

 

Nieprzypadkowo w "Złap Eleven Sports Network" jest umieszczony stream. Muszą testować transmisje i obciążenie. A najlepiej robić to teraz, gdy jeszcze kanał w necie nie jest promowany.

 

Z resztą nieprzypadkowo gość z Eleven wspominał ostatnio, że w kabinach komentatorskich praca wrze. Właśnie po to, by nagrywać komentarz np. do Emirates Cup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie wkrótce pojawi się przekaz na satelicie kanału Eleven HD, tylko pytanie teraz, na jakim transponderze? u jakiego operatora? :D A może wydzierżawią miejsce u kogoś innego? :)

Wnioskuje że na Polsatowskim - wszak start Elevena jakoś zbiega się z migracją TVP2 HD i TVP Rozrywki na transpondery nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...