Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

W piątek o godz. 20:25 transmisja meczu Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach odbędzie się również na FB.

 

2018-12-20-165137.jpg

@kingofsouth Na ten temat było już wcześniej. Akurat spodziewałem się meczu Bundesligi na FB (pisałem o tym) i mam rację. 

Odnośnie ES4 - według mnie kanał jest zbędny. Nie ma już Ligue 1, ligi belgijskiej oraz brazylijskiej. Natomiast prawa do lig: LaLiga i Bundesliga są współdzielone z CANAL+. Dlatego prawie zawsze nie ma czego tam wrzucić i mecze są dublowane. Możliwe jest też to, że Formuła 1 będzie również w Polsacie, na zasadzie sublicencji dla otwartej TV. Do Polsatu miałby trafić wyścig ew. kwalifikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy chyba źle mnie zrozumielicie... :/

Chodzi mi o to, że dublowanie meczów niech zostanie (bo to jest kanał promo), ale zamiast powtórek meczów powinny zostać wprowadzone serwisy informacyjne. :) Czyli kanał sportowo-informacyjny. :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pvr hd napisał:

 

No to kiedy był dublowany mecz Juve Barcy albo jakiś hit we Włoszech albo Hiszpanii?

Pierwszy z brzegu przykład:

https://programtv.naziemna.info/program/stacja/elevensports1=2018-11-25

https://programtv.naziemna.info/program/stacja/elevensports4=2018-11-25

Tu liga niemiecka:

https://programtv.naziemna.info/program/stacja/elevensports1=2018-12-02

https://programtv.naziemna.info/program/stacja/elevensports4=2018-12-02

Więc taka uwaga najpierw co niektórzy niech się do informują a potem niech się odzywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chcą zrobić taką reklamę i zarazem promocję, że abonenci nc+ bez posiadania kanałów Eleven obejrzą transmisje, złapią bakcyla i ostatecznie kupią pakiet. Zobaczymy czy to tylko na okres świąteczny czy jednak podtrzymają to przez kilka kolejnych tygodni. 

 

Co do tej niespodzianki - dla mnie słabo. Taki post sugerował jakieś nowe prawa, magazyn, może nowych ludzi ewentualnie jakiś materiał ekskluzywny, a tu chodziło jedynie o mecz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2018 o 15:08, MartinFC napisał:

Mogli sobie darować insynuacje niespodziankowe.

Championship to jest pokazywana w sposób skandaliczny.

A teraz beka bo jednocześnie ''stracili'' sygnał z dwóch meczów Serie A... Mogliby się ogarnąć chociaż na okres świąteczny.

 

A pamiętam jak w ubiegłym roku Championship była pokazywana zamiast ligi francuskiej - bo oglądalność (!).

 

Zauważyłem jedno. Skończyła się taryfa ulgowa dla Eleven. Są w tej chwili najbardziej krytykowaną stacją sportową w PL. Totalnie rozbita oferta, słabi komentatorzy i ciągłe problemy techniczne nie mogą być wiecznie zbywane dzięki efektownemu startowi i zamieszaniu na rynku.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim krytyka zaczęła się od momentu, gdy oszukali ludzi z Bundesligą, a teraz dopełnieniem było oddanie połowy La Ligi, utrata Ligue 1 i traktowanie po macoszemu np. Championship. Stracili w sumie praktycznie twarz stacji, czyli Ćwiąkałę. Jak mieli multum praw to nie mieli gdzie tego pokazywać, teraz mają cztery kanały, ale znowu nie ma na nich co pokazywać. Eleven swoje zasługi ma i tego nikt mu nie odbierze, ale niestety 2018 rok można spokojnie spisać na straty w ich wydaniu... 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co będzie dalej? Większość ma Polsat, który jest przeciwnikiem wydawania na zagraniczne ligi, bo chce wydawać na polski sport, więc ciekawe, czy po wygaśnięciu tych praw będą kupować dla Eleven? Bo na razie jest to, co Polsat zastał. Dla PS by nie kupowali, a dla Eleven tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...