Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Trafiony zatopiony. Mylisz się kolego.

Czym innym jest Canal+ a czym innym platforma NC+.  Naprawdę na każdym kroku mam to powtarzać.  :P 

NC+ to oferta sportowa zarówno Canal+ jak i Eleven  oraz dostęp do kanałów PSP. Nie zakłamuj rzeczywistości. 

Ok, pisałem na szybko, bo śpieszyłem się do kościoła i jestem po nocnym maratonie z NBA . Oczywistością jest,że miałem na myśli Canal+ i ofertę kanałów sportowych będących kanałami należącymi do NC+. Oferta Canal+ straszliwie zubożała , a cena za dostęp do oferty sportowej Canal+ jest kilkukrotnie wyższa niż do Eleven. Eleven w odniesieniu do ceny ma bardzo dobrą ofertę sportową. Myślę,że nigdzie w Europie i na świecie nie dostaniesz dostępu do tylu treści za tak niewiele - bo to cena 3-4 euro miesięcznie. Naprawdę pisanie co chwila,że Eleven nie ma całej La Ligi i oddało dwa mecze Bundesligi jest męczące. Czy mam analogicznie zaśmiecać wątek o kanałach sportowych Canal+ pisząc,że oddali LM, LE, nie mają Serie A, Lique1, że nie mogę sobie w kanałach Canal+ obejrzeć zarówno Realu Madryt jak i Barcelony?  Co to zmieni ? Taka jest rzeczywistość,że co trzy lata są przetargi i prawa wędrują między stacjami.

Cieszysz się,że niby wszystko dalej masz,ale nie dodajesz,że przyjdzie i za to płacić więcej niż do tej pory, bo wcześniej mając dostęp do całej paczki Canal+ miałeś to wszystko, a teraz musisz dokupić paczkę Eleven i od nowego roku paczkę kanałów PSP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2018 o 10:41, breaking napisał:

Przecież każdy kibic F1 ma pełną świadomość jakim bolidem dysponuje "Wiliams". Liczy się fakt powrotu do ścigania i choćby kilka jego udanych manewrów w sezonie. A przede wszystkim jego komentarze przed wyścigiem w "Eleven", które zawsze są bardzo interesujące.

Tych komentarzy dla Eleven może być teraz coraz mniej. W końcu etatowy kierowca nie ma aż tyle czasu na udzielanie się w mediach.

W dniu 26.12.2018 o 10:48, SatExpert napisał:

Kolego, ale skąd ty wiesz jakie bolidy na nowy sezon przygotuje Williams? :blink: Może uda im się skonstruować najlepsze samochody w historii i Mercedes i Ferrari będą mięli kilka sekund straty na okrążeniu, a dzięki temu ES1 będzie miał najlepszą oglądalność w historii, bo Robert będzie walczył (oby skutecznie) o mistrzostwo świata? :P

Nie będę cię obrażał, ale żeby napisać coś takiego to trzeba odlecieć i to mocno :D Nawet szefowa Williamsa po buńczucznych zapowiedziach poprzedniego sezonu tonuje nastroje przed następnym. Nie jest tajemnicą, że szanse zespołu Roberta Kubicy na walkę z najlepszymi ekipami są zerowe. 

Mimo wszystko nie zgodzę się, że będziemy bardzo mało oglądać naszego rodaka podczas transmisji. Na początku można się spodziewać sporego szumu wokół Polaka. 

Decyzję Eleven żeby nie pokazać polskiego starcia Klich vs Grosicki w Championship uważam za totalny brak wyczucia. Według nich ciekawsze będzie chociażby spotkanie Parma-Roma :D 4 mecze Serie A wolą puścić w tym samym czasie. Bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Patryk Mirosławski (o dziwo) wyjaśnił sprawę:

'' Nie mieliśmy meczu Leeds-Hull w ofercie od Anglików, więc nie jesteśmy w stanie go pokazać ''

 

I wyjaśnienie dla zainteresowanych dlaczego tak:

PM: ''Anglicy produkują sygnał tylko z kilku meczów w kolejce i to oni decydują które spotkania są w ofercie dla różnych zagranicznych nadawców. Dziś mieliśmy w ofercie tylko jeden mecz - Bristol vs Rotherham ''

Ale dalej nie wiemy, ile mogą pokazać z tych przekazów. Ta ''oferta od Anglików'' brzmi trochę, jakby dostawali pozwolenie na transmisje. Wiadomo co pokaże Sky:

https://www.efl.com/news/2018/december/a-further-eleven-efl-fixtures-selected-for-sky-sports-coverage-in-january-and-february/

 

Tyle ile z tego Eleven pokaże?

