Jump to content

Recommended Posts

W pierwszej połowie nie dało się tego słuchać, jak co kilka sekund wychwalali Viniciusa, który nic wielkiego nie grał.

I tak hitem była opowieść, że Mirosławki był na meczu Szwecja - Anglia, podczas którego Zlatan strzelił gola przewrotką :D Co zwykłego widza obchodzi, na jakim meczu był ich szef?

• Like 2
  • Haha 1

o 16 na E2 skrót z pucharu króla. Miał być, znowu dziady zmieniły ramówkę.

1 godzinę temu, kamilos951 napisał:

W pierwszej połowie nie dało się tego słuchać, jak co kilka sekund wychwalali Viniciusa, który nic wielkiego nie grał.

To my inny komentarz słuchaliśmy 

• Upvote 1

I znów to samo,Sky dziś główny mecz wieczorem West Brom-Nottingham,jutro Aston Villa-Brendford.A Eleven powtóreczki na 4 kanałach.Wiem wiem pan Patryk napisał na tt,że oni nie wybierają jaki mecz im Sky udostępnia.Ale chyba mają pakiet charity wykupiony 😂

Albo pakiet socjalny. :D Coś mi się wydaje, że jednak specjalnie za wiele live-ów nie dają w czasie LM i LE na PSP - nakaz z góry... :(

9 godzin temu, levybydg napisał:

I znów to samo,Sky dziś główny mecz wieczorem West Brom-Nottingham,jutro Aston Villa-Brendford.A Eleven powtóreczki na 4 kanałach.Wiem wiem pan Patryk napisał na tt,że oni nie wybierają jaki mecz im Sky udostępnia.Ale chyba mają pakiet charity wykupiony 😂

Sciemnia, jakiś czas temu zapytany dlaczego nie ma meczu X (nawet w tym wątku było więc można poszukać bo ja nie pamiętam o jaki mecz chodziło) odpowiedział że nie im nie udostępnili a na drugi dzień się w ramówce znalazł. Sami nie wiedzą co mają a co nie. 

Nie ściemnia, Anglicy są głupi a po 2 gra LM i UEFA dba aby nie było konkurencji.

Edited by mad85
  • Confused 1
  • Upvote 1

Anglicy są głupi, nawet ostatnio BT Sport nie mogło pokazać meczu Evertonu z City bo BBC pokazywało powtórzony mecz FA Cup, więc nie zdziwiłoby mnie to gdyby przy Championship były tak samo głupie zapisy na inne kraje.

Nie masz pojęcia to nie pisz...zwyczajnie ubliżacie robiąc z siebie kompletnych ...

Jak oceniacie aplikację Eleven Sports na smart tv? Bo u mnie to słabo wygląda. Mecz nie chodzi płynnie a piłka się rozmazuje. Dodam, że przy meczach na normalnym kanale nie ma takich problemów...Ciekawe jak wygląda Eleven na kablówce. Ktoś coś?

6 godzin temu, wojtekk5 napisał:

Jak oceniacie aplikację Eleven Sports na smart tv? Bo u mnie to słabo wygląda.

U mnie działa przyzwoicie. 

2 godziny temu, wojtekk5 napisał:

Jak oceniacie aplikację Eleven Sports na smart tv? Bo u mnie to słabo wygląda. Mecz nie chodzi płynnie a piłka się rozmazuje. Dodam, że przy meczach na normalnym kanale nie ma takich problemów...Ciekawe jak wygląda Eleven na kablówce. Ktoś coś?

U każdego tak jest. 

• Upvote 1

Masz racje kolego @shevchenko1987.   Wybacz, mój błąd.

Zapomniałem, ze ja tez przesyłam obraz z telefonu na Smart TV z usługi Vectra Online, tam działa dobrze i jest 1080p z wysokim bitrate.

Gdy dzisiaj odpaliłem Eleven na Smart TV to faktycznie tak się dzieje. Za dużo mam tego i już nie panuje nad tym ;) 

Edited by kingofsouth

4 godziny temu, wojtekk5 napisał:

W kablówce, jak już było wielokrotnie pisane, Eleven wygląda dużo lepiej niż na satelicie.

• Upvote 1

Zdarzają się jakieś mecze na żywo na Eleven Sports 4, które nie są powielane z inną anteną?

Taka sytuacja miała miejsce nie dalej jak wczoraj wieczorem.

Leciał: mecz 5. rundy: Queens Park Rangers FC - Watford FC

Edited by shevchenko1987

Teraz to regularna sytuacja, jak Eleven ma 2-3 mecze to zazwyczaj jeden z nich dubluje na ES4. 

Dokładnie. Z tego co widzę zdarzają się ale sporadycznie. Szkoda, że tak słabo wykorzystują ten kanał. Widocznie służy trochę za kanał "promocyjny", aby zachęcić do kupna całej paczki Eleven.

Na mecz, który się nie dubluje, najczęściej można tam natrafić w sobotę o 15.30 lub w niedzielę o 15.00, bo w tych porach pokazują po kilka spotkań z Bundesligi i Serie A. 

Czasami jeszcze jest używany wtedy, gdy piłka ręczna koliduje z kilkoma meczami piłki nożnej. Od marca po powrocie Formuły 1, zapewne będzie wykorzystywany jeszcze intensywniej. 

W wieczornych porach największej oglądalności ciężko tam trafić na coś unikatowego po stracie praw do połowy Primera Division i nieprzedłużeniu do Ligue 1. Po prostu wtedy nie mają co tam puszczać. 

Na pewno te dublowane mecze na tym kanale są pokazywane w celach promocyjnych całej paczki, bo przecież w nc+ i kilku kablówkach znajduje się on w jednym z  głównych pakietów poza tą dodatkowo płatną paczką. Na przykład w Multimedii wcale nie mamy tego kanału.

Edit: Oczywiście zapomniałem jeszcze o żużlu, który także wkrótce będzie pokazywany i to też może spowodować częstsze używanie tego kanału.

Edited by strzala

@wojtekk5, ja tylko czekam jak Eleven pójdzie za PSP i udostępni transmisje 4K w swojej aplikacji internetowej. Jeśli jeden operator potrafi to czemu tutaj by się tak nie miało udać.

F1 4K byłby to łakomy kąsek dla nas abonentów.

• Like 1

@kingofsouth możemy się tego tak szybko nie doczekać, ale również jestem tego zwolennikiem. Uzupełnieniem  jest, jeżeli zależy Ci na F1 w 4K dostęp do niemieckiej HD+, cały poprzedni sezon śledziłem na RTL UHD F1 i obecnego również nie ominę.

• Thanks 1