Jump to content

Recommended Posts

Mecz Eintracht Frankfurt – Bayern Monachium z Commerzbank-Arena skomentuje duet Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

Słaba obsada. Nie rozumiem, dlaczego włoska, hiszpańska ma "swoich" komentatorów, a niemiecką kto się trafi.

LA LIGA SANTANDER W ELEVEN

Piatek Getafe - Eibar (pt 20:10),

Sobota Deportivo Alaves - Real Betis (18:10) Atletico Madryt - Rayo Vallecano (sb 20:10)

niedziela i Girona - Real Madryt (nd 22:10),

poniedzialek Bilbao-Huesca 

Te godziny to raczej nie w naszym kraju ? U nas nie było meczów o 22.

W Hiszpanii zawsze kilka kolejek letnich jest rozgrywanych tak późno ze względu na panujące upały.

Słaba obsada. Nie rozumiem, dlaczego włoska, hiszpańska ma "swoich" komentatorów, a niemiecką kto się trafi.

Bo niemieckiej nie mieli od samego startu, Mirosławski zapewne nie chciał albo nie dostał zgody na zatrudnienie nowych ludzi, więc upchnął dotychczasowych. 

Mam dobrą wiadomość dla osób, co lubią oglądać sztuki walki do stancji eleven wraca M-1 Selection. Wiem już parę gal było pokazanych potem nie było i teraz od paru tygodni znowu pokazuje. Jak ktoś chce oglądać najbliższą galę to jutro 12:00 Sporty walki: M-1 Selection 28 w Eleven Sport 3.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/172862/sport-w-polskiej-tv-11082018.html

Nie zanosi się, żeby liga francuska była pokazywana w Eleven.

Czy wy też macie zacinanie obrazu na Eleven Sports 2?Tylko na tym jednym kanale mam zacinanie obrazu . Inne odbierają bez problemów.

U mnie występują tylko problemy z transmisją meczu. :D

Będzie magazyn ze skrótami meczów z ligi hiszpańskiej?

W poniedziałek o 16:00 lub 17:00. Nie pamiętam dokładnie.

Czy wy też macie zacinanie obrazu na Eleven Sports 2?Tylko na tym jednym kanale mam zacinanie obrazu . Inne odbierają bez problemów.

Tak. Mnie to już na ich kanałach nie dziwi.

Najbardziej mnie denerwuje, to że 50% La Liga wywalili do nc+. Człowiek płaci za pakiet Eleven w abonamencie legalnie. A jak chce się coś obejrzeć z tych ,,brakowych "meczy to trzeba się posiłkować alternatywnym odbiorem. Wstyd.

W poniedziałek o 16:00 lub 17:00. Nie pamiętam dokładnie.

O 18:00. :)

Najbardziej mnie denerwuje, to że 50% La Liga wywalili do nc+. Człowiek płaci za pakiet Eleven w abonamencie legalnie. A jak chce się coś obejrzeć z tych ,,brakowych "meczy to trzeba się posiłkować alternatywnym odbiorem. Wstyd.

Nic nie wywalili, tylko razem kupili prawa.

Może i nie wywalili, ale dla mnie jako fana LaLiga wydymali strasznie. Posiadam oba pakiety w UPC (Eleven i C+), a już w rozpiskach meczy widzę transmisję w C+ Now? Ktorego nie posiada chyba żadna kablówka.

Odkąd  Eleven jest  dostępny każą sobie płacić 15,90   o ile pamiętam.  Teraz mają 50% wszystkiego mniej   i  nadal ta sama cena.   A Eleven 4  to jakiś  kosmiczny   wymysł.  A tyle było narzekania że tyle praw  i że brakuje miejsca i wymyślili 4 kanał.