Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
8 minut temu, ronnie84 napisał:

35 kolejka ligi hiszpańskiej dla abonentów Cyfrowego Polsatu, którzy mają Eleven zapowiada się naprawdę emocjonująco .

Zapomniałeś dodać ,że do pełnego szczęścia brakuje meczu transmitowanego na Canal+ ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, dsd napisał:

To jak clickbait z jakiegoś portalu niusowego :-D   ""Real" tak ale, nie ten z Madrytu, tylko Valladoid...

Fakt ;-) mogłem dopisać V

Teraz, wislok napisał:

Bogactwo oferty Eleven i mecze La Liga najmniej atrakcyjne dlatego są w 4 kanale.

Najmniej atrakcyjne dla kogo? Dla niektórych są najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, roberttosat napisał:

Fakt ;-) mogłem dopisać V

Najmniej atrakcyjne dla kogo? Dla niektórych są najważniejsze.

Eleven dysponuje wynikami oglądalności i wie,że lepszą oglądalność będzie miała chociażby F1 czy mecz BVB-Schalke . Stacja nie działa na złość sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem rozumowania ciekawe co musiało się dziać w C+, skoro Twarowski i Smokowski odeszli, a ten drugi nabawił się jeszcze depresji.

Pomijając już to, że zawsze ktoś znajdzie się niezadowlony z wyboru takiego czy innego spotkania, to Eleven nie ma żadnego parcia, bo jest kilka długości przed Canal+ jeśli chodzi o wyniki oglądalności.

W przypadku pokazywanego równocześnie Barcelona - Real, Eleven ma 3x tyle widzów co w C+.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się kolejny raz, pisać tego samego, bo La Liga to ostatni mój wybór w Eleven. Ale na logikę to w tym dealu nic nie gra.

 

Twarowski i Smokowski mieli odejść bo chcieli spróbować czegoś innego, na co C+ miał się nie zgodzić. To coś inne nie wypaliło i Twarowski wrócił, bo chleba za darmo nie rozdają. Smokowski sobie jakoś poradził, może nawet nie żałuje swojej decyzji. Wrzucanie do tego depresji jest nie na miejscu.

Nie wiem, nie znam ich, ale wątpię by T. Ćwiąkała tylko narzekał na ilość meczów, bo w C+ też mu się zdarza po 3 na weekend.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MartinFC Smokowski wyraźnie powiedział, że "zapadł na nią, gdy został szefem redakcji sportowej Canal+. Nowe zadania, zwiększona odpowiedzialność i klimat w pracy bardzo źle wpłynęły na jego zdrowie.- Atmosfera w korporacji rodziła coraz większą frustrację i napięcie."

 

Z Ćwiąkałą natomiast to jest tylko Twoje zdanie...

 

@darius010 przecież nikt nie broni Canal+ sprzedawać dwóch kanałów sportowych za 15 zł. Fakty są takie, że w badaniach oglądalności Eleven co miesiąc zyskuje, a C+ Sport traci, jak widać emisja rzekomo lepszych spotkań temu drugiemu i tak nie pomaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kanały Eleven w Polsce tak sobie świetnie radziły jak twierdzisz @bugmenot, to by nie sprzedali większości udziałów kilka lat po wejściu na nasz rynek. A pogłoski krążą, że Eleven proponował udziały najpierw NC+, ale Ci nie chcieli zapłacić satysfakcjonującej kwoty. Nie wiadomo jakie są plany na daleką przyszłość kanałów Eleven. Na przestrzeni lat widać, że na tym rynku świetnie sobie rodzą kanały sportowe Polsatu i kanały własne NC+. Ja mam nadzieję, że Eleven utrzyma się mniej więcej w takiej formie i cenie jak obecnie. ;) 

Natomiast Ćwiąkała pewnie poszedł gdzie mu więcej zapłacili. Kiedyś Borek w jakimś wywiadzie mówił, że w Canal+ lepiej zarabiają niż w Polsacie(nie wiem jak jest obecnie), a po odejściu Twarowskiego i Smokowskiego, Canal+ musiał zainwestować w kogoś rozpoznawalnego w mediach.  Sam Smokowski jakoś nigdy nie narzekał na Canal+, polecam posłuchać/poczytać wywiadów z nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, bugmenot napisał:

@MartinFC

 

@darius010 przecież nikt nie broni Canal+ sprzedawać dwóch kanałów sportowych za 15 zł. Fakty są takie, że w badaniach oglądalności Eleven co miesiąc zyskuje, a C+ Sport traci, jak widać emisja rzekomo lepszych spotkań temu drugiemu i tak nie pomaga...

Ale w czym nie pomaga, C+ jest bogatszą firmą i ma lepsze prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezequiel93Gdyby radzili sobie źle to by z rynku zniknęli - jak w UK.

Natomiast nie wiem co złego widzisz w sprzedaży udziałów. Czy Plus sobie radził źle zanim kupił go Polsat? Albo TVN był nad jakąś przepaścią, kiedy nabywał go Scrips, a potem gdy Scripsa kupiło Discovery? ;).

Co do Smokowskiego - cytat (akurat z meczyki.pl) masz powyżej, cały wywiad jest w Onecie: https://sport.onet.pl/pilka-nozna/tomasz-smokowski-o-walce-z-depresja/dzdy4sc - sporo ciekawych rzeczy, także o C+ "od kuchni".

@darius010 nie pomaga ani w zyskiwaniu abonentów, ani oglądalności.

Eleven 1 w 2018 roku miało dynamikę oglądalności +74%, Canal+ Sport -17%.

Luty rok do roku, Eleven +151%, Canal+ Sport -30%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy o tym samym. Zakup udziałów przez Polsat w Eleven, nie różnił się niczym od zakupu Polkomtelu, ATMu, Netii, Premium Mobile i co tam jeszcze w ostatnich latach oni kupili... ;).

Solorz akurat nie ma zwyczaju inwestować w coś co nie zarabia.

Natomiast wyraźnie widać, że zarówno Eleven jak i C+ jadą na trybie oszczędnościowym od pewnego czasu, bo gdyby było inaczej to pokazywałyby ligę francuską, brazylijską, NHL, NFL itp rzeczy, które jeszcze parę lat temu były pewnikiem w kanałach sportowych (w tym roku nikt nawet nie kupił Superbowl...).

Nie wspominając już o tym, że gdyby było tak bogato i tak dobrze to raczej Canal+ nie oddawałby ekstraklasy do TVP jeszcze w tym sezonie... ;)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest rozmowa na przykładzie faktów, Ty natomiast przytaczasz jakieś plotki o tym, że CP kupiło Eleven, bo ono cienko sobie radziło (a realia rynkowe na to nie wskazują), a Smokowski doskonale czuł się w C+ (tutaj nie wskazuje na to wywiad).

edit:  Dalszy ciąg dyskusji poniżej jakby co ;).

 

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...