Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie poziom a teoretyczne zainteresowanie tymi ligami.No chyba że nowe kanały będą abonować ci co nie interesują się tymi ligami ale wykupią bo mają taki kaprys. :lol2:

Są tacy, którzy chcieliby mieć dostęp do wszystkiego, bez względu na to czy dany kanał i jego treść go interesuje czy też nie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wmawiajcie sobie dalej, że to jakieś "odrzuty" z C+. Szczególnie ciekawie zapowiada się teraz sezon we Włoszech - Milan się zbroi (kupili już Martineza z Porto), Juve będzie się wzmacniało, do pucharów chce wrócić Inter, a do LM Napoli. Szkoda, że już tego na C+ nie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poziom a teoretyczne zainteresowanie tymi ligami.No chyba że nowe kanały będą abonować ci co nie interesują się tymi ligami ale wykupią bo mają taki kaprys. :lol2:

Są tacy, którzy chcieliby mieć dostęp do wszystkiego, bez względu na to czy dany kanał i jego treść go interesuje czy też nie :>

Oczywiście sam jestem jedną z takich osób bo mnie nie interesują całe ligi tylko teoretyczne szlagiery że wszystkich dostępnych do tej pory.Ale prawda jest taka że te utracone cieszyły się najmniejszym zainteresowaniem.Przynajmniej tak mówi oglądalność.Dla mnie strata jest i to duża bo wolę szlagiery z tych lig niż powiedzmy dodatkowe mecze z angielskiej czy hiszpańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy kanały przy tylu prawach to minimum,a i tak by pewnie nie dali rady tego ułożyć. Weekendy przy dwóch i chęci pokazywania NFL,ręcznej, Formuły to będzie totalna katastrofa - a tu jeszcze jakieś gadanie o NHL, NBA, tenisie(????) i Bóg wie co jeszcze, może baseball dla setki koneserów w Polsce :). Jeszcze ta portugalska grająca wieczorami to chyba tylko by móc cos wcisnąc na piątek i poniedziałek wieczorem, bo w sobotę czy niedzielę to nie ma przecież szans, bo belgijską mimo wszystko można wcisnąć jakoś. Prawda jest taka że byłoby optymalnie gdyby wchodzili bez ligi włoskiej/francuskiej, które by zostały w NC+, a postawili na amerykańskie sporty zabierając im NBA - i to by miało zarys jakiegos planu biznesowego. Równiez by to umocniło bardzo markę Canal+, a tak doopa mocno zbita, mimo, że Ekstraklapa jest na kilka lat to kto wie, czy to nie oznacza powolnego wycofywania z rynku (co z aproblem prawa odsprzedać, nawet z jakaś stratą - jak stracą Primera to nie ma siły i Canal+ za 2-3 lata znika). Także ten Eleven nie ma szansy powodzenia, myślę ze spora szansa jest ,że będą odsprzedawać te prawa i kanał nie powstanie, a jak jednak wstanie to będzie chaos w doborze spotkań i Inernet i tak będzie musiał iść w ruch :> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a tutaj czytam fantazje, że dostępność Eleven będzie na poziomie Polsat Sport News ;).

Sam wpisujesz się w schemat. Wyczytujesz, czego nie napisano. Jeśli mniej więcej to wszystko było na nSport...ile kosztował DODATKOWO ten kanał i jak wygladała polityka dystrybucji.Nie róbcie wiochy z cenami.

To, ze ktoś nazwie coś "premium" nie znaczy, ze musi być drogie.

Brak ograniczenia rozszerza mozność dystrybucji na CP i kablówki. Robienie kanału za 20 zł to sztuka dla sztuki...będzie widownia jak Adventure TV.

Nie zapominajmy, że nc+ nie musi wydawać kasy na te atrakcje, a będzie je mieć to zablokują dostęp marżą.Tylko się puknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z Patrykiem Mirosławskim z chęcią odpowiada na moje pytania.

