Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
18 godzin temu, bart18 napisał:

Po co brałeś na stronie jak masz w nc+? :) Rozumiem że np. można wziąć sobie Eurosport Playera mając platformę bo jednak coś się obejrzy dodatkowo, ma się dostęp do VOD, ale w tym przypadku? :)

Odnoszę wrażenie, że jakość obrazu  w aplikacji na Smart TV jest o wiele lepsza od tego co NC+ dostarcza z satelity.

Piszę to z pełną odpowiedzialnością. ;)

Warto było.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spore problemy techniczne przy transmisji żużla. Weszli spóźnieni, a później ''wstęp'' był bez dźwięku. Następnie Piotr Olkowicz komentował sytuację, nie wiedząc że jest na antenie. Dalej Michał Korościel powiedział ''zdejmicie reporterów bo to nie ma sensu''. Później ktoś z wozu powiedział ''Panowie jesteście na antenie''. I poszły tradycyjne jingle i chłopiec od La Liga. 

Drugie podejście już właściwie od razu z 1 biegiem, ale jeśli chodzi o jakość dźwięku komentatorów to jest słabiutko szczególnie Olkowicz.

 

 

Nie ma to jak zagadać hymn, gdy jest obraz z trybun i milczeć jak przenieśli się do tunelu. Najgorszy możliwy zestaw aktualnie na ES3...

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o wczorajszym meczu Sampdorii to rzeczywiście potwierdzam była długaśna przerwa. 

 

Co do dzisiejszego meczu na ES3 to obraz nie tyle skakał co po prostu jego jakość pozostawiała sporo do życzenia. Coś między Bundesligą w Eurosporcie 2 HD, a Serie A w Orange Sport (SD). 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Project_ALF napisał:

Jeśli mowa o wczorajszym meczu Sampdorii to rzeczywiście potwierdzam była długaśna przerwa. 

 

Co do dzisiejszego meczu na ES3 to obraz nie tyle skakał co po prostu jego jakość pozostawiała sporo do życzenia. Coś między Bundesligą w Eurosporcie 2 HD, a Serie A w Orange Sport (SD). 

Aha, czyli po prostu miałem pecha i na nią nie trafiłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, SatExpert napisał:

Pilnowałem ten mecz (jak padały gole szczególnie go obserwowałem) i w tym czasie nie było żadnej przerwy, a ty piszesz że była jakaś długa, czyli chyba bym ją zaobserwował co nie? ?

 

Dziecka bym Ci nie zostawił do pilnowania ?

Przerwa zaczęła się coś ok. 60 minuty (zmiana Ramireza w 59. minucie jeszcze była pokazana z tego co pamiętam), wrócili na chwilę przed bramką Kownackiego. Jeszcze się śmiali, że jak wrócili z obrazem, to zaraz padły kolejne gole :)

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mingo napisał:

 

Dziecka bym Ci nie zostawił do pilnowania ?

Przerwa zaczęła się coś ok. 60 minuty (zmiana Ramireza w 59. minucie jeszcze była pokazana z tego co pamiętam), wrócili na chwilę przed bramką Kownackiego. Jeszcze się śmiali, że jak wrócili z obrazem, to zaraz padły kolejne gole :)

Tak to jest, jak się na raz ogląda kilka rzeczy. :/VIVE w CL i Polscy siatkarze na szczęście wtedy już skończyli swoje mecze i oglądałem już tylko Bilbao - Real, a pilnowałem właśnie Sampe. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andrzejgratis napisał:

Co jak co, Eleveny od początku istnienia nigdy nie rozpieszczały jakością. :)

W ten weekend to już było wyjątkowo słabo, że aż oczy krwawiły. Jak sobie jeszcze człowiek obejrzy mecz na C+ 4K UHD i później się przełączy / wróci do szarej rzeczywistości pseudo HD to aż szkoda patrzeć...

 

Mogliby zlikwidować 4 kanał na rzecz podniesienia bitrate 3 pozostałych lub w końcu wrzucić Eleven Sports 4K na satelitę. Pierwsze się pewnie długo nie wydarzy, bo 4 kanał jest pewnie uwiązany umową z nc+, a na drugie ich nie stać. Takie to smutne realia :(

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...