Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to kanał nie powstanie jednak na licencji Sportklubu. Zastanawiam się kto będzie częścią redakcji. Wezmą takich jak Bartnicki, Guziak, Kowalski itd, ale za mało jest jednak wolnych dziennikarzy. Tym bardziej, że kanał chce pozyskać jeszcze więcej praw, według moich newsów :v Niedługo ma rozpocząć się rekrutacja, pytanie czy juz nie za dużo mamy dziennikarzy sportowych? Jest miejsce na kolejnych? Jak uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal uważam że to duży wałek i nic nie uruchomią

 

Ten kanal to sciema szybko pojdzie w zapomnienie tak szybko jak sie pojawil.

Jasne... Szczególnie, że sam rzekomy przyszły redaktor naczelny to potwierdza i zdradza szczegóły. Kilku innych dziennikarzy także. Poważne branżowe media (wirtualnemedia_pl, Press.pl) o tym informują.

 

np TVP ma Copa America 2015 od MP Silva

Kupili, to mają. CANAL+ też ma prawie wszystko, jak nie nawet wszystko, od nich.

 

Nie stawiajcie znaku równości między MP&Silva i Eleven, to są oddzielne firmy.

Formalnie tak, ale powiązania są wręcz spore.

 

Ogólnie to kanał nie powstanie jednak na licencji Sportklubu. Zastanawiam się kto będzie częścią redakcji. Wezmą takich jak Bartnicki, Guziak, Kowalski itd, ale za mało jest jednak wolnych dziennikarzy. Tym bardziej, że kanał chce pozyskać jeszcze więcej praw, według moich newsów :v Niedługo ma rozpocząć się rekrutacja, pytanie czy juz nie za dużo mamy dziennikarzy sportowych? Jest miejsce na kolejnych? Jak uważacie?

Podobno może dojść do jakiegoś 'transferu' wybranych z istniejących już telewizji do nowej.

 

Nie powstanie na bazie SportKlubu, ale jednak ten chyba zniknie. Chociaż w ogóle nie rozumiem tych spekulacji, że ten miałby wejść za tamten kanał. Dlaczego? Bo jedna osoba przechodzi? Toż to nie ma sensu nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z prawami może przejść cześć dziennikarzy. Artek może w końcu bo ubolewałeś,że znasz wielu młodych pasjonatów- może oni dostaną szansę w Eleven?? Mirosławski zapowiada młody skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to kanał nie powstanie jednak na licencji Sportklubu. Zastanawiam się kto będzie częścią redakcji. Wezmą takich jak Bartnicki, Guziak, Kowalski itd, ale za mało jest jednak wolnych dziennikarzy. Tym bardziej, że kanał chce pozyskać jeszcze więcej praw, według moich newsów :v Niedługo ma rozpocząć się rekrutacja, pytanie czy juz nie za dużo mamy dziennikarzy sportowych? Jest miejsce na kolejnych? Jak uważacie?

Podobno może dojść do jakiegoś 'transferu' wybranych z istniejących już telewizji do nowej.

Nie wiadomo czy na kanałach ESN będą jakiekolwiek programy nadawane ze studia, czy sam komentarz na zasadzie Eurosportu, ale podejrzewam, że pewnie pierwsza wersja.

Chętnie usłyszał bym w tych kanałach Surmę, Ryczela, Feddka, Rabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :D

 

Nie mówie, że tam będę pracował. Nie mogę się tak nStawiac, ale próbować warto. Dzięki :)

 

Ogólnie to zastanawiam się czy będą też kupowali takie ligi jak Jupiler Pro League, liga argentyńska itd. czy pójdą w stronę lepszego kontentu, przykładowo FA CUP czy Puchar Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecano mi to, trzymam za słowo i zobaczymy :P Sam spróbuję swoich sił. Życiowa szansa.

 

Będą programy studyjne

 

Ty tak na poważnie :-D?

Rekrutacja już trwa przynajmniej tak mi pisał P. Mirosławski. ;-)

 

No trwa, ale nie ma otwartej. Na razie przecież nie ogłaszali się na żadnych dtronach, ani nic :)

Poważnie. Dlaczego nie?

To ciekawe jak się zgłaszać, skoro nie ma otwartych zapisów ;)

 

Ogólnie to zastanawiam się czy będą też kupowali takie ligi jak Jupiler Pro League, liga argentyńska itd. czy pójdą w stronę lepszego kontentu, przykładowo FA CUP czy Puchar Francji.

Chociaż podobno liga belgijska taka zła nie jest, ale opinie są różne :) A Puchar Francji nie jest przypadkiem w pakiecie z Ligue 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj się dowiedziałem bo ostatni tydzień byłem bardzo zajęty i normalnie dla mnie ogromny szok.Fajnie,że kupią takie prawa,które nikt u nas nie ma,ale jednak szkoda mi Serie A,Ligue 1 i LM piłkarzy ręcznych.Chociaż jak będą je dobrze pokazywać(w sensie spora ilość spotkań) to dla mnie będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszą kwestią jest cena tego czegoś.

Więcej niż dyszka nie ma sensu bo

A) Abonenci z nc+ i tak juz duzo płacą.

B) Jak tu niektórzy twierdzą CP jest dla biedaków( co jest bzdurą) i więcej nikt nie da. Zwlaszcza ze F1 było w pakiecie, prawie za free, SerieA też bylo w Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil ja wiem gdzie się zgłaszać :)

 

@NoChance - to prawda. Kiedyś Sportklub jak miał prawa do różnych lig, starał się pokazywać jak najwięcej meczów. Przecież z FA CUP potrafili wyciągnąć 8 meczów NA ŻYWO na dwóch kanałach. Zobaczymy czy 11 SN pójdzie w tę stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej niż dyszka nie ma sensu bo

A) Abonenci z nc+ i tak juz duzo płacą.

Bzdura. Najwięcej płacą abonenci kablówek. Z cenami w NC+ nie jest tak źle, wbrew powszechnej opinii. Polska płatna telewizja to nie tylko cyfrowe platformy.

 

Poza tym, ten biznes musi im się opłacać. Żadne kanały premium nie kosztują 10 zł. Według moich niepotwierdzonych plotek (człowiek związany z moją kablówką), cena za pakiet ESN wynosiłaby 29 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...