Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Garrus27 napisał:
...ciekawe ktora lige nastepna "potną", stawiam na Serie A bo staje sie lakomym kaskiem w Polsce.


Serie A dopiero co Eleven przedłużyło na 3 lata. Teraz będzie spokój, bo niedawno odbyły się przetargi na ligi zagraniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Cwiakaly to absolutnie nie widzę innych pobudek jego przejęcia do c+ niż większe pieniądze.Jedyna możliwość to taka ze Premier league jest w c+ bo jeśli chęcią przejścia tam była Ekstraklasa to się zdegradował komentatorsko! W c+ mniej Bundesligi, tyle samo La ligi, brak 2Bundesligi. Więc albo poszedł za większą kasa, albo za Premier league, bo innych możliwości nie widzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2018 o 18:50, Pawop napisał:

Canal+ to jest marka, a przyszłość Eleven niepewna.

 

W dniu 7.12.2018 o 19:29, Maximus2 napisał:

Canal+, mimo wielu zawirowań na rynku praw, posiada obecnie bardzo bogatą ofertę piłkarską. Eleven miało bardzo mocne wejście na nasz rynek, ale z miesiąca na miesiąc wg. mnie wygląda to gorzej. Oddali (pół LaLigi i Bundesligi), bądź potracili (min. liga francuska, belgijska) sporo praw piłkarskich. Może Ćwiąkała więcej wie lub przeczuwa, jak skończy się ten projekt pod nazwą Eleven?

 

Nawet jeżeli przyszłość Eleven jest niepewna, to taki Ćwiąkała i tak nie miał powodów, żeby się tym przejmować. Nawet jakby się zwinęli z rynku albo zostali wchłonięci przez Polsat to i tak znalazłby robotę w kilka dni.

Moim zdaniem zaważyły kasa i chęć nowych wyzwań. Obydwa po trochu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Pawop napisał:

Nic nie oddali, tylko kupili La Lige na spółkę i jak pisał @bugmenot prawo pierwszego wyboru zmienia się co kolejkę.

 

Gran Derbi to derby Sevilii. Mecz Barcelona - Real to El Clasico.

To nie oddali tylko kupili jest jak dywagacje czy ziemniak to też kartofel. Mieli i nie mają, czyli oddali w praktyce bo nie wygrali przetargu na wyłączność. Kwestia nazewnictwa tego zdarzenia to tylko szczegół. 

Serie A w Polsce się ogląda pewnie głównie dla polskich piłkarzy. Innego powodu nie widzę bo sama liga zbyt atrakcyjna nie jest, żeby można było z przyjemnością usiąść dla niej przed TV. To nie jest Premier League gdzie większość spotkań ma świetne tempo.

Ćwiąkała odszedł do NC+ bo tam będzie miał lepsze perspektywy. Najlepszy czas Eleven dobiegł końca, a teraz to już z górki. Z roku na rok sytuacja się pogarsza, zamiast poprawiać. To są fakty z którymi się nie da polemizować w sposób logiczny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ,żeby coś oddać to trzeba najpierw to mieć. Eleven nie miał praw do La Ligi na sezony 2018/2019-2020/2021. Nie znamy szczegółów negocjacji, nie wiemy ile trzeba było wyłożyć na stół - możliwe,że kwota była tak ogromna ,że gdyby Eleven i NC+ się nie porozumieli i nie złożyli wspólnej oferty (tu nie było tak,że  nabył prawa jeden podmiot, który następnie udzielił sublicencji) to niewykluczone,że La Ligi w ogóle byśmy nad Wisłą nie oglądali. Każdy przetarg to nowe rozdanie i ceny raczej idą w górę,a nie w dół.  Także nie należałem do osób, które wieszczyły upadek NC+ trzy lata temu . Teraz też nie będę tego czynił w stosunku do Eleven, którego oferta nie jest tak atrakcyjna jak 3 -2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ujadają jak to oferta Eleven jest gorsza, ale prawda jest taka,że Eleven właśnie polowa z La liga, cala Serie A, prawie całą Bundesliga, championship, FA i pucharem ligi angielskiej kosztuje od 5 do góra już 15 zł,a taki c+ z ekstraklasa, premier league, połowa hiszpańskiej i dwoma meczami Bundesligi najmniej 50!!! zł! Różnica jest ogromna oczywiście na korzyść Eleven. Fakt, Eleven stracił belgijska cała, cała też francuska, dwa miecze bundesligi i pół La ligi,ale to nad jest atrakcyjniejsza oferta od c+ czy się to komuś podoba czy nie, już nie mówiąc o F1, piłce ręcznej żużlu czy sportach walki! Bardzo żałuję że premier league nie trafiło do Eleven lub choć że dwa mecze, bo gdyby nie Eleven to nie mieliby bundesligi proste! Chciałbym żeby znów kupili Ligue 1 , może portugalska albo eliminacje Commebol jak ostatnio bo to byłoby już zamknięcie bardzo atrakcyjnych praw w Eleven.

