Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Off-topic.

Draco bój się Boga z tą ceną..

A tak poza tym, jestem ateistą. ;)

Taki zwrot, to nic innego, jak zwrócenie komuś uwagi...

Zatem nie należy we wszystkim dopatrywać się tego, czego sam się dopatrujesz. Całkiem niepotrzebnie.

 

zwrot mający na celu zwrócenie komuś uwagi, że źle robi : - Bój się Boga! Opamiętaj się! Wiesz, która godzina? - szepnęła mama z wyrzutem, otwierając Jarkowi drzwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 stron(w dwa dni!) o kanale, którego nie ma :D Ale ewentualna cena mnie bawi jak najbardziej, bo uważam, że to i tak tanio za "Polski beIN" :D Tyle postów i użytkowników "beinów" i kogoś zaskakuje ewentualne(?) 29zł. ? Przecież 3 kanały(+ czasem dodatki) beIN we Francji kosztują minimum 13Euro za miesiąc. Żeby uszczęśliwić każdego fana sportu trzeba będzie bulić prawie 200zł. za wszystkie TV i pakiety. Czyli tylko ~50E, co dla przykładnego Europejczyka jest drobniakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę, że to może być cena cennikowa. W MMP np. Canal+ jest o wiele tańszy w promocji niż w cenniku. :P

 

@neuron:

To nie jest sprecyzowane. Wstępnie wrzesień.

 

@bogdan425:

Zwróć uwagę na uśmieszek na końcu. To ty zbyt poważnie do tego podchodzisz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ draco_san tak też myślałem, że nie boisz się katolika :jupi:

 

A poza tym intrygujące są wasze przepowiednie o cenie kanału, którego nie ma! W istocie rzeczy nic o nim nie wiadomo. Z jednym małym wyjątkiem, że to Eleven Sports Network...

W sierpniu br. na polskim rynku wystartują dwa kanały sportowe nadawcy Eleven Sports Network, który startował w przetargu na pokazywanie Ekstraklasy. Na ich antenach widzowie nie zobaczą jednak polskiej piłki, ale m.in. mecze włoskiej Serie A, francuskiej Ligue 1 czy Formułę 1.

Czy aby na pewno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w sierpniu, to chyba jeszcze nie takie pewne? Ale pewne jest, że wystartują. Mówią o tym dziennikarze, poważne media, są transfery do redakcji, negocjują z dużymi kablówkami. Niektórym wydaje się, że to nagły start... Ale tak nie jest. Długo trzymano info w tajemnicy. Były tylko plotki. Ja sam myślałem, że to oni przejęli Orange Sport. Ale chyba tak nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszą kwestią jest cena tego czegoś.

Więcej niż dyszka nie ma sensu bo

A) Abonenci z nc+ i tak juz duzo płacą.

B) Jak tu niektórzy twierdzą CP jest dla biedaków( co jest bzdurą) i więcej nikt nie da. Zwlaszcza ze F1 było w pakiecie, prawie za free, SerieA też bylo w Orange Sport.

 

Np . ja jako z nc+ . To prawda.

 

Kluczową sprawą będzie co jeszcze będą mieli . Bo La Liga i LE sa jeszcze do wzięcia . FA cup chyba też .

To będzie motyw który wpłynie na cenę

 

Ja osobiście nie wyobrażam sobie łikendów bez Serie A i Juve :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w sierpniu, to chyba jeszcze nie takie pewne? Ale pewne jest, że wystartują. Mówią o tym dziennikarze, poważne media, są transfery do redakcji, negocjują z dużymi kablówkami. Niektórym wydaje się, że to nagły start... Ale tak nie jest. Długo trzymano info w tajemnicy. Były tylko plotki. Ja sam myślałem, że to oni przejęli Orange Sport. Ale chyba tak nie jest?

 

Może i przejmą, ale nie w sposób bezpośredni (umowa z Orange) a jedynie wykorzystają bazę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem znajomych i większość ogląda piłkę w takim wydaniu LM, LE, angielska, hiszpańska, polska, a takie jak francuska i włoska mało kogo interesuje, a płacić za to nie mieli by ochoty, bo i tak już nie mało płacą za paczkę Canal+.

 

Natomiast abonenci Polsatu też pewnie wielu nie będzie chciało tego kanału kupować i to jak ktoś piszę za 20-30zł, to dużo osób ma pakiety za taką cenę a nie jeden kanał. :lol2:

 

Czyli wychodzi, że z 11 może nie być tak kolorowo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neo_patryk - Kanały ESN mają chyba większe możliwości niż Orange sport i Sportklub razem wzięte :) Tak przynajmniej wynika z tych szumnych zapowiedzi.

