Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

W wywiadzie jest zdanie: " Anglii w pewnym momencie pojawił się BT Sport, we Francji BeIn Sport, w Niemczech Sky. Gdy w Polsce pojawił się Sportklub, przejął w 2006 roku roku prawa do Bundesligi po Polsacie Sport."

 

Przepraszam, ale jak się "pojawił (...) Sky w Niemczech" ? Wcześniej istniały platformy DF-1 i Premiere World, pierwsza o ile pamiętam zbankrutowała, a druga zmieniła po kilku latach nazwę na Sky. Kiedy wg. Pana Mirosławskiego pojawił się Sky i w domyśle konkurował o prawa z kimś na rynku niemieckim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto przeanalizować listę gości As-a Wywiadu, sami zobaczcie z kim rozmawiał Mirosławski:

 

Marcin Grzywacz, Andrzej Strejlau, Tomasz Lorek, Mateusz Kusznierewicz, Tomasz Sikora, Robert Błoński, Łukasz Mazur, Paweł Wilkowicz, Zbigniew Raubo, Marek Jóźwiak, Andrzej Grajewski, Jerzy Podbrożny, Bożydar Iwanow, Tomasz Kłos, Adam Godlewski, Michał Kołodziejczyk, Mariusz Piekarski, Zdzisław Kręcina, Paweł Zarzeczny, Edward Durda, Jacek Magiera, Witold Roman, Piotr Dębowski, Marcin Feddek, Karol Stopa

 

i w zasadzie wystarczy tego. W tym momencie w powyższej grupie sami widzicie że jest co najmniej kilka nazwisk już powiązanych z Eleven, a pozostałe moga pojawić się jako eksperci do studia z różnych dyscyplin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapcie. Chyba już można mówić o budowie konkretnej ramówki.

 

http://elevensportsnetwork.pl/program-telewizyjny/

 

Piątek, 20:30, LIVE - Gent-Genk (belgijska)

Sobota, 14:45, LIVE - Celtic-Ross County (szkocka)

Niedziela

- 13:30, LIVE - Hearts-St Johnstone (szkocka)

- 16:00, LIVE - Chelsea-Arsenal (Tarcza)

- 18:00, LIVE - St Liege-Waregem (belgijska)

- 20:00, LIVE - Leuven-Anderlecht (belgijska)

 

Jest też ramówka na przyszły tydzień i rozpisana liga francuska razem z tenisem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podpisywałem umowę z nc+ to w pakiecie Canal+ miałem ligę włoską i ligę francuską.

 

A masz w umowie zapis gdzie masz gwarantowane te ligi?

 

ale jeśli będzie dodatkowo płatny to będzie ewidentne [beep]ie w d*** Polaków... bez mydła.

Telewizja to nie towar pierwszej potrzeby. Jeśli pana nie stać to zawsze można z telewizji zrezygnować.

 

To, że Tobie nie przeszkadza fakt, że doją z Ciebie coraz więcej kasy, to Twoja sprawa. Ludzie płacą dużo za telewizję i mają prawo mieć oczekiwania. Ciągłe dopłaty za wszystko to przegięcie. Poza tym, chodzi też o sam fakt, że do dnia dzisiejszego nikt nie wydał oficjalnego stanowiska w sprawie transmisji La Ligi. Jedynie konsultanci NC+ zapewniają, że na 100% La Liga zostaje na kanałach Canal+.

 

Wolny rynek wolnym rynkiem, ale jest też coś takiego jak etyka i moralność. Poza tym - chciwy dwa razy traci, a karma wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że swoim zasięgiem Eleven Sports Network doszczętnie zamuruje poprzednią stacje pana Mirosławskiego czyli Sportklub który to zamiast swojej głównej stacji oferuje w takim Cyfrowym Polsacie swój nieco gorszy produkt w postaci Fightklubu.

Na miejscu Sportklubu to ja już bym poszedł do Elevena z propozycją fuzji bo wychodzi na to że z nowym kanałem to już nie mają się czym równać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie byli jeszcze Sobczyński,Wyrzykowski,Jaroński,M.Murawski,Gmoch. W Eleven nie będzie na pewno Dębowskiego czy Kusznierewicza,bo nie ma tych dyscyplin co oni komentują w Eleven.

 

No tak, ale duetu Wyrzykowski - Jaroński nie jestem w stanie dopasować do oferty Eleven.

