Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
19 minut temu, MartinFC napisał:

Albo eleven sprzedał prawo wyboru, albo dał się wyd...

 

 

Marudzę tylko ci co myśleli, że Eleven będzie miał wszystko za tak niską cenę za te kanały.

Jak coś jest od wszystkiego jest do niczego , pisze to od początku jak jestem na forum.

Canal+ też miało wszytko, po jakimś czasie życie zweryfikowało. Eleven odsprzedaję , bo za 15 PLN z groszami miesięcznie nie utrzymają tego wszystkiego. Sport premium jest drogi, a Polak chciałby całość u jednego nadawcy, co się nigdy na dłuższą metę nie sprawdzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MartinFC napisał:

Nie rozumiem tego dealu C+ i ES.

Clasico pokazały obie stacje, a z Atletico?

29.09 Real - Atletico C+

24.11 Atletico - Barcelona C+

9.02 Atletico  - Real C+

6.04 Barcelona -  Atletico C+

 

Dziwne ten deal z prawami, bo nikt mi nie powie że mecze Barcelony z Bilbao są ciekawiej zapowiadające od derbów Madrytu, lub że Real - Eibar ciekawszy niż Barca - Atleti.

Jednym słowem o Eleven - kompromitacja.

 

Wszystkie te mecze były w nieparzystych kolejkach, więc logiczne, że jedna stacja je pokazała. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot jestem bardzo ciekawy jak potoczy się ta kwestia związana z CANAL+ i bein we Francji. Niewątpliwie takie połączenie wzmocniłoby CANAL+ we Francji, bo patrząc na ich obecną ofertę sportową to jest to wręcz tragedia.

 

@kingofsouth co nieco na ten temat opisałem już w temacie dotyczącym myCANAL. Poniżej mój post stamtąd: 

5 minut temu, kamil2505 napisał:

I nie licząc straty wizerunkowej wiele na tym nie stracili - a moim zdaniem - wręcz przeciwnie.

W momencie startu nc+ mieli oprócz większości obecnych praw również Ligę Europy, Ligę Mistrzów, ligę hiszpańską, francuską, włoską.

Teraz powyższych lig nie mają (hiszpańską w połowie; francuska wcale nie jest pokazywana w Polsce) na swoich kanałach, ale nadal są na ich platformie.

Przyjmując, że przy starcie za obecny pakiet Extra+ z Canal+ wołali 119zł/miesięcznie od nowych - teraz standardowa oferta to 99zł dla nowych + 20zł za Polsat Sport Premium (opcja standardowa z zobowiązaniem) + 11,90zł Eleven (również opcja standardowa z zobowiązaniem). Daje nam to łącznie 130,99zł. 

Wydaje mi się, że lepiej na tym nc+ wychodzi niż sami mieliby kupować te prawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypomnę że Sky Sports też miał kiedyś niemal wszystko.Dziś zostało niewiele...pojawiła się konkurencja w postaci BT i dziś ma ogromne problemy finansowe,pojawiła się konkurencja Eleven i wiemy jak się to potoczyło...nie sztuką jest kupić wszystko jak już kiedyś pisałem a na tym zarobić...

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też kupno Ekstraklasy przez C+ dziwić Cię nie powinno. :)

Z resztą przykład ligi francuskiej świetnie to pokazuje - to chyba pierwszy sezon, od ponad 20 lat, gdzie nie można jej nigdzie zobaczyć. 

Trzeba przyznać, że oferta sportowa CANAL+ i nSport+ jest o wiele bardziej zróżnicowana niż za czasów CYFRY+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Lanser123 napisał:

 

Wszystkie te mecze były w nieparzystych kolejkach, więc logiczne, że jedna stacja je pokazała. 

 

Tylko, że jak później napisałem, to w 1 kolejce trzeci najciekawszy mecz wybrał Eleven. Więc sugestia że to oni mieli wybór pierwszego (Barcelona obrońca tytułu). W dodatku ułomny kalendarz bo rewanże nie były w takiej samej kolejności.  Dziwne że Eleven nie zabezpieczył się przed tym, bo chyba kalendarz był już znany?

 

Oby nigdy nie kombinowali z Serie A.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Teraz, MartinFC napisał:

 

 

Oby nigdy nie kombinowali z Serie A.

Miałem pisać, że trzeba pamiętać , że te prawa co mają obecnie nikt nie powiedział, że  zawsze będą mieć. 

To wszystko kosztuje z roku na rok jest drożej , nie taniej.  Moim zdaniem nawet jak będą przedłużać prawa , może być tak ,że się z kimś podzielą.

