Jump to content

Recommended Posts

Tych spazmów Święcickiego i Kapicy nie da się słuchać, strzelił Piątek zwyczajnego gola główką, a oni tak się zachowują jakby nie widzieli ładniejszego gola w życiu i ta ubogość językowa.. 

• Confused 1
  • Upvote 2

E tam ;) Oni tacy młodzieżowi "som". Ubogość językowa? Przecież Święcicki używa jakichś dziwnych wyrażeń i próbuje uchodzić za elokwentnego. Nie zapomnę jak mu wypomniałem na Twitterze między innymi "pas transmisyjny" to mnie zablokował. :D

• Upvote 1

Ja średnio chyba z 5 razy słyszę w meczu określenie niesamowite, niebywałe .. i to od startu stacji więc od kilku lat. 

[beep]m już tą reklamą bukmachera przed każdym meczem, irytuje bardziej niż ten mały Chińczyk LaLigi... Zwłaszcza że sam pomysł kradziony od Pumy.

Małego Azjaty rzeczywiście nic nie przebije. Gdyby istniał telewizyjny odpowiednik adblockera to zainstalowałbym go sobie specjalnie dla tej reklamy.  

• Haha 1

11 godzin temu, yogut napisał:

Widocznie służy trochę za kanał "promocyjny", aby zachęcić do kupna całej paczki Eleven.

Od samego początku o to chodzi w tym kanale. Tylko jego zasięg jest tragiczny.

9 godzin temu, Project_ALF napisał:

Małego Azjaty rzeczywiście nic nie przebije. Gdyby istniał telewizyjny odpowiednik adblockera to zainstalowałbym go sobie specjalnie dla tej reklamy.  

Istnieje :) To się nazywa feed - gorąco polecam :D

• Thanks 1

11 godzin temu, dsd napisał:

[beep]m już tą reklamą bukmachera przed każdym meczem, irytuje bardziej niż ten mały Chińczyk LaLigi... Zwłaszcza że sam pomysł kradziony od Pumy.

Mam tak samo jak ty... Jak ci kibole zaczynają wrzeszczeć, to natychmiast daję MUTE. :/ Odnośnie tego chińczyka, to dlaczego ani C+/nSport, ani ESN nie dają już tego cudownego intra LL, które jeszcze kiedyś było? Jego nową wersję widzę już tylko w studiu i w magazynie z bramkami... :(

No jakaś masakra, za taką kasę co mają w budżecie marketingowym, mogliby kilka wersji tych spotów promujących robić.
A co do bukmachera, to mam nadzieję że nie wykupili czasu reklamowego aż do końca sezonu, chociaż fakt że metoda MUTE w jakimś stopniu działa  :)

Od nowego sezonu Eleven będzie pokazywał mecze żużlowej Nice 1.Ligi w sobotę o 20:15 (wcześniej pokazywał mecze piątkowe od 17:45, teraz będą tam pokazywane mecze żużlowej Ekstraklasy):

30.03. 20:15 Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

06.04. 20:15 ROW Rybnik - Orzeł Łódź

13.04. 20:15 Grupa Azoty Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

22.04. ??:?? KŻ Orzeł Łódź - Car Gwarant Start Gniezno (poniedziałek wielkanocny)

W Polsacie - bez zmian - mecze w niedzielne popołudnia.

Czyli dwa mecze ekstraligi w piątki i jeden 1 ligi w sobotę.

Co do bukmachera to mam nadzieję że tak jak z Poker Stars skończą z tym w trakcie sezonu - najlepiej od poniedziałku.

Wrócę do wczoraj. Jak Kapica już chce dawać dziwne metafory  to niech chociaż robi to poprawnie. Powiedział wczoraj jaki to Piątek jest idealny i powiedział,że gdyby był Ministrem Finansów nie było by długu publicznego.  Niestety Panie Filipie dług publiczny to nie jest to samo co deficyt budżetu państwa , to pojęcie znacznie szersze i nie zależy wyłącznie od Ministra Finansów . Na więcej razy jak będzie on dawał jakieś metafory to warto byłoby by czynił to poprawnie. 