Bardziej teraz myślę co zrobią z tenisem. Czyźby Karol Stopa?

a co do hitowego transferu to wszystko wskazuje na Bożydara. Czy on przypadkiem nie komentował ligi szkockiej w PS. Jeśli tak to duet Iwanow - Grzywacz może być naprawdę mega!

W wywiadzie dla PN Mirosławski wskazuje jeszcze na jakiegoś Thiry, managera, ktory pewnie bedzie specem od Jupiler i L1. Czachowski wskakuje do Serie A. i Pamietajcie o młodych wilczkach, ktorzy dołączą do elity.

Dębowski - Roman mogliby siatkówke zgarnąć...

 

Co ma wspólnego As Wywiadu z redakcją? To może jeszcze Szpakowski i Smokowski dołącza do redakcji? Tworzycie ideologie, tam gdzie jej nie ma.

 

Patryk Mirosławski. Dla mnie to wystarczający argument do tworzenia ideologii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Tobie nie przeszkadza fakt, że doją z Ciebie coraz więcej kasy, to Twoja sprawa. Ludzie płacą dużo za telewizję i mają prawo mieć oczekiwania. Ciągłe dopłaty za wszystko to przegięcie. Poza tym, chodzi też o sam fakt, że do dnia dzisiejszego nikt nie wydał oficjalnego stanowiska w sprawie transmisji La Ligi. Jedynie konsultanci NC+ zapewniają, że na 100% La Liga zostaje na kanałach Canal+.

 

Wolny rynek wolnym rynkiem, ale jest też coś takiego jak etyka i moralność. Poza tym - chciwy dwa razy traci, a karma wraca.

Jak cena będzie za wysoka to zmniejszy się sprzedaż i będą musieli obniżyć ceny. Jak pisałem to nie jest towar pierwszej potrzeby i można bez tego żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Iwanow komentowal Szkocka lige. Poki nie ma informacji nt La Liga to specjalnie sie nie nakrecam, jesli okaze sie, ze trzeba bedzie doplacic za te 2 kanaly to na pewno zrezygnuje. Liga Włoska i Francuska fajne ligii, ale Messiego tam nie zobacze.

 

A propo Bozydara, czy on nie jest obecnie dyrektorem czy jakkolwiek by to nazwal w Polsat Sport? Ustala kto bedzie co komentowal itd. A raczej watpie, zeby mogl pracowac w dwoch stacjach jednoczesnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to właśnie Iwanow dojdzie. Nie ma po drodze ostatnio z Borkiem przecież. Obstawiałbym jeszcze może Marcina Lepę (też świetnie zna się na serie a )

 

Co do Wyrzykowskiego i Jarońskiego to widziałbym dla nich miejsce. Np. jakiś program publicystyczny w którym będą podsumowywać tydzień sportowy. Wyrzykowski miał swój program w nsport i nie był związany z biatlonem czy kolarstwem.

Mogą dołączyć do nich Zarzecznego i będzie bardzo fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma wspólnego As Wywiadu z redakcją? To może jeszcze Szpakowski i Smokowski dołącza do redakcji? Tworzycie ideologie, tam gdzie jej nie ma.

 

Patryk Mirosławski. Dla mnie to wystarczający argument do tworzenia ideologii

Najwyraźniej nie zrozumiałeś przesłania, wymieniłem osoby, które także były gośćmi Mirosławskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo Bozydara, czy on nie jest obecnie dyrektorem czy jakkolwiek by to nazwal w Polsat Sport? Ustala kto bedzie co komentowal itd. A raczej watpie, zeby mogl pracowac w dwoch stacjach jednoczesnie.

Swego czasu byl szefem komentatorow ale czy nadal jest to nie wiem. http://pubsport.pl/ranking-komentatorow-pilkarskich/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma wspólnego As Wywiadu z redakcją? To może jeszcze Szpakowski i Smokowski dołącza do redakcji? Tworzycie ideologie, tam gdzie jej nie ma.

 

Patryk Mirosławski. Dla mnie to wystarczający argument do tworzenia ideologii

Najwyraźniej nie zrozumiałeś przesłania, wymieniłem osoby, które także były gośćmi Mirosławskiego.

 

Ale zwróć uwagę, że "twoich" nazwisk nie użyłem na mojej liście. Ja nie skopiowałem całej listy gości tylko wybrałem te bardziej prawdopodobne. Szpaku i Smoku nie mają szans na Eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...