Jump to content

Recommended Posts

nc+ nie tylko będzie walczyć ale i z pewnością ją przedłuży.Co do tego nikt wątpliwości nie mam.Kasa z LM została,dokupili pół hiszpańskiej więc mają ją całą z Eleven i przedłuża to co mają dziś.Tylko szaleniec wierzy że Solorz się wykrwawi na wiecej już raczej nie ma a biorąc pod uwagę kredyty jakie ma to wątpię że go stać na to by zatrzymać LM na wyłącznóść stąd chęć sprzedaży do nc+ swoich pakietów.

Edited by umek

esa raczej napewno będzie podzielona na kilku nadawców bo nikt nie da tyle kasy aby miec ja na wyłacznosc.Co do premier league to zobaczymy

@kunkore: o, czyli jednak się zdarzało 6 ;).. Bywało też 7 np. we wrześniu i październiku zeszłego roku, więcej mi się nie chciało sprawdzać :).

Tak, ale zdarzyło się to w tym okresie tylko raz, więc stwierdzenie że oglądałem najczęściej 8-9 spotkań w kolejce nie jest kłamliwe :P

To żeby zakończyć ten spór o liczbę transmitowanych meczów wrzucę coś takiego: https://i.imgur.com/lAC5fbv.png

Kiedyś mi się nudziło i zrobiłem to na podstawie rozpisek @bart18. Ciemniejszy kolor przy Bundeslidze to mecze w NC+, wybór 5 klubów z każdej ligi całkowicie subiektywny :D Być może są jakieś delikatne błędy, ale przy takiej ilości meczów nie ma to dużego wpływu na średnią :P

Ciężko to czytać.. Czy Polsaty Sport są od rana do wieczora wypełnione transmisjami na wszystkich kanałach ? Czy Eurosport 1/ Eurosport 2 są wypełnione po brzegi..? itd. Kto powiedział,że Eleveny muszą mieć ofertę live od rana do nocy? Mają szczuplejsze prawa to nie będą mieć, przymusu ich subskrypcji nie ma.  

esa raczej napewno będzie podzielona na kilku nadawców bo nikt nie da tyle kasy aby miec ja na wyłacznosc.Co do premier league to zobaczymy

Przecież już jest podzielona, gdyż Canal+ dzieli Ekstraklasę z Eurosportem (Discovery). Obstawiam, że przy nowym przetargu Canal+ może ją dzielić ponownie z Eurosportem, lub tym razem z TVP.

Jakoś wyniki oglądalności tego nie pokazują. Nie ulega wątpliwości, że Eleven jest rajem dla fanów Serie A i F1, ale to w zasadzie wszystko, bo nawet fani Bundesligi mogą narzekać, że o La Lidze nie wspomnę. Obecnie dla mnie kanały niespecjalnie warte uwagi.

Wielu jest również takich Januzy którzy nie pasjonuja się szczególnie danymi rozgrywkami - ale w jesiennej słocie w sobotni popołudnie chca właczyć piłkę na przyzwoitym poziomie co w 11 jest dostepne: 3/4 Bundesligi; 1/2 laliga + cała Serie A daje poczucie rozsądnej oferty w cenie 4 paka złocistego popularnego napoju :)

Dodatkowo subiektywnie dla mnie jako klienta CP: przed dwoma laty płaciłem (docelowy - nieuśredniony abonament w kwocie 60pln z kiepską ofertę piłkarska z Bundesliga w Eurosporcie) - bo uśredniona wynosiła 37pln

Teraz za 80 pln jest LM + Eleven co wydaje się oferta tanią jak na galopująca inflację :P (a uwzględniając miesiące za free wychodzi nieco ponad 50pln)

obie stacje maja pa 5 spotkan 

1 stacja real druga barcelona

Począwszy od sierpnia 2018 roku każda ze stacji będzie mogła w każdej kolejce ligowej transmitować ekskluzywnie po pięć meczów. CANAL+ i ELEVEN SPORTS będą się wymieniać prawem wyboru pierwszego meczu co każdą kolejkę.. Na chwilę obecną nie ma jeszcze ustalonych transmisji pierwszych spotkań. strony nc+ faacbook.

Edited by pikolo1

1 stacja real druga barcelona

Tego nie było w komunikacie. Edited by Pawop

No ale chyba jednak można założyć, że ten mecz pierwszego wyboru to w 90% przypadków będzie z którąś z tych drużyn ;).

Bo Twój post można zrozumieć tak, że jedna cały czas nadaje Real, a druga Barcelonę, a tak nie jest, bo co kolejkę zmienia się pierwszeństwo wyboru. A że w każdej kolejce jedna puści Real, a druga Barcę, to rzeczywiście ciężko sobie wyobrazić, żeby było inaczej.

Edited by boss509

Stacje nabyły prawa do LL na zasadach równoważnych. W jednej kolejce pierwszeństwo najlepszego meczu będzie miało Eleven w następnej NC+ i tak na zmianę.

Tutaj nie ma żadnej sublicencji, a prawa są kupione po połowie. Także nadawcy nie muszą nic ze sobą uzgadniać, a jedynie będą pokazywać to tak jak to sobie kupili.

Jestem w stanie sobie wyobrazić, że w jakiejś kolejce w jednej stacji będzie i Real i Barca.

Będę dwie takie kolejki Real i Barcelona. Jak będę przeciwko siebie grać i będzie w Eleven i Cenal+.

Może być tak że Eleven w dwóch następnych kolejkach pokaże Real, a Canal+ Barcelonę.

Załóżmy, że będą następujące mecz:

Barcelona - Villareal

Real - Eibar

Atletico - Valencia

I co, Real byłby drugim wyborem?

Tak, ponieważ oglądalność meczów Realu nawet od spotkania Atletico-Valencia jest kilka razy większa.

Myślę, że tak. Barca i Real to zdecydowanie najchętniej oglądane kluby w tej lidze (żeby nie powiedzieć, że jedyne).