No to moją uwagę kieruję do Mateusza Święcickiego,ale pan Kapica go nie sprostował. 

9 godzin temu, SatExpert napisał:

Mam tak samo jak ty... Jak ci kibole zaczynają wrzeszczeć, to natychmiast daję MUTE. :/ Odnośnie tego chińczyka, to dlaczego ani C+/nSport, ani ESN nie dają już tego cudownego intra LL, które jeszcze kiedyś było? Jego nową wersję widzę już tylko w studiu i w magazynie z bramkami... :(

Może i mają, ale tego nie aktualizują? 

Dla przykładu magazyn skrótów Serie A otwiera nowe intro ligi włoskiej, a każdy kolejny mecz Serie A stare. Jak ostatnio oglądałem mecz Serie A na jakimś obcojęzycznym kanale, już nie pamiętam dokładnie na którym to tam też mieli już nowe intro, a na Eleven klepią cały czas stare, robocze intro gdy CR7 szczerzy zęby na konferencji prasowej po podpisaniu kontraktu z Juve.  

To raczej Eleven samo od siebie coś miesza. W sobotę przed studiem puścili intro EFL, natomiast przed meczem już intro FA Cup.

Tydzień temu mecz Milan - Cagliari obejrzało...

...ciekawe ile było tym razem? 😉

• Like 2

12 godzin temu, wislok napisał:

Wrócę do wczoraj. Jak Kapica już chce dawać dziwne metafory  to niech chociaż robi to poprawnie. Powiedział wczoraj jaki to Piątek jest idealny i powiedział,że gdyby był Ministrem Finansów nie było by długu publicznego.  Niestety Panie Filipie dług publiczny to nie jest to samo co deficyt budżetu państwa , to pojęcie znacznie szersze i nie zależy wyłącznie od Ministra Finansów . Na więcej razy jak będzie on dawał jakieś metafory to warto byłoby by czynił to poprawnie. 

Ale masz problem chłopie...

Tam było pełno emocji, jeszcze chwile i będziesz chciał żeby każde użyte słowo, podpierał regułką ze słownika. 

Nie lubisz ich, to po prostu nie oglądaj a nie wiecznie narzekasz. 

14 godzin temu, MartinFC napisał:

To raczej Eleven samo od siebie coś miesza. W sobotę przed studiem puścili intro EFL, natomiast przed meczem już intro FA Cup.

I jeszcze do wczorajszego meczu Bundesligi dali intro... 2 Bundesliga. 😂

Jak widać w zestawieniu nie ma ani jednego meczu La Ligi. Jeżeli taka sytuacja się utrzyma, to prawa do La ligi po kolejnym przetargu mogą być tylko u jednego nadawcy, i nie mam  tu na myśli ESN.

Nie ma, bo i nie mieli meczu Realu/Barcelony w tej kolejce w prime time, tylko w niedzielę o 12:00. Trzeba też dodać że wszystkie te trzy mecze zaczynały się o 20:30. :)

Edited by bart18

Przecież wiadomo że telewizje kupują prawa do LL w 80% tylko dla barca-real i godzą się z takim stanem rzeczy. 

• Haha 1

49 minut temu, neo_patryk napisał:

Jak widać w zestawieniu nie ma ani jednego meczu La Ligi. Jeżeli taka sytuacja się utrzyma, to prawa do La ligi po kolejnym przetargu mogą być tylko u jednego nadawcy, i nie mam  tu na myśli ESN.

Obyś miał rację, bo tylko La Ligę oglądam w Eleven. Nic dziwnego, że oglądalność była taka niska skoro nie było nawet jednego ciekawego meczu, oczywiście z mojego punktu widzenia. Na szczęście dziś będzie Chelsea- MU, tylko to ich ratuje w moich oczach. Dlatego dla mnie nie są warci 15 zł.

• Confused 1