Za to FA Cup idą ostro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają chyba tylko taką wartość , że są w pakiecie z rozgrywkami pucharowymi. Nie wiem czy da się je kupić osobno czy tylko w zestawie z FA Cup i/lub Carabao Cup.

Wątpię by mecz Bristol vs Rotherham kogokolwiek interesował. Bo jeśli kogo interesuje futbol brytyjski to musi mieć C+ a Eleven jako dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, umek napisał:

Nie dają d bo sprawiają ze ludzie na mecz pójdą..pogoda dopisuje wiec żaden problem.

Tiaaaa, bo blokowanie transmisji meczów o danej godzinie to znakomity pomysł xD ośmieszeniem tego przepisu jest to że były przypadki że nie mogli dać w UK na żywo meczu Barcelona-Real ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, umek napisał:

Nie dają d bo sprawiają ze ludzie na mecz pójdą..pogoda dopisuje wiec żaden problem.

Dobrze, niech obowiązuje to dla mieszkańców Anglii, ale jak jestem w Polsce to nie mam możliwości sobie pójść na mecz Leeds - Hull i obejrzeć go z trybun. Władze bezsensownie blokują promowanie ligi w zagranicznych telewizjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukas_k napisał:

Dobrze, niech obowiązuje to dla mieszkańców Anglii, ale jak jestem w Polsce to nie mam możliwości sobie pójść na mecz Leeds - Hull i obejrzeć go z trybun. Władze bezsensownie blokują promowanie ligi w zagranicznych telewizjach. 

Przypomnij sobie o co była afera z pubami jak C+ miał bana ? 

 

W Top 10 lig z największą frekwencją w Europie na stadionach są 3 ligi angielskie Premier League, Championship i League One. 

 

Wiele razy pisałem tu o tym, że tak jest a wy znowu przeżywacie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MartinFC napisał:

Bo jeśli kogo interesuje futbol brytyjski to musi mieć C+ a Eleven jako dodatek.

 

Bo? Dla mnie Championship jest 100 razy bardziej ciekawa i 100 razy bardziej brytyjska niż Premiership,gdzie ta piłka ma niewiele wspólnego z "brytyjskim futbolem" jak to określiłeś.

 

A w słowa Mirosławskiego nie wierzę. Pokazują więcej 2.Bundesligi niż Championship bo on sam się jara niemiecką piłką,jakby Grzywacz był na jego stanowisku mielibyśmy każdy możliwy mecz Championship,a 2.Bundesligę jedynie do sprawdzenia wyników na flashscore ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O futbolu brytyjskim, nie napisałem pod kątem technicznym, a nazewnictwa rozgrywek.

 

Tylko, że tych możliwych meczów z Championship jest bardzo niewiele. Jestem skłonny uwierzyć, bo z PL tworzą transmisję z każdego meczu w sposób profesjonalny. Skoro z Championship robią tylko nieliczne na poważnie a inne mają być albo z jednej kamery lub wcale to o czym to świadczy. Do przykładu ile meczów na przekaz międzynarodowy robią z zaplecza Bundesligi. Jest porównanie? Jest, bo z Bundesligi 2, można wybierać mecze a Championship dostajesz mecz.

 

Nie mamy porównania wyników oglądalności, tutaj mógłby pomóc STARS.TV wtedy by się mogło wyjaśnić wszystko.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kunkore napisał:

Jeśli SKY nie ma możliwości transmisji live, to dlaczego były kamery na meczu Bristol-Rotherham?

Bo można go obejrzeć na żądanie w dekoderze.Za to zapłacili.Kamery są też na meczach,których nie transmitują i żaden w tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...