Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wtedy to już całym interesem pewnie będzie zarządzać Polsat, więc ich jakości będzie można się spodziewać 😅

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja obstawiam, że za kilka lat Polsat przejmie resztę udziałów w polskim ESN i połączy to wszystko w jeden pakiet pod nazwą Polsat Sport Premium, wtedy też i jakość będzie lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja myślę, że za kilka lat projekt po prostu upadnie i kanały zostaną zlikwidowane.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas meczu Athletic Real jest lepsza jakość obrazu, bo mecz jest realizowany w 4K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie, że mecz Sampdorii urwało w 2 połowie i jak do tej pory "przerwa w transmisji z przyczyn technicznych".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od soboty Eleven rozpoczęło robić 2 minutowe przerwy między godzinnym studiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porażka ! Nie dość, że weszli na antenę z opóźnieniem to i z problemami technicznymi. Nie mówiąc o braku studia przed meczem.

To jest finał Nice 1 ligi żużla... :/

Ekstraliga nie dla Eleven !

Edytowane przez andrzejgratis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spore problemy techniczne przy transmisji żużla. Weszli spóźnieni, a później ''wstęp'' był bez dźwięku. Następnie Piotr Olkowicz komentował sytuację, nie wiedząc że jest na antenie. Dalej Michał Korościel powiedział ''zdejmicie reporterów bo to nie ma sensu''. Później ktoś z wozu powiedział ''Panowie jesteście na antenie''. I poszły tradycyjne jingle i chłopiec od La Liga. 

Drugie podejście już właściwie od razu z 1 biegiem, ale jeśli chodzi o jakość dźwięku komentatorów to jest słabiutko szczególnie Olkowicz.

Nie ma to jak zagadać hymn, gdy jest obraz z trybun i milczeć jak przenieśli się do tunelu. Najgorszy możliwy zestaw aktualnie na ES3...

Edytowane przez MartinFC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, SatExpert napisał:

Dziwne, bo z 📡 było dobrze. :shock:

Jak mogło być dobrze, jak mam Eleven Sports z anteny satelitarnej i była przerwa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pilnowałem ten mecz (jak padały gole szczególnie go obserwowałem) i w tym czasie nie było żadnej przerwy, a ty piszesz że była jakaś długa, czyli chyba bym ją zaobserwował co nie? 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mowa o wczorajszym meczu Sampdorii to rzeczywiście potwierdzam była długaśna przerwa. 

Co do dzisiejszego meczu na ES3 to obraz nie tyle skakał co po prostu jego jakość pozostawiała sporo do życzenia. Coś między Bundesligą w Eurosporcie 2 HD, a Serie A w Orange Sport (SD). 

Edytowane przez Project_ALF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znak wodny Bundesligi w prawym dolnym rogu na TV 55" wygląda jak plama po zabitym komarze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Project_ALF napisał:

Jeśli mowa o wczorajszym meczu Sampdorii to rzeczywiście potwierdzam była długaśna przerwa. 

Co do dzisiejszego meczu na ES3 to obraz nie tyle skakał co po prostu jego jakość pozostawiała sporo do życzenia. Coś między Bundesligą w Eurosporcie 2 HD, a Serie A w Orange Sport (SD). 

Aha, czyli po prostu miałem pecha i na nią nie trafiłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety w kablówce też jakość meczów na Eleven była okropna. Tak jak nigdy nie narzekałem tak w weekend strasznie to irytowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, SatExpert napisał:

Pilnowałem ten mecz (jak padały gole szczególnie go obserwowałem) i w tym czasie nie było żadnej przerwy, a ty piszesz że była jakaś długa, czyli chyba bym ją zaobserwował co nie? 😆

Dziecka bym Ci nie zostawił do pilnowania 😜

Przerwa zaczęła się coś ok. 60 minuty (zmiana Ramireza w 59. minucie jeszcze była pokazana z tego co pamiętam), wrócili na chwilę przed bramką Kownackiego. Jeszcze się śmiali, że jak wrócili z obrazem, to zaraz padły kolejne gole :)

Edytowane przez mingo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, mingo napisał:

Dziecka bym Ci nie zostawił do pilnowania 😜

Przerwa zaczęła się coś ok. 60 minuty (zmiana Ramireza w 59. minucie jeszcze była pokazana z tego co pamiętam), wrócili na chwilę przed bramką Kownackiego. Jeszcze się śmiali, że jak wrócili z obrazem, to zaraz padły kolejne gole :)

Tak to jest, jak się na raz ogląda kilka rzeczy. :/VIVE w CL i Polscy siatkarze na szczęście wtedy już skończyli swoje mecze i oglądałem już tylko Bilbao - Real, a pilnowałem właśnie Sampe. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, andrzejgratis napisał:

Co jak co, Eleveny od początku istnienia nigdy nie rozpieszczały jakością. :)

W ten weekend to już było wyjątkowo słabo, że aż oczy krwawiły. Jak sobie jeszcze człowiek obejrzy mecz na C+ 4K UHD i później się przełączy / wróci do szarej rzeczywistości pseudo HD to aż szkoda patrzeć...

Mogliby zlikwidować 4 kanał na rzecz podniesienia bitrate 3 pozostałych lub w końcu wrzucić Eleven Sports 4K na satelitę. Pierwsze się pewnie długo nie wydarzy, bo 4 kanał jest pewnie uwiązany umową z nc+, a na drugie ich nie stać. Takie to smutne realia :(

Edytowane przez shevchenko1987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

21 września (piątek) 21:00 SD Huesca – Real Sociedad,   Eleven Sports 2 Komentarz: Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała

22 września (sobota) 16:15 Celta Vigo – Real Valladolid,   Eleven Sports 4 Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

23 września (niedziela) 16:15 Villarreal CF – Valencia CF,   Eleven Sports 3 Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

20.00 Real Betis – Athletic Club,   Eleven Sports 3 Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

20:45 FC Barcelona – Girona FC (studio od 20:00),   Eleven Sports 1 Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała  

Mecz Betisu od 20.00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że już mam Real pooglądany, niezły biznes. Chyba przy następnym przedłużaniu umowy trzeba zrezygnować z ES :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kokodzambo dziwisz się? Przecież o tym pisaliśmy tutaj zanim wystartowała liga. Dlatego te kanały powinny być cały czas w opcji, a nie jako część pakietu. U mnie nie da się ich odłączyć od umowy w CP, a chętnie bym to zrobił po zamieszaniu z prawami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi