Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PLQba napisał:

Komentarz podczas wczorajszego meczu Barcelona - Real, wyglądał tak jakby to był kanał Barca TV. Sprawozdawcy powinni byli być bardziej obiektywni. Zachwycanie się grą Barcelony, która nie powalała i poświęcanie większości czasu na mówienie m.in. o Messim, było nadużyciem. Jeszcze komentarze typu "zasłużona kartka" i podnoszenie emocji przy bramce Malcolma... Gol zwyczajny, a zachwyt nad nim był przesadny (niczym trafienie cudownej urody). Dobrym rozwiązaniem byłby wybór komentarza jak to było kiedyś w CANAL+. Pro-Barcelona albo Pro-Real.

Dla mnie, czyli kibica Barcy komentarz był perfect! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów to samo,Sky dziś główny mecz wieczorem West Brom-Nottingham,jutro Aston Villa-Brendford.A Eleven powtóreczki na 4 kanałach.Wiem wiem pan Patryk napisał na tt,że oni nie wybierają jaki mecz im Sky udostępnia.Ale chyba mają pakiet charity wykupiony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, levybydg napisał:

I znów to samo,Sky dziś główny mecz wieczorem West Brom-Nottingham,jutro Aston Villa-Brendford.A Eleven powtóreczki na 4 kanałach.Wiem wiem pan Patryk napisał na tt,że oni nie wybierają jaki mecz im Sky udostępnia.Ale chyba mają pakiet charity wykupiony ?

Sciemnia, jakiś czas temu zapytany dlaczego nie ma meczu X (nawet w tym wątku było więc można poszukać bo ja nie pamiętam o jaki mecz chodziło) odpowiedział że nie im nie udostępnili a na drugi dzień się w ramówce znalazł. Sami nie wiedzą co mają a co nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojtekk5 napisał:

Jak oceniacie aplikację Eleven Sports na smart tv? Bo u mnie to słabo wygląda. Mecz nie chodzi płynnie a piłka się rozmazuje. Dodam, że przy meczach na normalnym kanale nie ma takich problemów...Ciekawe jak wygląda Eleven na kablówce. Ktoś coś?

U każdego tak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Masz racje kolego @shevchenko1987.   Wybacz, mój błąd.

Zapomniałem, ze ja tez przesyłam obraz z telefonu na Smart TV z usługi Vectra Online, tam działa dobrze i jest 1080p z wysokim bitrate.

Gdy dzisiaj odpaliłem Eleven na Smart TV to faktycznie tak się dzieje. Za dużo mam tego i już nie panuje nad tym ;) 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wojtekk5 napisał:

Jak oceniacie aplikację Eleven Sports na smart tv? Bo u mnie to słabo wygląda. Mecz nie chodzi płynnie a piłka się rozmazuje. Dodam, że przy meczach na normalnym kanale nie ma takich problemów...Ciekawe jak wygląda Eleven na kablówce. Ktoś coś?

W kablówce, jak już było wielokrotnie pisane, Eleven wygląda dużo lepiej niż na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...