Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

El Clasico było w 4K tego jestem pewien w 100%. Reszta to moim zdaniem upscaling o czym wcześniej pisalem. F1 będzie w 4K.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MartinFC napisał:
Ciekawe czy na mecz Juventus - Milan przygotują studio na murawie. W zasadzie to dzięki Piątkowi Eleven bije wszystkie mecze średniaków na łeb.


No nie za bardzo widzę w jakim celu mieliby to robić. Mecze Juventusu co prawda bywają ciekawe, ale z racji że już mają kolejny tytuł zapewniony, to dla neutralnych widzów już mało tam atrakcji Od początku sezonu eksperci i komentatorzy SerieA na Eleven gadają w kółko o CR7 i o Piątku, sam fakt że będą grać przeciwko sobie nie wydaje się być takim powodem żeby wysłać tam całą ekipę 11. Ale oczywiście mogę się mylić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

El Clasico było w 4K tego jestem pewien w 100%. Reszta to moim zdaniem upscaling o czym wcześniej pisalem. F1 będzie w 4K.

 

Ale oglądałeś online?  To może przy F1 okazja na odwiedzenie rodziny :D 

Jakieś wyniki, pomiary by się przydały do tego 4K

 

1 minutę temu, dsd napisał:


No nie za bardzo widzę w jakim celu mieliby to robić. Mecze Juventusu co prawda bywają ciekawe, ale z racji że już mają kolejny tytuł zapewniony, to dla neutralnych widzów już mało tam atrakcji Od początku sezonu eksperci i komentatorzy SerieA na Eleven gadają w kółko o CR7 i o Piątku, sam fakt że będą grać przeciwko sobie nie wydaje się być takim powodem żeby wysłać tam całą ekipę 11. Ale oczywiście mogę się mylić...

 

Cel prosty - zainteresować widza tym meczem, zbudowanie emocji.  Wywiady z Polakami, wycieczka dla komentatorów, może jakieś ekskluzywne materiały.  Jak pojedzie Wiśniowski to pewnie Szczęsny podejdzie do stoliczka Eleven. Wszystko pewnie zależy od sytuacji w tabeli i tego jak będą inne ligi grały w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkon napisał:

Nie wiem jak 4K, ale nawet HD w meczu Barcy jest co najwyżej średnie.

Zgadza się. A na nic lepszego się nie zapowiada. Nawet aby wyrównać poziom do Polsat Sport... jakość oczywiście do poprawy. Najlepiej było to widać podczas El Clasico na CANAL+ a Eleven. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven od czasu kiedy ma własne  studio bardzo ograniczyło wyjazdy by nie powiedzieć,że ich zaniechali. W tym sezonie chyba tylko raz czy dwa byli na Bundeslidze. Nawet z El Classico ostatnio studia z miejsca wydarzenia nie robili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wystartuje sezon F1 , to zaczną się wyjazdy.  ;)

Edit:

Oglądam teraz Eleven Sports 1 4K program Eleven Gol Live: Sobota i jestem w 100 % przekonany, ze jest to upscaling.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...