Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie bez zacinki, jakość bardzo dobra. Komentarz także na plus, niech się Wolski i Orłowski uczą. 

A czytałeś ostatnio FP Eleven? Większość postów jakoś przeczy temu co napisałeś.Szczególnie mi chodzi o tej bardzo dobrej jakości i komentarzu.Bo o przycinaniu to zdania są podzielone choć większość raczej ma z tym problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad wiadomo ze Eleven ma Nba?

 

Nie ma oficjalnego info, ale mechanizm przeciągania się przetargu analogiczny jak do LL, więc też bym stawiał na 11 niż C+ z tymi prawami. Eurobasket też nc+ przegrała z Elevenem. Ponadto znaczna ilość komentatorów zaangażowanych mogą swiadczyć, że robią przymiarki już pod NBA....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przez stronkę dziala bez ścinek . Oglądam od startu i 2 razy na 10 sekund się zacieło podczas pierwszego meczu ligowego z udziałem Barcy . Problem leży w trasowaniu pakietòw do Was . Owszem raz odpaliłem Player i jakość znacznie gorsza niż przez stronkę 11. Wczorajszy komentarz Koseckiego to żenua. Wow:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, jak już podają komunikat że mecz Empoli - Napoli od 15.00 (znowu mogliby wejść wcześniej na stadion), to mogliby chociaż podawać prawidłową stację. Podają że Eleven, a mecz będzie na Eleven Sports, To samo było wczoraj, news że Juventus - Chievo na Eleven. Niby szczegół, ale różnica w stacjach jest.

 

A jednak dziś wejście 14.57 także jest progres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, jak już podają komunikat że mecz Empoli - Napoli od 15.00 (znowu mogliby wejść wcześniej na stadion), to mogliby chociaż podawać prawidłową stację. Podają że Eleven, a mecz będzie na Eleven Sports, To samo było wczoraj, news że Juventus - Chievo na Eleven. Niby szczegół, ale różnica w stacjach jest.

 

A jednak dziś wejście 14.57 także jest progres.

Kto podawał, gdzie podawał? Na stronie w programie jest wszystko OK. Co do wchodzenia przed meczem: Mirosławski pisał na Twitterze, że od tego weekendu będą wchodzić 5 minut przed meczem (o ile nie przedłużą się inne mecze). 

 

I do osób wyżej: o czym wy piszecie? Kiedy niby nc+ pokazywało mecze ligi włoskiej czy hiszpańskiej o 12? Owszem, zdarzało się raz na miesiąc, ale to nie były regularne transmisje. I to tylko wtedy, kiedy grały topowe drużyny. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem,  fajnie że jest pare meczy więcej niż na C+ ale to i tak nie zmieni jednego.Eleven niech sie chowa z jakością obrazu,jakością komentarza i przy tym wiedzą .

Naprawdę oglądacie w południe mecze typu granada-gijon? albo jakieś tam ogony francuskiej czy włoskiej?

Mam wrażenie, że takie rozżalone głosy to są od ludzie którzy nic nie robią, poza siedzeniem przed monitorem.

 

Sam jestem miłośnikiem premier league,la liga, sporadycznie serie A ,ale bez przesady zeby oglądać wszystkie mecze z kolejki.

Na forum jest jakaś grupa fanów Eleven... ja się do nich nie zaliczam ,przynajmniej w tej formie przekazu i z tymi komentatorami.Jakieś "łoł" co to jest?

Zdecydowanie wolałem o 1-2 mecze mniej w C+ z dobrym komentarzem popartym wiedzą i dobrą jakością niz to co prezentuje swoim poziomem Eleven.