 

- Będzie to kanał premium

- Mają stawiać na najlepszy kontent

- F1 od 2016 roku w "Eleven"

- Chcą robić telewizję w zachodnim stylu nie patrzą na TVP, NC+, Polsat.

- Jeśli potrzebują najlepszego komentatora to ligi włoskiej, to takiego zatrudnimy

 

Na razie tyle późnej będzie dostępny to zapytam się go o dostępność. ;-)

I jak tam Twój research? Coś nowego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do człowieka: to ile meczów ogarniecie w weekend 20?. Czy raczej 3-4 ale wybrane, a nie wszystkie jakie lecą. 2 kanały to akurat w sam raz.

 

Patrzysz ze swojej perspektywy. Powiedzmy, że każdy wybierze w weekend te 3-4 wybrane mecze. Jednak mając do dyspozycji 20 meczów, to abonent ma większe pole manewru, prawda? Ty wybierzesz mecze nr. 1,2,5,10; a np. ja wybiorę mecze nr. 4,5,14,19. I o to chodzi - aby rynek się rozwijał i proponował coraz to więcej spotkań. A nie, aby stacje proponowały 3-4 najlepsze mecze w weekend i dziękuję, do widzenia abonenty cieszcie się.

 

Ja szczerze mam nadzieję, że nc+ pójdzie po rozum do głowy i zaproponuję ten kanał dla abonentów całej paczki Canal+ za darmo. Dla pozostałych cena w okolicach 10zł. Powinni zrekompensować abonentom stratę. Albo niech obniżą cenę paczki Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do człowieka: to ile meczów ogarniecie w weekend 20?. Czy raczej 3-4 ale wybrane, a nie wszystkie jakie lecą. 2 kanały to akurat w sam raz.

 

Patrzysz ze swojej perspektywy. Powiedzmy, że każdy wybierze w weekend te 3-4 wybrane mecze. Jednak mając do dyspozycji 20 meczów, to abonent ma większe pole manewru, prawda? Ty wybierzesz mecze nr. 1,2,5,10; a np. ja wybiorę mecze nr. 4,5,14,19. I o to chodzi - aby rynek się rozwijał i proponował coraz to więcej spotkań. A nie, aby stacje proponowały 3-4 najlepsze mecze w weekend i dziękuję, do widzenia abonenty cieszcie się.

 

Ja szczerze mam nadzieję, że nc+ pójdzie po rozum do głowy i zaproponuję ten kanał dla abonentów całej paczki Canal+ za darmo. Dla pozostałych cena w okolicach 10zł. Powinni zrekompensować abonentom stratę. Albo niech obniżą cenę paczki Canal+.

Kiedyś podobnie było z Orange sport. Ci co mieli CANAL+, to mogli dokupić Orange sport za niższą cenę. Ale wtedy była też inna sytuacja, bo CANAL+ Cyfrowy współpracował z Telekomunikacją Polską i dali im trochę praw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz poziom lig będziemy oceniać poprzez ich oglądalność? :mrgreen: Wyjdzie na to, że Ekstraklasa jest the best! :lol2:

Tak, z punktu widzenia NC+ nasza liga jest najważniejsza. Robicie błąd łącząc poziom z zainteresowaniem i popularnością. Dla NC+ patrząc na oglądalność na swojej platformie, która mówi o zainteresowaniu wyszło,że priorytetem jest przedłużenie praw do Ekstraklasy, Premier League i La Liga, bo śledzi je największa rzesza abonentów i utrata tych praw mogła by grozić większym ich odpływem. Jednak nie jest też bez znaczenia,że prawa ma Mp&Silva . Ktoś użył skrótu myślowego,że prawa tego pośrednika będą w Eleven,ale na pewno najłatwiej będzie im uzyskiwać prawa będące w posiadaniu tego pośrednika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z Patrykiem Mirosławskim z chęcią odpowiada na moje pytania.

