Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby był popyt na te ligi byłyby w jakieś TV. To nie przypadek, nie oglądamy tych lig,a prawa są w stosunku do zainteresowania za drogie.W NC+ też ubogo wieczorami. Dziś jest zawrotna liczba spotkań - 0 , ale jakoś podobnych komentarzy nie ma. Dlaczego NC+ za które bulisz nieporównywalnie więcej nie zadba by zawsze wieczorami miała 2-3 mecze do wyboru? To jest właśnie kwestia biznesowa i obserwacji zachowań konsumenckich. Bo to się nie opłaca. Nie chodzi o to by mieć cały czas wypełniony ramówki transmisjami. Inne kanały -TVP Sport, Eurosport, kanały Polsatu mają od at puste ramówki w niedzielne ramówki i żyją. Ba mają się bardzo dobrze,a Polsat wypuszcza kanały Premium , w którym transmisje są w trzy dni tygodnia i to co dwa -trzy tygodnie i co najważniejsze- Ci co mają to kupić-kupią i o to chodzi ,a nie o generowanie jak najwyższych kosztów i to zbędnie. 

Grupa docelowa w Polsce jest nie wiem 200-300 tysięczna kibiców- maniaków futbolu i są zagospodarowani przez te kilka lig najlepszych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca tak. Przy F1 zostali fani F1 - także Ci , którzy nimi zostali na fali Kubicomanii. Reszta odeszła. Wyniki były za słabe jak na kanał otwarty,ale w kanale kodowanym ta widownia była bardzo wysoka, średnia chyba 700 tysięcy w Polsacie Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadam się bo na siłę się doczepiacie do Eleven, każdy widzi że ramówka jest biedna jak nie mają wieczornego meczu La Ligi. Tak samo jest w C+. Tak już było latami w C+. Powtarzanie jednego i tego samego nie ma sensu.

Coś jak ukryty fanatyk C+4K, który jara się ilosciami transmisji na tym  kanale, ale nikt nie ogląda wszystkich tych meczów. Więc też wątpię by mecz Rio Ave - Sporting  był oczekiwanym wyborem. Niech na byle co kasy nie wydają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie widzę za bardzo sensu tutaj kontynuować dyskusji na temat atrakcyjności ligi francuskiej czy portugalskiej dla przeciętnego abonenta ESN (zwłaszcza że nie ma ani jednej, ani drugiej w Polsce), ale patrząc choćby na listę meczów Ligue1 wczoraj od 20g. (Anger-Lille, Dijon-Caen, Guingamp-Toulouse itd), taki SportingCP-RioAve wcale nie brzmi gorzej :wink: (Chyba że ja jestem jakiś wyjątkowo wybredby bo oglądałem tylko mecze OM i OL).

Edytowane przez dsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, tylko większość wybierze w tym samym czasie np. mecz Atletico Madryt, mecz Juventusu czy mecz naszej Ekstraklasy. To jedna sprawa, druga to kwestia ceny jaką sobie wołają za dane prawa. NHL- najlepsza hokejowa liga świata przez dobre kilka lat nieobecna w Polsce ze względu na zbyt wygórowane żądania. Zmienił się pośrednik, który uznał,że warto wypromować te rozgrywki na takich rynkach i obniżył oczekiwania. Jest wiele czynników, które decydują o tym czy dane prawa są kupowane czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O co chodzi z tym ES4 ? Na ich platformie online nie ma w pakiecie

 

Z tego co gdzieś widziałem to dostęp do ES4 na ich stronie jest już od dawna. Ta plansza, że będzie wkrótce dostępne wyświetla się dla niezalogowanych użytkowników, ale jak się wykupi pakiet to podobno normalnie jest do niego dostęp.

 

Sprawa z CP to już inna kwestia i sytuacja jest na tyle dziwna i śmieszna, że sam nie wiem co o tym myśleć, ja nadal czekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co gdzieś widziałem to dostęp do ES4 na ich stronie jest już od dawna. Ta plansza, że będzie wkrótce dostępne wyświetla się dla niezalogowanych użytkowników, ale jak się wykupi pakiet to podobno normalnie jest do niego dostęp.

 

Sprawa z CP to już inna kwestia i sytuacja jest na tyle dziwna i śmieszna, że sam nie wiem co o tym myśleć, ja nadal czekam ;)

Nie. Tego kanału nie ma na ich stronie. Od Lutego jest informacja,że będzie dostępny i nie ma go. Jestem abonentem Eleven przez ich stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, bart18 napisał:

Ponoć (bo z Eleven to często ramówka swoje a stan faktyczny swoje) poleci ten mecz po północy z retransmisji. A jeśli już dzielą się tymi meczami to mogliby się dogadywać tak, żeby każdy nadawca miał miejsce na pokazanie wszystkiego. :)

Tylko,że na ES2 i ES3 widzę dubel meczu Juventusu. Nie rozumiem tego. Info za teleman.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym czasie:

ES1 - Formuła 1

ES2 - Nice 1. PLŻ

ES3 - Serie A

ES4 - Bundesliga

Na dwójce niby mogliby dać chociaż drugą połowę. ;) Dubla nie ma, tylko na telemanie nie usunął się mecz Juve z dwójki, gdzie pierwotnie miał być, lecz na początku tygodnia pozamieniali trochę anteny, przerzucając żużel i mecze Wisły Płock i Vive Kielce w ręczną z czwórki do dwójki. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

W dniu 3.09.2018 o 21:12, hyt123 napisał:

Warto wziąć ten pakiet w promocji? Dobra jakość?

Ja się skusiłem na tą promocję na stronie.

Pół roku za 62 zł.

Jakość 1080p. Na 55 calowym Smart TV przyzwoicie to wygląda. :D

W dniu 3.09.2018 o 20:36, dsd napisał:
No to w takim razie dostęp jest, ale oferując pakiet wymieniają tylko trzy kanały.

 

Czyli jeśli ktoś wykupi teraz półroczny lub roczny pakiet, to nie będzie miał prawa do reklamacji w przypadku zniknięcia ES4.

 

W moim przypadku to nie ma znaczenia, bo Eleven 4 mam w NC+, ale faktycznie dostęp na stronie Eleven, tylko jest do trzech kanałów.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co brałeś na stronie jak masz w nc+? :) Rozumiem że np. można wziąć sobie Eurosport Playera mając platformę bo jednak coś się obejrzy dodatkowo, ma się dostęp do VOD, ale w tym przypadku? :) Cofanie do 24h jest tyle warte? :)

A jakość rzeczywiście jest OK, ten brak ES4 tylko razi, jak się nie ma nigdzie indziej subskrypcji, warto. :) Jednak jak się nie korzysta z promocji na dłuższe okresy na elevensports.pl, tylko bierze pakiety miesięczne to można też spojrzeć na WP Pilota i Playera, gdzie ES4 jest w pakiecie, choć z jakością jest nieco gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...