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, darius010 napisał:

 A reszta po ile? 20 tyś?

Jeśli masz takie dane to podeślij link ze źródłem. Chętnie się zapoznam.

5 godzin temu, Maximus2 napisał:

W tamtym sezonie  lig włoska miała średnią widownię najmniejszą z trzech lig (włoska, hiszpańska, niemiecka)

Jeśli masz takie dane to podeślij link ze źródłem. Chętnie się zapoznam. 

5 godzin temu, the cable guy napisał:

To nie jest Premier League gdzie większość spotkań ma świetne tempo.

Żadna liga nie ma takiego tempa co Premier League, chociaż z drugiej strony jak oglądam ligę szkocką to ona też często ma tempo szybsze niż we Włoszech czy Hiszpanii. 

5 godzin temu, the cable guy napisał:

Serie A w Polsce się ogląda pewnie głównie dla polskich piłkarzy. Innego powodu nie widzę bo sama liga zbyt atrakcyjna nie jest, żeby można było z przyjemnością usiąść dla niej przed TV.

To już twoja opinia. Każdy ma swoją. Na przykład Cristiano Ronaldo czyli najpopularniejszy sportowiec na tej planecie ma zgoła odmienne zdanie na ten temat. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, CyfrowySat napisał:

Niektórzy ujadają jak to oferta Eleven jest gorsza, ale prawda jest taka,że Eleven właśnie polowa z La liga, cala Serie A, prawie całą Bundesliga, championship, FA i pucharem ligi angielskiej kosztuje od 5 do góra już 15 zł,a taki c+ z ekstraklasa, premier league, połowa hiszpańskiej i dwoma meczami Bundesligi najmniej 50!!! zł! Różnica jest ogromna oczywiście na korzyść Eleven. Fakt, Eleven stracił belgijska cała, cała też francuska, dwa miecze bundesligi i pół La ligi,ale to nad jest atrakcyjniejsza oferta od c+ czy się to komuś podoba czy nie, już nie mówiąc o F1, piłce ręcznej żużlu czy sportach walki! Bardzo żałuję że premier league nie trafiło do Eleven lub choć że dwa mecze, bo gdyby nie Eleven to nie mieliby bundesligi proste! Chciałbym żeby znów kupili Ligue 1 , może portugalska albo eliminacje Commebol jak ostatnio bo to byłoby już zamknięcie bardzo atrakcyjnych praw w Eleven.

Po co tyle wykrzykników? Nie uczynią twojej wypowiedzi mądrzejszą, ani mającą więcej sensu. Akurat za C+ nikt nie płaci 50 zł. Jako nowy klient dostaje się od razu za 25 zł. Nie wiem które te prawa uważasz za tak mega atrakcyjne w porównaniu do Premier League, ale każdy może mieć swoje ulubione rozgrywki. Championship jest niezbyt częstym gościem w Eleven, a rozgrywki pucharowe to takie ochłapy gdzie się praktycznie do finału ogrywa np. niewypały transferowe w nadziei, że jednak coś z nich będzie. 

@Project_ALF weź mnie nie rozśmieszaj. Ronaldo by w tym momencie powiedział, że w Chinach jest wspaniały poziom gdyby mu odpowiednio zapłacili. :D Jemu w Serie A najbardziej się podoba wpłata na konto, którą otrzymuje co miesiąc. Z resztą nie przemęcza się w tej lidze, bo nie musi.   

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, the cable guy napisał:

Po co tyle wykrzykników? Nie uczynią twojej wypowiedzi mądrzejszą, ani mającą więcej sensu. Akurat za C+ nikt nie płaci 50 zł. Jako nowy klient dostaje się od razu za 25 zł.

