Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny week w Eleven, chwali się mimo że Wycombe - Aston to słabe widowisko, nie wiem kto w BT wybrał ten mecz. Szkoda że Fiorentina z Kuba w postawie nie będzie transmitowana. Może znów coś strzeli.

I w tym Wycombe to angielski komentarz się nakładał przed przerwą reklamową, która nadal wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pr0bermastah

powody są dwa

->Gdyby można było oglądać na Smart TV to było by to zbyt wygodne dla Kowalskiego i zbyt łatwe i mało kto wykupiłby abonament na Eleven w NC+. Bazują na ludzkiej ignorancji zmęczonemu Kowalskiemu po pracy nie będzie się chciało za każdym razem uruchamiać komputer podpinać kablem HDMI itp gdy chce oglądać eleven. Natomiast gdyby to było kilka ruchów pilotem to skusiłby się na Player zamiast NC+. Targetem tej oferty są studenci którzy zapłacą nie wielkie pieniądze za legalny i płynny stream na urządzenia mobilne. Natomiast abonamentu NC+ i tak by nie wykupili.

->Oglądalność by za bardzo wzrosła a łącza Player.PL nie są na to dostatecznie przygotowane podczas meczów Realu/Barcelony jakość spada do nędznego SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem w żadnym zdaniu że mam HD, normalnie mam akceptowalne SD lub "wyrób HD podobny" natomiast w czasie ciekawszych meczow mam nedzne SD lub ultraSD ultra w znaczeniu negatywnym. To co jest na satelicie też ciężko nazwać HD. Natomiast jeśli chodzi o eleven na Player.pl to ich największym problemem jest liczb klatek która rzadko kiedy dochodzi do 25.

Edytowane przez piotrek93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś w player.pl nie chodzą także Eleveny?? Inne kanały idą normalnie. Mam ten problem od 1,5 tygodnia, zgłaszałem im,ale nic z tym specjalnego nie robią, wysyłam im wszystkie informacje jakie żądają,ale nie naprawiają problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś w player.pl nie chodzą także Eleveny?? Inne kanały idą normalnie. Mam ten problem od 1,5 tygodnia, zgłaszałem im,ale nic z tym specjalnego nie robią, wysyłam im wszystkie informacje jakie żądają,ale nie naprawiają problemu.

 

U mnie cały czas działa normalnie. Pokombinuj ze wtyczkami, myślę, ze może tutaj coś Ci się "ubiło"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziś na drugim kanale mogliby pokazać jakiś mecz Championship a nie powtórki :/ e widać znudziło im się pokazywanie wszystkiego co możliwe live. Szkoda. Zapowiadało się grubo a wszystko idzie w kierunku ograniczenia transmisji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w trakcie oglądania wylogowało mnie z playera i pojawił się komunikat, że konto zostało użyte w tym samym czasie w innym miejscu i żeby tak nie robić w przyszłości bo grozi to zablokowaniem konta. Mocno mnie to zdziwiło i trochę przestraszyło, bo nikomu nie udostępniałem moich danych ani też nie używałem konta na innym urządzeniu niż mój PC. Miał ktoś taką sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luket ja miałem tak, ale zwykłe odśwież i działało nadal bez zarzutu. 

Wreszcie wczoraj znowu pokazali magazyny ligowe ze skrótami jak należy co mnie bardzo cieszy bo obejrzałem co trzeba ;)

 

@Umkwatata losowanie było normalnie,  a potem jeszcze był magazyn ze wszystkim bramkami z 3 rundy Pucharu Anglii więc jak wczoraj ktoś spędził popołudnie z Eleven może być zadowolony. Tak samo jak przez cały weekend gdzei meczów było mnóstwo i sporo z nich obejrzałem. Jedynie ten brak retransmisji po 23:00 z tego samego dnia w środkyu tygodnia troche kiepski... 

Ale np w weekend był mecz Lyonu i Marsyli w premierze więc obejrzałem Marsylię gdyż najbardziej ich lubię z Ligue1, niestety kolejny słaby mecz w ich wykonaniu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie magazyn był nie ze wszystkimi bramkami :/

Zabrakło meczów:

Hartlepool - Derby,

Peterborough - Preston,

Sheff. Wed. - Fulham,

Brentford - Walsall,

Nottingham - QPR,

Huddersfield - Reading,

Boro - Burnley,

Hull - Brighton,

Leeds - Roterham

Carlisle - Yeovil

Bury - Bradford ale tu nie było bramek.

Trochę dużo, szkoda, ciekawe czy taki materiał dostali czy sami przycięli. Chyba, że ja coś przegapiłem ale niemożliwe bo cały czas siedziałem przed TV.

 

W meczu Wycombe - Aston Villa zauważyłem, że Święcicki strasznie przynudza, co chwila jakieś ciekawostki, gorzej niż Nahorny. Żeby to chociaż opowiadał ciekawie ale mówi w taki sposób, że człowiek się tylko męczy i czeka aż skończy. Do tego jakieś dziwne określenia typu "czwarta kondygnacja rozgrywek", "Claudio Marchisio, prawdziwy emblemat Juventusu", idealnie by pasowali do siebie z Milko, który też takie pier_doły opowiadał w trakcie meczów.

