Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, dsd napisał:

Jeśli chodzi o Championship to widocznie obowiązuje już zasada, że musi jakiś Polak grać, żeby pokazywali mecz. Derbowy mecz Aston Villa-Birmingham C. ktoś u ESN uznał za mało interesujący, ale na pewno nie Grzywacz, bo on sam powiedział podczas piątkowej transmisji, że wydarzeniem kolejki będzie "Second City Derby".

 

3 godziny temu, lukas_k napisał:

Derby się nie zmieściły, bo przecież muszą puścić 2. Bundesligę ;) 

Osobiście jestem [...] na takie podejście Eleven do transmisji. Lepiej po raz piąty pokazać z odtworzenia mecz 2 Bundesligi niż jeden z najważniejszych meczy derbowych w Anglii. Zmuszają ludzi do piractwa. To za co im płacę?

Edytowane przez Barti
Na forum nie wyrażamy się wulgarnie.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sztywniak napisał:

 

[...] Zmuszają ludzi do piractwa. To za co im płacę?

15 zł/m. to tak śmieszna kwota że ja w tym momencie nie zastanawiam się nad rezygnacją, chyba że pójdą w tym kierunku że będzie coraz więcej tenisa i piłki ręcznej zamiast dobrego futbolu. Alternatywy są, nawet niekoniecznie tylko pirackie streamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Championship (Anglia) - Kolejka 19
Leeds United vs Reading (20:45)
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
Wiem,że się powtarzam. No, ale znów to samo. Brak transmisji na Eleven. 4 kanały i na wszystkich powtórki. ?
Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Czerwony kolor tekstu w postach zarezerwowany jest wyłącznie dla Administracji i Moderacji forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z roku na rok co razsłabiej wygląda Eleven. Ćwiąkała był dla mnie kopalnią wiedzy podczas meczu ligi hiszpańskiej. Meczu mojej Barcelony i w ten weekend nie uświadczę na Eleven. Niech jeszcze udzielą sublicencji jakiemuś otwartemu kanałowi na F1 i mogę spokojnie rezygnować z tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam  fanów  Mirosławskiego. Dyktator, odpowiednik  Borka. Borek też gryzł się na wizji z Hajto tyle że Hajto nie pozwalał sobie wejść na głowę. A u Mirosławskiego  padały cytaty typu " Ja zniszczę ciebie "

Zostaje Pawłowski Chrabiniak i ten nowy Łukasz Wiśniowski.   No i program "Eleven Sport Gol", który nie jest powtarzany. To program, który jest takim odpowiednikiem dawnego "Sport Extra" z Canal+, którego prowadził  Rafał Wolski. Eleven stawia na Bundesligę i Serie A.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). To nie jest wątek o CANAL+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+, mimo wielu zawirowań na rynku praw, posiada obecnie bardzo bogatą ofertę piłkarską. Eleven miało bardzo mocne wejście na nasz rynek, ale z miesiąca na miesiąc wg. mnie wygląda to gorzej. Oddali (pół LaLigi i Bundesligi), bądź potracili (min. liga francuska, belgijska) sporo praw piłkarskich. Może Ćwiąkała więcej wie lub przeczuwa, jak skończy się ten projekt pod nazwą Eleven?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie kto w koncu ma decydujacy glos przy wyborze spotkan, lub co kierowalo Eleven w wyborze meczu Realu z ogórami, zamiast derbow Barcelony, oddali pół ligi czy raczej oddali wszystko zostawiając sobie jakies ochłapy? (Nie chodzi mi tu o Real oczywiscie, ale sama wage tych dwoch spotkan)

 

Dobrze ze skonczyla mi sie umowa i juz nie place za ten pakiet, bo wyglada to coraz gorzej, dziwne wybory spotkan, tu ktos odszedl tam jakis wałek jak z "Bundesliga na wylacznosc" i jakos to jedzie, tylko zaczyna sie chyba sypac ten wozek.

Edytowane przez Garrus27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garrus27 odpowiedź jest prosta. Pierwszy i trzeci wybór praktycznie zawsze ma Canal+. Zobacz, że oba najważniejsze mecze ligi oprócz Gran Derbi czyli mecze Realu i Barcy z Athletico pokazywało Canal+. Zobaczymy jak będzie w rundzie rewanżowej, ale to wygląda na to, że pierwszeństwo wyboru w LaLiga ma Canal+, odwrotnie jak to jest w przypadku Bundesligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komunikacie prasowym jasno było napisane, że stacje mają naprzemiennie pierwszy wybór.

Od samego początku było wiadomo, że pierwszy i drugi wybór to będzie albo Real, albo Barcelona bo to ogląda większość ludzi, nieważne czy z ogórkami czy nie ;).

"Począwszy od sierpnia 2018 roku każda ze stacji będzie mogła w każdej kolejce ligowej transmitować ekskluzywnie po pięć meczów. CANAL+ i ELEVEN SPORTS będą się wymieniać prawem wyboru pierwszego meczu co każdą kolejkę. Wyjątkiem będą El Clasico, czyli słynne na całym świecie mecze FC Barcelony z Realem Madryt, które będą transmitowane w CANAL+ i ELEVEN SPORTS równolegle."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Garrus27 napisał:

...oddali pół ligi czy raczej oddali wszystko zostawiając sobie jakies ochłapy

Nic nie oddali, tylko kupili La Lige na spółkę i jak pisał @bugmenot prawo pierwszego wyboru zmienia się co kolejkę.

 

17 minut temu, bartas_20 napisał:

Zobacz, że oba najważniejsze mecze ligi oprócz Gran Derbi...

Gran Derbi to derby Sevilii. Mecz Barcelona - Real to El Clasico.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, bugmenot napisał:

W komunikacie prasowym jasno było napisane, że stacje mają naprzemiennie pierwszy wybór.

Od samego początku było wiadomo, że pierwszy i drugi wybór to będzie albo Real, albo Barcelona bo to ogląda większość ludzi, nieważne czy z ogórkami czy nie ;).

"Począwszy od sierpnia 2018 roku każda ze stacji będzie mogła w każdej kolejce ligowej transmitować ekskluzywnie po pięć meczów. CANAL+ i ELEVEN SPORTS będą się wymieniać prawem wyboru pierwszego meczu co każdą kolejkę. Wyjątkiem będą El Clasico, czyli słynne na całym świecie mecze FC Barcelony z Realem Madryt, które będą transmitowane w CANAL+ i ELEVEN SPORTS równolegle."

A to wiele wyjasnia, nie wiedzialem ze prawo wyboru w La Liga jest naprzemienne, tym gorzej dla ludzi ktorzy nie maja i Eleven i C+, ciekawe ktora lige nastepna "potną", stawiam na Serie A bo staje sie lakomym kaskiem w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...