Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.06.2019 o 12:50, kingofsouth napisał:

Odpalam teraz Eleven Sports 1 4K,  a tam wczorajsza sesja kwalifikacyjna z dopiskiem 4K przy logo stacji. Jeszcze wczoraj ta sama sesja była bez 4K , a dzisiaj z powtórki już 4K co nie oznacza poprawy jakości, bo obraz taki sam. Trochę to takie słabe....

Brak profesjonalizmu na całej linii. 

 

 

 

0e7cf3771c2159ce7d0ce3c43a752466.jpg

 

Tak dla porównania kilka przykładów jak to robi francuski C+UHD który podobnie jak Eleven1 4k również jest kopią swojego odpowiednika w HD. Jeżeli program jest w jakości HD to wtedy logotyp jest bez znaczka UHD.

https://zapodaj.net/2667153710930.jpg.html

Dopiero kiedy są transmisje w jakości 4k pojawia się dopisek UHD

https://zapodaj.net/64c54706d6110.jpg.html

https://zapodaj.net/8a949ecc7b0a1.jpg.html

https://zapodaj.net/797bfc7f1c8d7.jpg.html

Oczywiście ujęcia z kamer na bolidach trudno nazwać jakością 4k

https://zapodaj.net/ed2727b19b233.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
22 minuty temu, mara68 napisał:

 

Tak dla porównania kilka przykładów jak to robi francuski C+UHD który podobnie jak Eleven1 4k również jest kopią swojego odpowiednika w HD. Jeżeli program jest w jakości HD to wtedy logotyp jest bez znaczka UHD.

 

Eleven Sports 1 4K to dziwny kanał. Cały tydzień potrafi być dopisek 4K  nasz wszystkich materiałach, teraz podczas wyścigu gdzie niby się REKLAMUJĄ że mają  F1 w 4K to tego dopisku  nie ma ma. Ten kanał to jedna wielka ściema , by przyciągać widza. Najlepiej tego nieświadomego.

 

Edit:

Eleven Sports 1 4K :

 

 

es14k.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jak pisałem że Eleven Sports 1 4K to udawane 4K większość z tutaj obecnych nie dowierzała.

Jeszcze jedno transmisje Ekstraklasy wyznaczają standardy jak powinien wyglądać obraz w naszych TV [4K HDR]

F1 w 4K na Eleven Sports 1 4K  to mit/bajka/utopia.

Edit:

Tak na marginesie w artykule jest napisane , że Eleven Sports 1 4K i TVP 4K nie nadają regularnie. :D

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest. Nie wiem , bo jak korzystałem dawniej z kanałów Eleven na Ipli to opóźnienie było 5 minut, przez ich stronę to byłlo minimalne, niemal równe z flashscore. Jeśli zmiana usługodawcy będzie oznaczać tak potężne opóźnienia jak miało to miejsce na Ipli to niedobrze. Widzę,że na razie ceny pakietów zostały bez zmian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
3 minuty temu, wislok napisał:

Widzę,że na razie ceny pakietów zostały bez zmian. 

Powinni jakies promo dac, by ludzie mogli zapoznać się z nowym Eleven ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, wojtekk5 napisał:

Mam wykupioną subskrypcję do stycznia 2020 i na stronie jest wszystko okej, a na aplikacji w tv pisze, że muszę wykupić pakiet :D Miał ktoś taki problem?

Jesteś zalogowany? Trzeba było się ponownie zalogować. Mam inny problem. LG nie ma aplikacji Eleven na smart TV. Korzystałem z Eleven wchodząc z przeglądarki i zalogować się mogę ,ale gdy wchodzę w kanały to pokazuje mi ładowanie ,ale wyskakuje błąd, że chyba przeglądarka niedobra i nie ma przekazu.. Dawniej nie dość,że mogłem zapamiętać i nie musiałem się logować za każdym razem tak teraz nie mam możliwości oglądania , która była bezproblemowa do 01.07.2019 . Niech ich.. Nie wiem chyba po 19.08 wykupię te kanały w Ipli tylko czy mi będą one śmigać poprzez ich aplikację... Zmiana jak dla mnie na minus. Swoją drogą da się zainstalować inną przeglądarkę na LG? 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wislok napisał:

Jesteś zalogowany? Trzeba było się ponownie zalogować. Mam inny problem. LG nie ma aplikacji Eleven na smart TV. Korzystałem z Eleven wchodząc z przeglądarki i zalogować się mogę ,ale gdy wchodzę w kanały to pokazuje mi ładowanie ,ale wyskakuje błąd, że chyba przeglądarka niedobra i nie ma przekazu.. Dawniej nie dość,że mogłem zapamiętać i nie musiałem się logować za każdym razem tak teraz nie mam możliwości oglądania , która była bezproblemowa do 01.07.2019 . Niech ich.. Nie wiem chyba po 19.08 wykupię te kanały w Ipli tylko czy mi będą one śmigać poprzez ich aplikację... Zmiana jak dla mnie na minus. Swoją drogą da się zainstalować inną przeglądarkę na LG? 

Na apce Ipli w LG są wszystkie 4 kanały Eleven Sports, w tym ten czwarty kanał dodali do tej aplikacji praktycznie od razu po jego dołączeniu do Ipli, także chyba Eleveny są tam dobrze traktowane. Chociaż znikający Polsat Sport przy transmisjach z el. Euro 2020 pokazuje że wszystko się moze wydarzyć ;).

 

Swoją drogą próbowałem odpalić kanały Ipli (których brakuje w apce) przez przeglądarke w LG i tam też info o tym że ta przeglądarka jest nie wspierana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
5 godzin temu, wojtekk5 napisał:

Nawet aplikacje zainstalowałem na nowo bo trzeba było.

Aplikacja jest nowa.  Trzeba pobrać na Smarta.

Tamta stara już jest nieaktywna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
38 minut temu, kamcio231 napisał:

W jakich aplikacjach kanaly eleven sports można uruchamiać na 2 lub 3 urządzeniach rownoczenie???

  1. Vectra Online [2 urządzenia]
  2. NC+GO [2 urządzenia]
Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale takie info znalazłem z regulaminu IPLA:

 

"Materiały Audiowizualne mogą być odtwarzane w Okresie Dostępu nie więcej niż w sumie na trzech (3) urządzeniach w ramach jednej Aktywacji, ale Sprzęty te nie mogą być wykorzystywane jednocześnie, z zastrzeżeniem że odtwarzanie Materiałów Audiowizualnych o treści sportowej rozprowadzanych w czasie rzeczywistym, możliwe jest tylko na jednym urządzeniu, na którym dany Materiał został aktywowany. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem, bo mam odpaloną siatkę na smart TV, odpaliłem ten sam mecz na laptopie, chodzi. Więc nie będzie kłopotu z równoczesnym odpaleniem np. dwóch meczów w Eleven. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Działa wam eleven sport 4k w inei sama pikseloza.

Vectra i ten sam problem

Eleven jak widać bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu 4K.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...