 

 

 

BTW. Trochę współczuję abonentom nc+

 

Więcej kanałów sportowych = mniej praw, czyli jak ilość zabija jakość.

 

Swoją drogą Eleven robi naprawdę dobrą robotę, dwa kanały sportowe w HD na dzień dobry (może to dlatego nc+ uruchomiła niedawno ten dodatkowy? :wink: W końcu nie mogą być gorsi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym, jestem ateistą. ;)

:smile:

 

17 stron(w dwa dni!) o kanale, którego nie ma :D

Co tu się dziwić. Niemały przewrót na rynku zrobili, a jak wystartują, to zrobią i w praktyce :)

 

Weźcie pod uwagę, że to może być cena cennikowa. W MMP np. Canal+ jest o wiele tańszy w promocji niż w cenniku. :P

W sumie racja... Zawsze mogą zrobić jakieś promocje, przy których i sami operatorzy mogliby zyskać.

 

@neuron:

To nie jest sprecyzowane. Wstępnie wrzesień.

To znając UPC, to u nich pewnie kilka, czy kilkanaście miesięcy po starcie by dołączyli.

 

Jak we wrześniu, jak kanał startuje na początku sierpnia

Kanały. Ma być ich początkowo dwa ;)

 

@ draco_san tak też myślałem, że nie boisz się katolika :jupi:

 

A poza tym intrygujące są wasze przepowiednie o cenie kanału, którego nie ma! W istocie rzeczy nic o nim nie wiadomo. Z jednym małym wyjątkiem, że to Eleven Sports Network...

W sierpniu br. na polskim rynku wystartują dwa kanały sportowe nadawcy Eleven Sports Network, który startował w przetargu na pokazywanie Ekstraklasy. Na ich antenach widzowie nie zobaczą jednak polskiej piłki, ale m.in. mecze włoskiej Serie A, francuskiej Ligue 1 czy Formułę 1.

Czy aby na pewno?

Spółka także jest zarejestrowana pod nazwą Eleven Sports Network sp. z o.o., więc to właśnie ona może być/będzie nadawcą tych kanałów. Natomiast już ta polska spółka należy do zarejestrowanej w Wielkiej Brytanii The Channels Co. Ltd. :)

 

Czy w sierpniu, to chyba jeszcze nie takie pewne? Ale pewne jest, że wystartują. Mówią o tym dziennikarze, poważne media, są transfery do redakcji, negocjują z dużymi kablówkami. Niektórym wydaje się, że to nagły start... Ale tak nie jest. Długo trzymano info w tajemnicy. Były tylko plotki. Ja sam myślałem, że to oni przejęli Orange Sport. Ale chyba tak nie jest?

Pierwszego swojego dnia na pewno gdzieś będą. Z czasem zasięg by się powiększał. Tak jak to jest z każdym innym kanałem :)

_________________________

 

Z wywiadu.

 

Każdy operator kablowy sam ustala cenę dla widza wg własnej polityki cenowej. My chcemy się skupić wyłącznie na dostarczaniu najlepszej jakości kontentu sportowego.

Więc tak jak mówiono wcześniej. U platform cyfrowych może być parę złociszy taniej, a w sieciach kablowych więcej.

 

ELEVEN SPORTS NETWORK startuje w sierpniu, razem z nowym sezon piłkarskim we Włoszech i Francji.

Czyli można przypuszczać, że byśmy zobaczyli już te dwa sportowe 'hity' w okolicach od 7 do 23 sierpnia.

 

Oba kanały będą w jakości HD. Sposób pokazywania telewizji w dzisiejszych czasach jest tak rozwinięty, że coraz trudniej sobie wyobrazić obraz w SD.

Bardzo dobre podejście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwię sie tej podniecie tutaj ponującej. Z czego tu sie cieszyc że prawa zdobywa kanał któy na 90% bedzie dodatkowo płatny. Pewnie cena będzie w okolicach 30zł a w praktyce nie będzie dysponowała prawami premium bo jak na Polskie warunki to premium to ekstraklasa, i top3 ligi plus Liga Mistrzów. Ale każdy żyje w swoim świecie to i może sie cieszyc z kanałów dodatkowo płatnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma to w rzeczywistości ruszyć i być na miarę obecnych czasów, o czym zapowiadali w artykułach, to niech zrobią z tego rzeczywiście za[beep]i... produkt z naprawdę za[beep]... prawami, a będzie warto poświęcić kilka piw w miesiącu. Obecnie z prawami jakimi się chwalą, produkt nie dla mnie za dodatkową kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...