Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra z tymi reklamami bukmacherów, [beep]ne przerywniki. Już chyba wszyscy się tam pojawiali.  Jak dla mnie forbet to nazwa, która kojarzy mi się z przerywnikiem. Niestety nie zapowiada się, żeby to się zmieniło. Już wszędzie się bukmacherzy reklamują, i Eleven i C+ i Polsat Sport.

Aż dziwne, że nikt nie wpadł na pomysł wrzucenia reklamy podczas przerwy na wodę podczas meczu...

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie myślałem, że tak szybko doczekam czasów gdzie mecz kulawego Milanu z walczącą o utrzymanie Fiorentiną będzie miał większą oglądalność od derbów Madrytu, czyli czołowych drużyn ligi hiszpańskiej.

 

Ktoś mógłby napisać "efekt Piątka", ale kto śledzi od początku sezonu wszystkie wykazy @w_wojcicki ten pewnie zauważył, że nie tylko mecze Milanu notują tak wysokie wyniki oglądalności. 

 

Zaryzykuję stwierdzenie, że Serie A to w tym momencie najpopularniejsza liga w Eleven. Biorąc pod uwagę stacje telewizyjne i wszystkie piłkarskie ligi zagraniczne sytuacja w Nielsenie od początku sezonu wygląda następująco: 

 

222 tys. | Milan - Inter (najwyższa oglądalność na wykazie)

176 tys. | Milan - Fiorentina (najwyższa oglądalność na wykazie)

162 tys. | Juventus - Napoli (najwyższa oglądalność na wykazie)

150 tys. | Hellas - Milan (druga najwyższa oglądalność na wykazie)

128 tys. | Fiorentina - Napoli (najwyższa oglądalność na wykazie)

98 tys. | Udinese - Milan (druga najwyższa oglądalność na wykazie)

 

Źródło: @w_wojcicki (twitter)

 

 

Nawet te mniej popularne mecze ligi włoskiej z punktu widzenia polskiego kibica mają dość solidną oglądalność, ale to już odsyłam na twittera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mają. Liga włoska, francuska czy niemiecka są łatwe do przewidzenia, bo niemal na pewno wygra Juve, Bayern czy P$G. Dla mnie TOP 2 to liga angielska(zdecydowanie najciekawsza) i La Liga. Tak żartem powiem, że jeśli gra w Europie nie ma żadnego znaczenia, to najlepsza jest polska ekstraklasa. :) A tak poważnie, to weryfikacją siły każdej ligi jest tylko i wyłącznie Liga Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawostka. Na początku tego sezonu komentatorzy i dziennikarze Eleven zaangażowali się w kanał Foot Truck Live na YouTube. Która liga cieszy się największym zainteresowaniem odwiedzających kanał? Sortujcie według najpopularniejszych i znajdziecie odpowiedź:

 

https://www.youtube.com/channel/UCHRDYVS8yGBJHLVOAW93Y_g/videos?view=0&sort=p&flow=grid

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Arkon napisał:

Dla mnie mają. Liga włoska, francuska czy niemiecka są łatwe do przewidzenia, bo niemal na pewno wygra Juve, Bayern czy P$G. Dla mnie TOP 2 to liga angielska(zdecydowanie najciekawsza) i La Liga. Tak żartem powiem, że jeśli gra w Europie nie ma żadnego znaczenia, to najlepsza jest polska ekstraklasa. :) A tak poważnie, to weryfikacją siły każdej ligi jest tylko i wyłącznie Liga Mistrzów.

Wiesz dla mnie przyjemnie ogląda się mecze Serie A, tam właściwie nie ma kolejki bez hitowego starcia. Niestety mnie rozczarowują mecze w La Lidze. . Równie dobrze mogę sobie wyobrazić inną sytuację- np. Barcelona ma najsilniejszy zespół, seryjnie wygrywa LM , jest nieosiągalna ,ale np. regularnie w półfinałach LM są trzy angielskie zespoły, więc jeden zespół, który wygrywa seryjnie LM już przesądza o tym,że gra w najlepszej lidze ? Moim zdaniem nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Twój wybór. Nie wiem czy mecze np. Milanu można określić jako hity. :) Poza tym z La Ligi rzuć okiem choćby na Real Sociedad i Odegaarda, nie mówiąc o Sevilli czy nawet Valencii lub Athletic Bilbao. Dodaj do tego Atletico, Real Madryt i Barcę. Mało? A w Serie A najlepszym graczem miesiąca wybrany staruszek Ribery. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ribery jest młodszy o 2 lata od gościa, który kilka tygodni temu zabrał Barcelonie 3 punkty strzałem z przewrotki. Ribery jest też rówieśnikiem innego gościa, który kilka miesięcy temu został wybrany MVP Copa America. Rzeczywiście straszna ujma na honorze ligi, że wicemistrz Świata, zdobywca Ligi Mistrzów i legenda Bayernu zdecydował się na grę w klubie, który w zeszłym sezonie do ostatnich minut walczył o utrzymanie, a ten sezon zaczął od serii porażek i okupowania pierwszych kolejek na ostatnim miejscu w tabeli. 

 

No, a wczorajszy mecz Milanu całkiem, całkiem. Nudno w nim na pewno nie było. 

 

 

//

 

Jestem ciekawy dzisiejszego opakowania Derby d'Italia. Święcicki i Kapica po meczu Hellas - Sampdoria zapowiedzieli wylot na ten mecz. Jutro cała antena Eleven Sports 1 od południa do nocy zarezerwowana dla jednej ligi ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2019 o 21:48, Arkon napisał:

Dla mnie mają. Liga włoska, francuska czy niemiecka są łatwe do przewidzenia, bo niemal na pewno wygra Juve, Bayern czy P$G. Dla mnie TOP 2 to liga angielska(zdecydowanie najciekawsza) i La Liga. Tak żartem powiem, że jeśli gra w Europie nie ma żadnego znaczenia, to najlepsza jest polska ekstraklasa. :) A tak poważnie, to weryfikacją siły każdej ligi jest tylko i wyłącznie Liga Mistrzów.

Przecież w Hiszpanii mamy dominację jednej drużyny od lat, Barcelona to zdecydowany faworyt tak samo jak Juventus. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...