Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś pewny? Bo z tego co ja sprawdzałem to ciężko było z powtórkami tych najważniejszych meczów hiszpańskiej ligii. Na Elevenie (zwykłym) leciały co chwilę powtórki ale nie na Eleven Sport. Gran Derbi też specjalnie sprawdzałem i był po 2 dniach ale kilkuminutowy skrót na Eleven Sport (no chyba że coś pomyliłem).

 

Ogólnie chodzi mi o to czy na Eleven Sport oglądne najlepsze spotkania hiszpańskiej ligii - obojetnie czy na żywo czy powtórki?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie do końca miałem rację ale listopadowe Gran Derbi było już na ES o 10.00 następnego dnia :) Kwietniowe za to miało na następny dzień godzinowy skrót, a cały mecz był we wtorek, niestety o 12.00. Real-Atletico w lutym było po dwóch dniach, ale nie wiem czy ramówka z telemagazynu była na ten czas aktualna bo pamiętam że mecz oglądałem tego samego dnia o 23.00 i wydaje mi się że nie był to chyba główny Eleven :D Ale może mam zawodną pamięć :D Domyślam się, że pewnie jesteś abo Vectry i masz dylemat, a sytuacja też może się zmienić kiedy wystartują z trzecim kanałem.

Wyników oglądalności nie ma bo nie ma ich w Nielsenie, widocznie na razie niepotrzebne im to do szczęścia, reklamodawców nie potrzebują, a jedynymi na tej stacji są zagraniczne firmy bukmacherskie dla których Eleven (no i Eurosport, choć po wprowadzeniu polskich bloków też w ograniczonym stopniu) jest chyba jedyną stacją działającą w Polsce, w której mogą się zareklamować :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend oglądałem równiez GP2 i GP3 na antenach Polsatu i powiem szczerze, brakuje strasznie Grześka Jędrzejewskiego przy komentarzu. Filip Kapica i Sokół smętnie komentują. Nie ma emocji, wczoraj podczas kwalifikacji tyle się działo, a oni jak na rybach gadka szmatka... 

Aż sobie wyobraziłem te okrzyki Grzegorza! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Eleven chce samoistnie zaistnieć w internecie jako dostawca usługi związanej z udostępnianiem własnych kanałów to daleko nie zajadą bez mobilnych aplikacji w Google Play i App Store. Po za tym, odtwarzacz na ich www na archaicznym flashu, też zraża użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eleven:

 

Poniedziałek, 11.07:

 

00:30 E   PIŁKA NOŻNA: Liga brazylijska - mecz: Santa Cruz FC - Internacional Porto Alegre

20:30 ES ŻUŻEL: Liga angielska - mecz: Coventry Bees - King's Lynn Stars

 

Sobota, 16.07:

 

15:00 ES SPORTY WALKI: M-1 Challenge 69: Battle in the Mountains (do 18:00)

21:00 E   PIŁKA NOŻNA: Liga brazylijska - mecz: Botafogo Rio de Janeiro - Flamengo Rio de Janeiro

23:30 E   PIŁKA NOŻNA: Liga brazylijska - mecz: Atletico Paranaense - EC Vitoria BA

 

Niedziela, 17.07:

 

21:00 E  PIŁKA NOŻNA: Liga brazylijska - mecz: Corinthians Sao Paulo - FC Sao Paulo

23:30 E  PIŁKA NOŻNA: Liga brazylijska - mecz: Sport Recife - Gremio Porto Alegre

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w związku z uruchomieniem serwisu przełożą wdrażanie trzeciego kanału? Może więcej relacji będzie tylko na ich stronie. Byłoby to niesprawiedliwe, ale jakoś by przekonywali do serwisu internetowego.

Ale termin wrześniowy jest jak najbardziej słuszny.

 

W takim wypadku każdy, kto ma wykupione kanały Eleven, powinien także mieć dostęp do dodatkowych transmisji w ich serwisie. Coś jak z HBO i HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłbyś za informacje, które nie są ci do niczego potrzebne? Obecność C+ Sport, a można powiedzieć, że on jest podobnym kanałem do Eleven, jeśli chodzi sposób dystrybucji. Jest logiczne z tego punktu, że C+ nie sprzedaje samego sportu, a też pakiet Sport+ Film, a dzięki tym badaniom mają ogólną tendencje, co ludzie wolą oglądać. Czy sport, czy film, jaki sport i dzięki temu mogą przerzucać kasę z jednego na drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowym nabytkiem Eleven Sports został Mateusz Majak, który przechodzi do redakcji z Polsatu Sport. Pracował głównie w reporterce, ale komentował kilka spotkań i jak dla mnie jest to bardzo dobry transfer. 

Edytowane przez lukas_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...