Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Beks napisał:

 

Stratę Laligi można przełknąć. Szkoda by było natomiast Bundesligi. Ale ja nadal będę mieć wykupiony Eleven , bo mają Championship, FA Cup i F1. 

 

FA Cup mają do sezonu 2020/2021, natomiast Championship do 2021/2022. Formuła 1 do końca 2022.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Piotr94 napisał:

Eleven będzie starać się kupować prawa z Polsatem do których praw sportowych. Ciekawy ruch eleven w kierunku ligi Portugali, nie wiedziałem ktoś będzie chętny na te prawa. Mówi się te prawa są tańsze od ligi francuskiej o 5 razy. 

 

Raczej Polsat ostudzi zapędy Eleven i na tym się skończy. Kupili ligę NOS mimo że przecież ani nie było tam głośnych transferów z/do tej ligi, Polacy też nie grają, więc jedyny powód - kulturowo blisko do Hiszpanii, może widzowie się nie zorientują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukimann napisał:

A już  zdążyłem się przyzwyczaić do Super HD na Play Now .. ;-)

Nie rozumiem cię? To co stracą i nie będziesz abonował? Eleven Sports to pakiet obowiązkowy. Sam Canal+ to mało.

Szanujący się kibic posiada zarówno Eleven jak i Canal+ w swoim domu ;)

A teraz czekam na wasze reakcję , liczę , że będą takie same jak na mój wcześnijeszy post :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rotalplus napisał:

 

Raczej Polsat ostudzi zapędy Eleven i na tym się skończy. Kupili ligę NOS mimo że przecież ani nie było tam głośnych transferów z/do tej ligi, Polacy też nie grają, więc jedyny powód - kulturowo blisko do Hiszpanii, może widzowie się nie zorientują

Zobaczymy jaka teraz będzie oglądalność tego bo zapytań o tą ligę było dużo.Edit jeżeli faktycznie by utracili La Ligę to powinii ja zastąpić Ligue1 a nie rozgrywkami z Portugalii.Być może to tylko dodatkowe prawa.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnym sezonie La Liga bez Messiego. To ogromna strata i możliwe, że miało to wpływ na oferowane kwoty w przetargach. Ktoś mógł przeszacować wartość hiszpańskiej najwyższej klasy rozgrywkowej. Od lat następuje degradacja. Przede wszystkim sportowa. Coraz mniej jest zawodników, którzy mogą przyciągać kibiców. Po odejściu Messiego, oglądalność mocno spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, the cable guy napisał:

W następnym sezonie La Liga bez Messiego. To ogromna strata i możliwe, że miało to wpływ na oferowane kwoty w przetargach. Ktoś mógł przeszacować wartość hiszpańskiej najwyższej klasy rozgrywkowej. Od lat następuje degradacja. Przede wszystkim sportowa. Coraz mniej jest zawodników, którzy mogą przyciągać kibiców. Po odejściu Messiego, oglądalność mocno spadnie.

Jestem kibicem Barcelony i dla mnie nie ma znaczenia, czy Messi zostanie, czy odejdzie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, SatExpert napisał:

Jestem kibicem Barcelony i dla mnie nie ma znaczenia, czy Messi zostanie, czy odejdzie. :P

To zmniejszy siłę całej ligi. Pozycja marketingowa znów ucierpi. Wcześniej odszedł Ronaldo, a teraz będzie kolejny cios. La Liga będzie kolejną silną europejską ligą, ale nie będzie już mieć nie tylko rywalizacji dwóch najlepszych na świecie. Nie będzie mieć żadnego z tych piłkarzy u siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kunkore napisał:

Hity Ligue1 na Eleven oglądało średnio 10-15 tysięcy widzów

Ale chyba tylko na początku, gdy Eleven nie miał jeszcze praw do La Ligi, a następnie Bundesligi. Potem Ligue1 stała się dla Eleven tak wartościowa, jak większość lig zagranicznych, do których prawa ma Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z pozyskania ligi portugalskiej. Mają 4 kanały więc czymś trzeba to zapełniać. Powinni jeszcze nabyć francuską.Z chęcią obejrzałbym jak Neymar z kolegami strzelają dużo bramek słabiakom z ligi. Zaraz ktoś napisze,że to nieciekawe rozgrywki a w Niemczech jest dokładnie to samo ale tam jest święty Bayern Monachium z Lewandowskim. 

 

Dyskusja o oglądalności Ligue 1 przypomina taką samą odnośnie Serie A w Canal+.  Pokazywali to w symbolicznej ilości , w drogim pakiecie z ograniczonym zasięgiem oraz słabymi komentatorami. Potem przyszedł Eleven i zabrał się do tego porządnie i okazało się że jednak ktoś chce to oglądać. To samo mogą zrobić z L1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...