Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napisałem do nich na ten temat :

Dlaczego zrezygnowaliście z pokazywania NFL na żywo? Te nocne transmisje je główny powód mojej subskrypcji. przywróćcie je!! nie każdego interesuje piłka. A to był jedyny legalny sposób oglądania NFL LIVĘ!
Odpowiedź
Dziękujemy za sugestię. Weźmiemy to pod uwagę.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem ten kanał dla Real vs Barcelona ale szczerze to sprawdza się ten kanał.

Wczoraj świetny mecz ligi włoskiej, w sumie 2 mecze ligi włoskiej, + świetna gala ligi hiszpańskiej.

Lecz moim skromnym zdaniem realizacja w hiszpani programów wygląda na czasy komuny. Jest uboga, muzyka taka tantetna, uboga. Niby Hiszpania to lepszy świat, ale transmisje i mentalność przypomina mi argentyne lub brazylię.

Nawet we Francji, Włoszech, Angli wszystko jest takie z rozmachem, nowoczesne, a w hiszpani takie stare, ubogie, z tantetną grafiką, z muzyką z lat 80. Polska gala ekstraklasy jest na 100 razy lepszym poziomie technologicznym od hiszpańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpańska wygląda jak czasy komuny, lub realizację na poziomie Kuby, Argentyny czy Brazyli. Jednym słowem tak inaczej niż w Europie i to się czuje.

Baa nawet hymn Barcelony przypomina mi jakiś socjalistyczną piosenkę, coś związaną z dyktaturą, itd. Takie... inne niż wszędzie indziej.

 

Hiszpanie może są w Europie ale mentalnością daleko im do Europy. Są nadal w Ameryce Łacińskiej nawet co do realizacji gali, transmisji, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stream Eleven na 55" wygląda już tak przyzwoicie jak Ipla, więc to coraz lepsza alternatywa ;) Wczoraj testowałem na meczu Serie A i naprawdę wyglądało to bardzo dobrze, nie ma czego porównywać do darmowego streama wcześniej. Jak ktoś nie widział niech wykupi i sobie poogląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolski z Kazkiem ;) To taki sam duet jak Czachowski - Święcicki ;) A nie przypominam sobie poniedziałkowych spotkań Serie A - serio ;)

 

 

A ja sobie przypominam, taka historia. Sobota 0 spotkań, niedziela 0 spotkań, poniedziałek 2 spotkania live. 

Ja jestem mocno krytyczny co do Eleven, ale co do Włoskiej to tak: C+ tą ligę, jedną z najlepszych, która ma swój niepowtarzalny urok pokazywała w sposób tragiczny.        

 

Eleven w końcu pokazuje to jak trzeba. Ale już ligę hiszpańską wolałem w c+.  

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...