 

Ktoś tu napisał gdzieś w poście, że niech Orłowski i Wolski uczą sie od tych kolesi co komentowali  Barca-atletico ...śmiech to mało powiedziane co mnie ogarneło po tym wpisie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yahu - Oglądam sobie własnie 4 meczyk Serie A - owszem, nie zawsze ze 100% uwagą, ale jednak sobie gra...I widzę jedno ile traciliśmy przy nc+, bo teraz już 3 świetny meczyk w ten weekend....i wreszcie można śledzić znaczną część kolejki, a nie skrót 1 minutowy z bramkami....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven się dopiero rozkręca, buduje od zera. Więc pewne rzeczy można nadawcy wybaczyć. Takimi rzeczami są dla mnie słaba dostępność i stream w necie. Komentatorzy to mało istotna kwestia preferencji. Dla mnie na ogół są ok.

Edytowane przez Mr.Chiquita
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nic nie ścina a oglądam od początku. Jak ktoś twierdził, że Święcicki słabo komentuje i czepiał się, że Czachowski robi błędy językowe - to radzę włączyć derby Mediolanu, bo ja tak dobrego komentarza na derbach nie pamiętam...emocje, okrzyki...czuje się atmosferę Serie A. Do tego co było wcześniej, tego sennego komentarza nie ma co porównywać...aż żal, że tyle lat oglądało się i słuchało ten brak emocji...i Serie A uchodziła za nudną...

 

EDIT: Tak sobie przypominam jedynie tak dobry i emocjonalny komentarz za czasów Basałaja, ale to był początek XXI wieku...

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest pesymistycznie nastawiony do Eleven to nic mu nie będzie odpowiadać. Dzisiejszy komentarz w Derbach Mediolanu dla mnie bardzo dobry. Najważniejsze chyba to zaangażowanie, zupełnie inaczej odbiera się mecz, gdy komentatorzy tym żyją. Mecz był interesujący więc komentatorzy mieli ułatwione zadanie ale i tak wielki plus dla nich, ekspert dobry głos, Święcicki to czołówka w Polsce dla mnie. Razem stworzyli świetny duet, który poprawił i tak kapitalne widowisko. Oj dawno nie oglądałem tak dobrego i ciekawego meczu w Serie A. 

Jakość to jednak co innego, ja rozumiem że stream darmowy i w ogóle ale jeśli chcą poprawić swój wizerunek w Polsce to powinni jednak coś z tym zrobić. Kompletnie nie odpowiada mi ten player, nie przekonam się do niego chyba nigdy.

Trzymam kciuki za Eleven, wprowadzili kilka świeżych głosów, wykorzystują prawa które posiadają tak dobrze, jak tylko pozwala im na to ilość kanałów, liczę że jak najszybciej dogadają się z nc+/CP i wreszcie zameldują się na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się jakoś powinna być lepsza, ale te "o rety" właśnie fajne - Basałaj też miewał tego typu powiedzonka ;)

Jak dla mnie Basałaj komentował bardzo słabo pamietam jak Wisła Z Schalke grała fatalny komentarz zero emocji a nasz klub grał tak ze mozna teraz sobie pomazyc o tym tylko.Wczoraj Święcicki z Koseckim tez bardzo Kiepsko porównując Wolskiego z Orłowskim to fatalnie wypada.Oni są typowo komentatorami od Hiszpańskiej i widać że sie znają a Świecicki nie ma pojecia o La Liga i cały czas jak komentował porównywał z jakimis zagraniami z Francuskiej czy Włoskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@disnemar:

Ale im zależy bardziej na dostępności, nie jakości. Pogódź się z tym. :P To dla widzów chyba lepsze podejście, niż miał hermetyczny C+? ;) A technicznie jeszcze się dotrą. Żadna telewizja nie jest idealna od dnia startu.

 

Dziwi mnie ta ilość narzekań na stream, który przecież nie będzie ich głównym polem działalności. To przejściowe rozwiązanie, i forma promocji, aż nie dogadają się z operatorami. Dlatego ładowanie w niego góry pieniędzy mija się z celem. Wbrew temu, co się niektórym wydaje, oni chcą zarabiać. Ale najpierw muszą wyrobić sobie pozycję. Sytuacja będzie ewoluowała. Dojdą reklamy i sponsorzy, to będzie sens udostępnić stream lepszej jakości.

 

Zamiast o sporcie, tony postów o tym samym. Admin, zdaje się wydzielił temat o streamie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...