Edytowane przez lukaszo85
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie możesz mieć rację z tymi meczami z FA Cup, ale tyle tego było, ze nie ogarnąłem czego brakowało czego nie, najważniejsze pokazali i niektóre w ciekawy sposób. Na niektórych pewnie nawet kamer nie było bo np mecz WHU - Wolves było widać z jakiejś kamery dziwnej, gdyż tam zadna tv tego nie pokazywała nawet, więc inne mecze były pdoobnie zapewne, a jednak meczów było 32 aż. 

 

 

W meczu Wycombe - Aston Villa zauważyłem, że Święcicki strasznie przynudza, co chwila jakieś ciekawostki, gorzej niż Nahorny. Żeby to chociaż opowiadał ciekawie ale mówi w taki sposób, że człowiek się tylko męczy i czeka aż skończy. Do tego jakieś dziwne określenia typu "czwarta kondygnacja rozgrywek", "Claudio Marchisio, prawdziwy emblemat Juventusu", idealnie by pasowali do siebie z Milko, który też takie pier_doły opowiadał w trakcie meczów.

 

Nie no teraz to pojechałeś trochę z porównaniem Święckiego do ... Milko haha. 

 

Święcicki to top3 komentatorów w Polsce, prawdziwy pasjonat a dla mnie to najwazniejsza cecha u komentatora, do tego zawsze świetnie przygotowany, merytoryczny, barwny głos. Czy można czegoś chcieć więcej? On żyje Italia, żyje Francją, zresztą żyje futbolem! Nie musi się na siłę przygotowywać do meczów bo śledzi wszystko na bieżąco. Takich ludzi trzeba właśnie. Uwielbiam go słuchać i cieszę się, że podczas weekendu mam okazję go słyszeć kilka razy, nawet 4-5 razy kiedy jest mecz piątkowy. 
A Twarowskiego, którego również uwielbiam raptem raz... 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Święcicki to top3 komentatorów w Polsce, prawdziwy pasjonat a dla mnie to najwazniejsza cecha u komentatora, do tego zawsze świetnie przygotowany, merytoryczny, barwny głos. Czy można czegoś chcieć więcej? On żyje Italia, żyje Francją, zresztą żyje futbolem! Nie musi się na siłę przygotowywać do meczów bo śledzi wszystko na bieżąco. Takich ludzi trzeba właśnie. Uwielbiam go słuchać i cieszę się, że podczas weekendu mam okazję go słyszeć kilka razy, nawet 4-5 razy kiedy jest mecz piątkowy. 

A Twarowskiego, którego również uwielbiam raptem raz... 

 

W samo sedno i dodałbym jeszcze do tego emocje, żadne udawane tylko czuć, że szczere ;) Budowanie emocji i podnoszenie głosu w odpowiednim momencie...aż dziwne, że nc+ się nim kiedyś nie zainteresowało jak był w OS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie możesz mieć rację z tymi meczami z FA Cup, ale tyle tego było, ze nie ogarnąłem czego brakowało czego nie, najważniejsze pokazali i niektóre w ciekawy sposób. Na niektórych pewnie nawet kamer nie było bo np mecz WHU - Wolves było widać z jakiejś kamery dziwnej, gdyż tam zadna tv tego nie pokazywała nawet, więc inne mecze były pdoobnie zapewne, a jednak meczów było 32 aż. 

 

 

Nie no teraz to pojechałeś trochę z porównaniem Święckiego do ... Milko haha.

Mi teksty typu "czwarta kondygnacja rozgrywek, Marchisio to emblemat Juventusu"  przypominaja Milo i jego np. "mecze Roma - Juventus to prawdziwa włoska msza". Do tego, tak jak napisałem, męczy mnie jego komentarz i to w jaki sposób mówi. No ale sprawa indywidualna, co komu odpowiada, są osoby, którym pasuje komentarz Święcickiego u są takie, którym nie pasuje, np. mi.

 

Podejrzewam, że od 3. rundy FA Cup kamery są na wszystkich stadionach, a tym bardziej na takim meczu jako Boro - Burnley, gdzie spotkały się przecież zespoły walczące o awans do Premier League.

 

No i mogliby do magazynu z bramkami dorzucić pozostałe ligi albo chociaż Championship, ewentualnie zrobić oddzielny magazyn z bramkami z Anglii, Szkocji i Belgii.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ten hiper super wspaniały kanał [ lub dwa ] nie transmitują dziś żadnego meczu Championship? Nie do wiary przecież oni tak super wykorzystują zdobyte prawa.

W zasadzie co dzień czytam posty o fenomenalnym wykorzystaniu zakupionych praw.

Blackburn-QPR

Ipswich-Leeds

Brentford-Middlesbrough

 

Hmmm

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukaszo85

 

Masz rację, że nie było około 1/3 spotkań w tych skrótach. Zapewne nie pokazali wszystkich, bo o 21 trzeba pokazać powtórkę spotkania z weekendu i dlatego wywalili tak znaczącą cześć meczy. Duży dla nich minus za obcinanie tych skrótów. Mirosławski podczas meczu Chelsea - Scunthorpe mówił iż w poniedziałek pokażą skróty wszystkich spotkań 3 rundy.

Oczywiście kamery są na każdym spotkaniu FA Cup. Pamiętam, że w zeszłym sezonie oglądałem dużo obszerniejsze skróty i to ze studiem na BBC w programie Match of the Day.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...