 

- Będzie to kanał premium

- Mają stawiać na najlepszy kontent

- F1 od 2016 roku w "Eleven"

- Chcą robić telewizję w zachodnim stylu nie patrzą na TVP, NC+, Polsat.

- Jeśli potrzebują najlepszego komentatora to ligi włoskiej, to takiego zatrudnimy

 

Na razie tyle późnej będzie dostępny to zapytam się go o dostępność. ;-)

I jak tam Twój research? Coś nowego? :)

 

Cisza na razie nie odpisuje jak ktoś chcę to niech sam do niego napisze, jest dostępny przez profil na fb. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moje spostrzeżenia na temat tego kanału. Niestety kolejny wydatek: Mp&Silva = drogo. Ale to na pewno nie ostatnie zakupy. Generalnie to żadnych zakupów nie było, Oni już to posiadają-po prostu MP&Silva będzie de facto nadawcą wiec to co oni kupią na Polskę to będzie w Eleven ! Więc teraz mogą ruszyć dopiero na łowy. A doświadczenie i kasę mają. Zobaczymy jak to się potoczy. Ale wzrostu poziomu i jakości bym się nie spodziewał. NC+ i tak jest już wysoko a poziom Sky czy BT Sport albo Bein. Sorry ale nie ten kraj i pieniążki jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zapowiedzi wynika, że nareszcie doczekamy się sportowego kanału premium z prawdziwego zdarzenia :brawo:

 

Jeśli obiecanki ESN się sprawdzą chciałbym wówczas zobaczyć miny tych, którzy wyśmiewali moje "utopijne 4-5 meczów Serie A na kolejkę", bo "więcej się nie opłaca" Chciałbym zobaczyć miny tych którzy nie wierzyli, że można opakować produkt lepiej niż robi to C+ :lol2::lol2:

 

Wygląda więc na to, że znów miałem rację :arrow::lol: (sorry)

 

FOX Sports, ESPN Sports, Sky Sports, Eleven Sports Network = who cares? Premium - nie premium, najważniejszy jest kontent, a ten wygląda niesamowicie zachęcająco z mojej perspektywy. Wreszcie człowiek będzie wiedział za co płaci. Dość robienia w balona (gdy byłem abonentem Cyfry Plus). Dość oglądania streamów, sopcastów i paździerzowego Orange sport (gdy już nie byłem abonentem Cyfry Plus).

 

Unoszę się przenoszę się w ramiona twe opadam

 

Eleven Sports Network, ELEVEN SPORTS NETWORK :!::!::!:

 

 

PS. Moje wątpliwości budzi jedynie Patryk Mirosławki w roli kogoś kompletującego redakcję, w roli kogoś kto te redakcyjne klocki będzie układał. Nie przekonuje mnie kompletnie jego dziennikarstwo oraz jego osoba - co wcale nie znaczy, że Patryk będzie złym szefem. Kto wie, może okaże się ekspertem w doborze ekspertów (dziennikarzy i komentatorów)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moje spostrzeżenia na temat tego kanału. Niestety kolejny wydatek: Mp&Silva = drogo. Ale to na pewno nie ostatnie zakupy. Generalnie to żadnych zakupów nie było, Oni już to posiadają-po prostu MP&Silva będzie de facto nadawcą wiec to co oni kupią na Polskę to będzie w Eleven ! Więc teraz mogą ruszyć dopiero na łowy. A doświadczenie i kasę mają. Zobaczymy jak to się potoczy. Ale wzrostu poziomu i jakości bym się nie spodziewał. NC+ i tak jest już wysoko a poziom Sky czy BT Sport albo Bein. Sorry ale nie ten kraj i pieniążki jak na razie.

No jednak Ekstraklasa nie, co troszkę przeczy tej teorii. Pamiętajmy,że Eleven wszystkiego nie zmieści u siebie,a ważny jest biznes, jeśli ktoś zaoferuje znakomite pieniądze za prawa będące w stacji tego pośrednika to myślę,że to się znajdzie w innej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...