A jak przestaje się być nowym klientem to...? 

5 minut temu, the cable guy napisał:

 

@Project_ALF weź mnie nie rozśmieszaj. Ronaldo by w tym momencie powiedział, że w Chinach jest wspaniały poziom gdyby mu odpowiednio zapłacili. :D Jemu w Serie A najbardziej się podoba wpłata na konto, którą otrzymuje co miesiąc. Z resztą nie przemęcza się w tej lidze, bo nie musi.   

Jakby zależało mu na pieniądzach i nieprzemęczaniu się to poszedłby prosto do Chin zamiast do Serie A gdzie nikt nie jest w stanie wykręcić więcej niż 36 goli na sezon więc sam sobie przeczysz. 

14 minut temu, the cable guy napisał:

Nie wiem które te prawa uważasz za tak mega atrakcyjne w porównaniu do Premier League, ale każdy może mieć swoje ulubione rozgrywki. Championship jest niezbyt częstym gościem w Eleven, a rozgrywki pucharowe to takie ochłapy gdzie się praktycznie do finału ogrywa np. niewypały transferowe w nadziei, że jednak coś z nich będzie. 

Wszystko zależy od perspektywy. Jeśli ktoś jest fanem ligi hiszpańskiej i niemieckiej to oferta C+ jest słabsza od Eleven. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, the cable guy napisał:

"Jako nowy klient dostaje się od razu za 25 zł."

To jak możesz to załatw mi po takiej cenie , chętnie skorzystam.

 

Godzinę temu, CyfrowySat napisał:

Niektórzy ujadają jak to oferta Eleven jest gorsza, ale prawda jest taka,że Eleven właśnie polowa z La liga, cala Serie A, prawie całą Bundesliga.....

Gorsza to może nie , ale na pewno okrojona.

Po prostu włączyli tryb oszczędzania i już.

Przecież jak by ich było stać na wynajem transporderów na satelicie to nie wchodzili by do związku z NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, CyfrowySat napisał:

Niektórzy ujadają jak to oferta Eleven jest gorsza, ale prawda jest taka,że Eleven [...] kosztuje od 5 do góra już 15 zł

Gdzie mogę kupić Eleven za 5 zł na miesiąc? Pytam serio, bo zawsze jak chcę obejrzeć angielskie puchary to kupuję u nich na stronie za 15 zł albo na Ipli za taką samą kwotę. Nigdzie nie spotkałem się z tak niską ceną jak 5 zł na miesiąc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2018 o 17:08, Garrus27 napisał:

Zastanawiam sie kto w koncu ma decydujacy glos przy wyborze spotkan, lub co kierowalo Eleven w wyborze meczu Realu z ogórami, zamiast derbow Barcelony, oddali pół ligi czy raczej oddali wszystko zostawiając sobie jakies ochłapy? (Nie chodzi mi tu o Real oczywiscie, ale sama wage tych dwoch spotkan)

 

Dobrze ze skonczyla mi sie umowa i juz nie place za ten pakiet, bo wyglada to coraz gorzej, dziwne wybory spotkan, tu ktos odszedl tam jakis wałek jak z "Bundesliga na wylacznosc" i jakos to jedzie, tylko zaczyna sie chyba sypac ten wozek.

 

W dniu 9.12.2018 o 17:42, Pawop napisał:

Nic nie oddali, tylko kupili La Lige na spółkę i jak pisał @bugmenot prawo pierwszego wyboru zmienia się co kolejkę.

 

Gran Derbi to derby Sevilii. Mecz Barcelona - Real to El Clasico.

 

Rozpracowywałem trochę temat wcześniej i zdziwiło mnie to trochę ale sprawa wygląda tak, że Eleven przegrało batalię o LaLiga. Przetarg wygrał C+ ale na mocy porozumień pomiędzy nadawcami Eleven otrzymało połowę spotkań na zasadzie podobnej jak z Bundesligą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, roberttosat napisał:

Jak do tej pory wszystkie moje informacje się potwierdzały tak że coś tam wiem ?

W przypadku sublicencji C+ zostawił by sobie zawsze prawo pierwszego wyboru, a tak nie jest. Było porozumienie między nadawcami jeszcze przed przetargiem.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...