Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy ma ktoś może w miarę świeże nagrania z kanałów kanały eleven z nc+? chodzi konkretnie o ligę hiszpańską. chciałbym podpiąć dysk pod tv przed jego zakupem, żeby sprawdzić jak sobie radzi z takim sygnałem. 

 

próbowałem podpinać dysk pod Sagemcoma, ale później przy podłączaniu pod komputer, każe mi on formatować dysk, więc kicha.

 

będę bardzo wdzięczny za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie miałem przyjemności oglądać meczu z komentarzem Jacka Laskowskiego, ale wczorajszy finał LE na TVP 2, utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że Eleven powinno zakontraktować właśnie takiego komentatora, szczególnie do Ligi hiszpańskiej. 

Jeszcze chciałem odnieść się do jakości kanałów Eleven w CP i jest ona strasznie kiepska, daleko temu do HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten komunikat mówi jasno.

eleven w Polsce ma się dobrze i nikt nie myśli o pakowaniu walizek i ucieczce z Polski.

 

Eleven rozwija się i ma się dobrze jednak.

Co najważniejsze mają kasę, są dostępni prawie wszędzie.

Prawa do LM są zagrożone.

Edytowane przez party
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mówi. Na razie są na etapie inwestycji tyle, jak zaczną kończyć się prawa to się okaże czy mają się dobrze czy nie. W przeciągu 2-3 lat okaże się czy będą zarabiać czy nie.

 

Zastanawiam mnie jedno czy będą w internecie puszczać więcej niż w TV, jeśli tak to ta usługa zapowiada się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie więcej transmisji, to powinni dla abonentów z kablówek i platform udostępnić je za darmo. Jakoś nie mam ochoty dwa razy płacić za to samo.

Dokładnie. :) Powino być tak jak jest z usługą HBO GO - za darmo dla tych, co mają pakiet ESN w swojej ofercie :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś może w miarę świeże nagrania z kanałów kanały eleven z nc+? chodzi konkretnie o ligę hiszpańską. chciałbym podpiąć dysk pod tv przed jego zakupem, żeby sprawdzić jak sobie radzi z takim sygnałem. 

 

próbowałem podpinać dysk pod Sagemcoma, ale później przy podłączaniu pod komputer, każe mi on formatować dysk, więc kicha.

 

będę bardzo wdzięczny za pomoc!

No trudno zebys cos nagral z Eleven, skoro masz jakis dedykowany szrot zamiast normalnego tunera ...

Kup sobie Fergusona Arive czy cos w ten desen - wtedy bedziesz mogl oglada, nagrywac i odtwarzac w nieskonczonosc - tak jak to powinno miec miejsce i jak robia to normalni ludzie.

 

O jakim sygnale mowisz i co chcesz sprawdzic, bo chyba nie rozumiem?

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem słówko o - nie wiem jak to się dokładnie nazywa - promo, zajawkach, zapowiedziach w Eleven. Ciekaw jestem kto pisze te teksty bo brzmią jakby ich autorem był jakiś gimnazjalista, infantylne a czasami wręcz głupie i całkowicie pozbawione sensu, jak zapowiedź meczu Anderlecht - Zulte. Ostatnia kolejka, mistrzostwo rozstrzygnięte na korzyść Brugge a my słyszymy tekst "Anderlecht wie, że ma potencjał aby podbić ligę", tak, to zdecydowanie jest moment na podbój ligi. Albo "La Liga jest nieprzewidywalna", doprawdy ciężko o bardziej nieprzewidywalną ligę, nikt nie przewidzi czy Real i Barcelona strzelą 100, 110 czy może 120 goli.

No i ten lektor jest beznadziejny, swoim głosem sprawia, że już i tak głupie teksty brzmią jeszcze bardziej bzdurnie.

 

Żeby nie było, ze jestem jakiś fanbojem C+ albo hejterem Eleven czy coś podobnego to akurat sam kanał na razie mi się podoba, szczególnie inwestycja w Anglię - nie trzeba już szukać streamów, żeby obejrzeć FA Cup, jest Puchar Ligi Angielskiej, można w końcu w tv zobaczyć Championship, fajnie też, że pozyskali prawa do ligi brazylijskiej, teraz tylko przydałby się jeszcze jeden a najlepiej dwa dodatkowe kanały, żeby mieli gdzie pokazywać te rozgrywki gdy grają Hiszpania i Włochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie na 100% też pewien że ta Liga była na sportowych kanałach Polsatu.Co prawda było już to jakiś czas temu. 

 

Nie było, mieli prawa do Barca tv, Real tv. Za to mieli Serie A i Bundesligę w przeszłości, portugalską, belgijską, grecką i szkocką. Wykorzystywali te prawa, że tak powiem różnie... 

Championship było kiedyś na sportowych kanałach Polsatu (o ile się nie mylę?).

Była 

 

 

 

W Eleven przydałoby się coś niemieckiego, wiem że BL i puchar odpada. Ale chętnie bym zobaczył u nich Liga total! Cup, albo Audi Cup, o ile są rozgrywane w tym roku.  

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu na żywo w Eleven:

 

Poniedziałek, 23.05

 

20:30 ES ŻUŻEL: Liga angielska - mecz: Poole Pirates - Belle Vue Aces

 

Czwartek, 26.05

 

10:00 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Monako - 1. sesja treningowa

14:00 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Monako - 2. sesja treningowa

23:30 E   PIŁKA NOŻNA: Liga brazylijska - mecz: Corinthians Sao Paulo - Ponte Preta

 

Piątek, 27.05

 

17:00 ES SPORTY WALKI: M-1 Global w Orenburgu (do 20:00)

20:45 E   PIŁKA NOŻNA - mecz towarzyski: Anglia - Australia

 

Sobota, 28.05

 

11:00 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Monako - 3. sesja treningowa

14:00 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Monako - sesja kwalifikacyjna

15:00 E   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Final Four Ligi Mistrzów - mecz półfinałowy: VIVE Tauron Kielce - Paris Saint-Germain Handball

18:00 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz finałowy fazy play-off: Hull City - Sheffield Wednesday

18:00 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Final Four Ligi Mistrzów - mecz półfinałowy: THW Kiel - MVM Veszprem

21:00 E   PIŁKA NOŻNA: Liga brazylijska - mecz: Cruzeiro - America FC Belo Horizonte

23:30 E   PIŁKA NOŻNA: Liga brazylijska - mecz: Atletico Paranaense - Figueirense

 

Niedziela, 29.05

 

14:00 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Monako (+ studio od 13:15)

15:15 E   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Final Four Ligi Mistrzów - mecz o 3. miejsce

16:00 ES PIŁKA NOŻNA: 3. liga angielska - mecz finałowy play-off: Barnsley - Millwall

18:00 E   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Final Four Ligi Mistrzów - mecz finałowy

21:00 E   PIŁKA NOŻNA: Liga brazylijska - mecz: FC Sao Paulo - Palmeiras Sao Paulo

23:30 E   PIŁKA NOŻNA: Liga brazylijska - mecz: FC Santos - Internacional Porto Alegre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...