Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, MartinFC napisał:

Korościel jaki jest wiadomo, dobre połączenie z Olkowiczem jest między nimi chemia dziennikarska. To nie są osoby przypadkowe, komentowali 1 ligę czy zawody rozgrywki zagraniczne. Natomiast o ile ten z Przeglądu sportowego wyglądał na znającego temat, to Kruk (ten od Serie A) zdecydowanie wyglądał na amatora, debiutanta, który bardziej od tego co mówi pilnuje się by głupoty nie powiedzieć. Spięty, nie czujący klimatu, nie pewny siebie. Anitka jak zwykle sztosik.

 

Widziałem na FB Eleven że od razu po rozpisce zaczeli tłumaczyć dlaczego takie mecze LA Ligi wybrali. Ktoś zrobił rozpiskę (podobną do mojej) o meczach jakie nie były w Eleven. Admin konta potwierdził, że C+ miał pierwszeństwo. Czyli E dało się wyd....

Wina Eleven że w kolejkach nieparzystych są hity :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
W dniu 4.04.2019 o 17:19, andrzejgratis napisał:

Nie liczył bym na to. ;)

 

Nie liczyłem i się nie zawiodłem ;)

Bardzo ładne Super HD, nadal Eleven Sports 1K z nazwy jest 4K.  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
8 minut temu, wislok napisał:

Nie opłaca się robić 4K da garstki osób, nie ma się czym dziwić.

Jak się nie opłaca to w jakim celu stworzono Eleven Sports1 4K??

Polak jest na tyle [beep] ,że łyknie fake 4K? Bez przesady. 

Tu wielkim znawcą nie trzeba być. Odpalasz mecz na Canal+4K (Bundesliga)  i mecz na Eleven Sports 1 4K(Bundesliga). Widać różnicę gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
3 minuty temu, wislok napisał:

Bo kilka treści mają w 4K- głównie to dostarczane w wyniku zakupionych praw.

Jakie? Jestem ciekawe nie tylko ja, ale również inne osoby mające dostęp do tego kanału.

Co ze słyszenia wiesz, że jest 4K?  :>

Edit:

Podpowiem ci ;) F1, La liga, Bundesliga nie jest w 4K.  To już odpada na starcie.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kingofsouth napisał:

Jakie? Jestem ciekawe nie tylko ja, ale również inne osoby mające dostęp do tego kanału.

Co ze słyszenia wiesz, że jest 4K?  :>

Edit:

Podpowiem ci ;) F1, La liga, Bundesliga nie jest w 4K.  To już odpada na starcie.

 

Zapytaj  Eleven nie mnie, to twój kłopot ,że abonujesz kanał 4 K bez treści 4 K - nie wiem czy oni przerabiają otrzymany kontent (upscalowanie) czy robią ludzi w konia. Skoro Bundesliga w NC+ jest w 4K , to myślę,że dostają treści w 4 K - właśnie chociażby Bundesligę, dostają i o tym pisałem, a czy wykorzystują to już niech weryfikują Ci co mają ten kanał, proste. 4K nie moja bajka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wciskaj mi słów ,, których nie powiedziałem. Tak - NC+mający na zasadzie sublicencji od Eleven ma Bundesligę w 4 K ,a ten kto zakupił ten produkt nie otrzymuje 4K ? Nie osłabiaj mnie. Mam inne zmartwienia na głowie niż 4 k :) Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
14 minut temu, wislok napisał:
NC+mający na zasadzie sublicencji od Eleven ma Bundesligę w 4 K ,a ten kto zakupił ten produkt nie otrzymuje 4K ?

Dokładnie tak to wygląda na wszelakich telewizorach 4K.  Nie tylko na moim.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca-Sevilla

Atletico-Barca

Barca-Villareal

Espanyol-Barca

Sevilla-Barca

Real-Atletico

Atletico-Real

Barca-Espanyol

Villareal-Barca

Barca-Atletico

 

Te mecze były w C+. Mi to lotto, ale skoro podział miał być 50/50 to C+ jakoś lepiej na tym wyszło.

 

Przypadek, tak po prostu wyszło.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:

Takie były warunki umowy. Głównym nadawcą jest nc+, a to czego oni nie chcą pokazać ląduje w Eleven. Jasne i klarowne

 

Jeśli tak jest, to nie wiem dlaczego tego nie napiszą wprost. Wtedy od razu setka komentarzy na FB zniknie. Wszystko przez to, że cwaniaki dostali za nie więcej niż 16zł wszystkie mecze La Ligi, a teraz płaczą bo mogą mieć ale dużo drożej. Może i Ćwiąkała odszedł bo wiedział, że w Eleven będą odpady.

 

3 godziny temu, kunkore napisał:

Wina Eleven że w kolejkach nieparzystych są hity :P

 

To jakaś historia absurdalna, fakt że La Liga pewnie nie ma dużo rynków gdzie prawa są w taki sposób dzielone, ale zwykle jest 1-19 kolejki a potem rewanże w tej samej kolejności.

 

Godzinę temu, Pawop napisał:

 

Przypadek, tak po prostu wyszło.    

 

 

 

Ale jeśli faktycznie są na równych prawach, to osoba, która w kwietniu (przy podpisaniu umowy) zdecydowała że biorą kolejki parzyste (terminarz wszak dopiero w połowie lipca) powinna chyba polecieć. Ewidentne działanie na szkodę Eleven.  Co szkodziło poczekać na terminarz i wtedy dogadywać szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie wyglądało w przyszłym sezonie La Ligi. Jeśli znowu lepsze kąski będą w Canal+, to już nikt nie powie mi że to przypadek.
Już nie przesadzaj. Wyszło jak wyszło i do nikogo nie można mieć pretensji. LaLiga coś pochrzaniła, że w rewanżach nie jest zachowana kolejność pierwszych spotkań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert

Zawsze można zmienić. :) Jeśli Legia będzie dostępna tylko w CP(niemożliwe, ale powiedzmy), to wtedy to kupię. Niektórzy mówią, że Eleven jest tani, ale dla mnie jest wart max 5 zł. Nie oglądam F1, Serie A, Bundesligi, a jak się okazuje większość ciekawych meczów La Ligi jest u konkurencji.

@Pawop

Jakoś nie wierzę w przypadki, ale zobaczymy w przyszłym sezonie. Wtedy można będzie wyciągnąć jakiekolwiek sensowne wnioski.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...