Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawop Dlaczego niestety? Fajni komentatorzy, cena rewelacyjna, a po wprowadzeniu Eleven 4K jakość też dużo lepsza od Viaplay choćby. DAZN jakąś chorą cenę za boks wprowadzili, to ja tylko mogę sobie wyobrazić ile by kosztował dostęp do La Ligi czy Serie A. Jest dobrze, nie ma co psuć.

Edytowane przez Arkon
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie zawartej między Polsatem a ESN był zapis, że ten drugi będzie mógł odkupić sprzedane udziały, ale to było zanim ESN zdecydował zostawić sobie tylko 0,01% udziałów, więc na chwilę obecną DAZN musiałby rozmawiać z Polsatem. Pytanie, czy DAZN bardziej zależy na samych prawach, które mógłby przenieść do serwisu, czy też kanałach linearnych. Osobiście bardziej stawiam, że to pierwsze, chociaż wiem, że telewizja linearna nie jest obcym tematem dla DAZN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Dlaczego niestety? Fajni komentatorzy, cena rewelacyjna, a po wprowadzeniu Eleven 4K jakość też dużo lepsza od Viaplay choćby. DAZN jakąś chorą cenę za boks wprowadzili, to ja tylko mogę sobie wyobrazić ile by kosztował dostęp do La Ligi czy Serie A. Jest dobrze, nie ma co psuć.
Dla jednych będzie to stety, dla innych niestety. Też wolę żeby zostało jak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że zainteresowanie La Ligą mocno wzrośnie po przejściu Lewego do Barcy, a Bundesligą spadnie, co na pewno nie ucieszy pewnego nadawcy.

Zawsze wydawało mi się, że jesteś rozsądną osobą, a tu taki wpis. Mam nadzieje, że to chwilowy spadek formy.
Co do popularności w/w lig, to wzrośnie oglądalność meczów z udziałem Lewandowskiego dzięki niedzielnym kibicom. Jakoś nie wydaje mi się, żeby dzięki temu transferowi ludzie bardziej zainteresowali się meczami typu Valencia-Getafe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas piszę, że Bundesliga w ciągu ostatnich sezonów straciła tak wielu znakomitych graczy, że to obecnie 4 siła w Europie, co widać choćby w LM. Daleko za Premier League i La Ligą. Marketingowo Barca czy Real to inny, dużo wyższy poziom niż Bayern, co podkreślił choćby Święcicki. A pewnego nadawcy nie lubię za jakość nadawania, więc trudno żebym im dobrze życzył. Eleven to inna, wyższa półka, szczególnie po uruchomieniu kanału 4K, nawet jak to często jest upscal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja to bardzo się cieszę.Wracam do pakietu Elewen za 15 zł. Myślę,że dla Roberta ,jak i dla mnie,to przejście do Barcelony dobrze wpłynie.Teraz wszystko zależy od jego nowych kolegów.Oby znalazł tam pokrewne dusze,które będą chciały z nim współpracować !!! Powodzenia.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ważne kto będzie pokazywał, ważne żebym mial pewność transmisji, jakości obrazu i komentarza.  Do wszystkiego się można przyzwyczaić jeśli chodzi o miejsce pokazywania, pod warunkiem że w/w warunki są spełnione. Jeśli nie, to zamiast cieszyć się z meczu do rosolu, będziesz się wkurzać, że jakość średnia lub zacina.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...