Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i co że 5x ważniejsze jak ciekawym spotkanie w tej kolejce, na który rzucałem okiem był mecz w piątek, bo oglądałem Milan. Pozostałe są średnio ciekawe. Z kolei Eleven ma już dzi ciekawe dwa dla mnie Atletic B. - Valencia i derby Italii. Natomiast wczesniej obejrzałem 2 mecze Serie A dziś, ale rozumiem, że nie każdy to lubi. Biorąc pod uwagę hity i ciekawsze spotkania to ten weekend na plus dla Eleven. A mnie, który lubi Serie A jeszcze dodatkowo pozwalają obejrzeć te rozgrywki.

Interesują mnie mecze typu

Chievo-Empoli bo są słabe to samo dotyczy Ligue 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba oglądalności mówi sama za siebie.Kto je zna wie jakie rozgrywki wzbudzają największe zainteresowanie a co za tym idzie są najbardziej ciekawe w naszym kraju.

Jakiej oglądalności? Weź mnie nie rozśmieszaj. 

Dyskutujecie tu o Eleven vs. Canal+

A jest ktoś, kto posiada Eleven, a nie ma w pakiecie Canal+?

Jestem w CP. Mam Eleven. Nie mam C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nawet jak nie było Eleven w CP to byłeś ich abonentem.Nie każdy piraci i ogląda nie legalnie w internecie.Były nie raz dane jakie ligi są u nas najchętniej oglądane.Oczywiście ciebie nikt nie przekona Serie A jest najbardziej popularna i najchętniej oglądana.Mam nadzieję że osoba która ostatnio podawała oglądalność kanałów Eleven poda jak to wyglądało podczas Inter-Juve jak i Fiorentina-Roma.Teoretycznie zasięg kanałów duży niedziela i najlepsza pora do oglądania TV jak i hitowe spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ogół nie składa się z takich pojedynczych jednostek?

 

Każdy lubi co chce, ogląda co chce. A tu na forum często kłótnie, co ważniejsze/lepsze itp.

Po prostu próbuję uświadomić niektórym, że Seria A jest w Polsce ligą która wzbudza stosunkowo małe zainteresowanie. Ogół składa się z jednostek ale czy to znaczy że taka jednostka na forum jest reprezentatywna?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy się  jedynie  La liga i Seria A ze względu na Milika.Oglądam wszystkie mecze z Lewym transmitowane w Eurosport.  Inne ligi mnie nie interesują. Ale Eleven abonuję wyłącznie dla F1.   Tak na marginesie, to co pokazała Legia  w dwóch ostatnich meczach  to jakaś żenada, jak cała ta liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesowała Paraolimpiada i ją oglądałem i czy jestem jakiś gorszy z tego powodu, bo jestem w jakieś mikroskopijnej garstce?? Lepiej,że Eleven wykorzystuje swój kontent i emituje jak najwięcej aniżeli daje powtórki. TVP pomimo,że miała prawa wolała emitować retransmisje zamiast Igrzysk. Jak uważacie,ze Canal+ ma lepszy kontent to go oglądajcie, ile razy można się o to dochodzić?? To się staje nudne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Mnie nie obchodzi kto co lubi oglądać, nie neguje nikogo z powodu tego co ogląda. Piszę tylko, że jedne transmisje są popularniejsze niż inne a przez to ważniejsze na rynku. A więc jeszcze raz - każdy może oglądać co mu się podoba ale nie macie wpływu na zainteresowania "mas".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eleven:

 

Poniedziałek, 19.09:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Minnesota Vikings - Green Bay Packers

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alavés - Deportivo La Coruna

 

Wtorek, 20.09:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Chicago Bears - Philadelphia Eagles

18:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: OSC Lille - FC Toulouse

19:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Malaga CF - SD Eibar (jeśli mecz o 22 mają w planach to i mecz z 20 raczej pokażą...)

20:45 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz: Leicester City FC - Chelsea FC

20:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - Dijon FCO

21:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Real Betis Balompié (info z FB)

 

Środa, 21.09:

 

18:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - UC Sampdoria

18:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: OGC Nice - AS Monaco

19:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Villarreal CF

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - SSC Napoli

20:55 EE PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz: Swansea City AFC - Manchester City FC (od ok. 10 minuty)

21:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Atletico Madryt

 

Czwartek, 22.09:

 

19:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - RCD Espanyol

19:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Deportivo La Coruna - CD Leganes

21:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - CD Alavés

 

Piątek, 23.09:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Toulouse FC - Paris Saint-Germain

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompié - Malaga CF

 

Sobota, 24.09:

 

12:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Real Sociedad

15:55 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Mieszków Brześć - VIVE Tauron Kielce

16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sporting Gijon - FC Barcelona

16:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: FC Lorient - Olympique Lyon

17:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Palermo - Juventus FC

18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Sevilla FC

19:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: AS Monaco - Angers SCO

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Chievo Werona

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Las Palmas - Real Madryt CF

 

Niedziela, 25.09:

 

11:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Valencia CF

12:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - AS Roma

14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - Bologna FC

14:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: AS Saint-Etienne - OSC Lille (w EPG dubel Interu, myślę, że tak jednak nie będzie)

16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Deportivo La Coruna

16:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: AS Nancy - OGC Nice

17:55 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Wisła Płock - FC Barcelona Lassa

18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - CA Osasuna

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: ACF Fiorentina - AC Milan

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Olympique Marsylia - FC Nantes

20:40 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - Celta Vigo (bardzo możliwe, że zamiast tego meczu poleci Anderlecht)

 

Strasznie mieszają z tymi ramówkami w Eleven, sorki za te moje domysły, ale czas edycji mnie ogranicza, mam nadzieję że się sprawdzą. :)

Poza tym brakuje brazylijskiej w sobotę i niedzielę, być może i te mecze się pojawią.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...