Za tak śmieszne pieniądze jaki płacimy ilość praw będzie maleć nie rosnąć. Wspomnisz moje słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kamil2505 napisał:

Dlatego też kupno Ekstraklasy przez C+ dziwić Cię nie powinno. :)

Z resztą przykład ligi francuskiej świetnie to pokazuje - to chyba pierwszy sezon, od ponad 20 lat, gdzie nie można jej nigdzie zobaczyć. 

Trzeba przyznać, że oferta sportowa CANAL+ i nSport+ jest o wiele bardziej zróżnicowana niż za czasów CYFRY+.

Dziwi mnie i nie dziwi.Ja wiem że wiekszość ma dla naszej ligi,ale też jej oglądalność nie jest zbyt wysoka a poziom zdecydowanie za słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Eleven można pochwalić za upscalowany kanał Eleven Sports 1 4K. Oglądanie na nim F1 na 55 calowym telewizorze to czysta przyjemność.  Mimo tego że to nie jest 4K.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Obraz podczas wyścigu F1 na Eleven Sports 1 4K , dzisiaj jest rewelacja. Tyle , ze tak jak psiałem nie jest to 4K.

@Pawop , jest nas więcej niezadowolonych.   :/

 

 

12 minut temu, jaceksobczak napisał:

Liczyłem na to , że może dzisiejszy wyścig F1 będzie jednak w 4K . Nic z tego. Na Eleven 1 4K nic nie leci w 4K.

Dobrze, ze nie tylko ja to widzę.  :D 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Poczekaj. Pisałem rewelacja, ale nie napisałem że 4K. Jest to obraz upscalowany i w porównaniu do tego co leci na Eleevn Sports 1, jest lepiej.

Na 55 calowym telewizorze widać różnice w obrazie. ale nie jest to 4K. Specjalnie tego nie pisałem.

 Od samego początku jak Eleven Sports 1 4K pojawił się w Vectrze twierdzę, że tam nic w 4K nie było i nie ma. Można sobie znaleźć moje posty.

Eleven sobie zapowiadać może , że są to wyścigi transmitowane w 4K.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby 29. kolejka (12-14.04) Bundesligi sezonu 2018/2019 była pierwszą od czasu dealu C+ z Eleven, w której ta druga stacja ma u siebie w jednej kolejce mecze zarówno Borussii Dortmund (z FSV Mainz) i Bayernu Monachium (z Fortuną Dusseldorf)? :) C+ w tej kolejce ma wybrane mecze: RB Lipsk - VfL Wolfsburg i Hoffenheim - Hertha Berlin.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Wasze wrażenie po inauguracji Ekstraligi w Eleven?

 

Moje: komentarz ok,wolę humorzasty komentarz Olkowicza czy Korościela niż laika Ryczela czy Łopacińskiego,ale to odczucie bardzo subiektywne.Jeśli chodzi o studio i reporterów to widać że zaczynają,starsznie amatorsko to wyszło według mnie.Obie dziewczyny według mnie lepiej sprawdzały się jako reporterki,obie dobrze rozmawiają po angielsku,a teraz wsadzili je w studio i było jakoś tak drętwo.Reporterze-mężczyźni,obaj bardzo irytujący,nazwisk nie znam,ale ten z meczu w Częstochowie każdy wywiad przeprowadzony po angielsku tłumaczył beznadziejnie,żużlowiec mówił co innego,a ten sobie tłumaczył po swojemu?

 

No ale pierwsze koty za płoty.Może pan Patryk czyta to forum i zastanowi się jednak nad tym,żeby obie dziewczyny wróciły do parkingu i robiły wywiady,a do studio jakichś spokojnych panów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korościel jaki jest wiadomo, dobre połączenie z Olkowiczem jest między nimi chemia dziennikarska. To nie są osoby przypadkowe, komentowali 1 ligę czy zawody rozgrywki zagraniczne. Natomiast o ile ten z Przeglądu sportowego wyglądał na znającego temat, to Kruk (ten od Serie A) zdecydowanie wyglądał na amatora, debiutanta, który bardziej od tego co mówi pilnuje się by głupoty nie powiedzieć. Spięty, nie czujący klimatu, nie pewny siebie. Anitka jak zwykle sztosik.

 

Widziałem na FB Eleven że od razu po rozpisce zaczeli tłumaczyć dlaczego takie mecze LA Ligi wybrali. Ktoś zrobił rozpiskę (podobną do mojej) o meczach jakie nie były w Eleven. Admin konta potwierdził, że C+ miał pierwszeństwo. Czyli E dało się wyd....

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...