Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie fakt, że często komentarz ze stadionu = problem z dźwiękiem to nawet bym nie był w stanie rozróżnić gdzie jest robiony komentarz do meczu. Kompletnie nie trafia do mnie argumentacja niektórych, jakoby komentarz ze stadionu był pełniejszy, bo nawet jak widzą więcej to i tak przez większość czasu zajmują się przytaczaniem "fachowych opinii" z gazet pokroju naszego "Faktu" czy opowiadaniu o rzeczach kompletnie niezwiązanych z meczem. Ot taki już urok polskiej telewizji sportowej. Ileż razy kompletnie traciłem zainteresowanie komentarzem właśnie przez to, że na boisku dzieje się coś ciekawego a komentator X dalej ciągnie swoją denną historyjkę zaczytaną gdzieś na Twitterze.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, the cable guy napisał:

@paw98 oczywiście, że powinni wysłać. Po co nam jakość dźwięku komentarza? Ważne żeby jeden z drugim mieli wycieczkę i mogli rzucić na antenie coś o jedzeniu hot doga, albo jak smakowały ośmiorniczki w Madrycie. 

 

Jeśli chodzi o komentatorów to dla nas róznicy wielkiej nie robi czy komentują ze stadionu czy z dziupli. Jeśli oczywiście wszystko z dźwiękiem jest Ok. Różnice robi studio z murawy, gdzie na żywo widać atmosfere i otoczkę. Do tego wywiad z Lewandowskim przy linii bocznej wygląda bardziej premium. Tym komentarzem ze stadionu można dużo zyskać i stracić. Ten kto usłyszy ''rozjazd'' będzie wybierał Canal+ lub jak ostatnio to miało miejsce wybierze Eleven.  Tak więc większą robotę robi studio na stadionie (nie na plaży :D ) niż komentarz ze stadionu.

 

7 godzin temu, umek napisał:

Wszystko rozbija się o to ze Eleven nie potrafi dobrze tego zrobić..

 

Jeśli chodzi o brak synchronizacji dźwięki i obrazu to ostatnimi czasy częściej problemy zdarzają się Canal+. Co nie zmienia faktu że jakikolwiek problem tego typu zniechęca do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2019 o 21:04, Pawel napisał:

Zainteresowanie malało wraz ze spadkiem dostępności transmisji wyścigu..Mnie to nie dziwi. 

Gdybyś doczytał , ze to spadek ogladalności był przyczyną przenosin F1 do kolejnych kanałów ...a nie odwrotnie . To opisano w sieci nie trzeba się trudzić z własnymi "spostrzeżeniami". Zgoła odmiennymi od rzeczywistości.

A tak poziom refleksji  no comment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co te kąśliwe uwagi na końcu postu. Każdy może mieć własny punkt widzenia. Ja uważam, że im bardziej ograniczano dostęp do kanału tym bardziej odsetek oglądaczy się zmniejszał. Nie pisałem co było przyczyną przenoszenia transmisji do kolejnych kanałów, tylko jaki był tego skutek. Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...