Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 września (piątek) 21:00 SD Huesca – Real Sociedad,   Eleven Sports 2 Komentarz: Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała

22 września (sobota) 16:15 Celta Vigo – Real Valladolid,   Eleven Sports 4 Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

23 września (niedziela) 16:15 Villarreal CF – Valencia CF,   Eleven Sports 3 Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

20.00 Real Betis – Athletic Club,   Eleven Sports 3 Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

20:45 FC Barcelona – Girona FC (studio od 20:00),   Eleven Sports 1 Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała  

Mecz Betisu od 20.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Anitka odpaliła :D ''Jeszcze raz, kurde''.  Pierwsze wejście z wywiadem i Anitka po dwóch słowach powiedziała to, co zacytowałem.

Lepszy był drugi wywiad, prezes klubu z Rybnika powiedział ich motto ''mamy na to wy....'' ?

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to dlaczego Eleven nie robi swojego własnego dosyłu lecz korzysta z przekazu Polsatu. Rok temu była podobna sytuacja. Mi o wiele bardziej podoba się oprawą Eleven niż Polsatu.

12 minut temu, MartinFC napisał:

Ale Anitka odpaliła :D ''Jeszcze raz, kurde''.  Pierwsze wejście z wywiadem i Anitka po dwóch słowach powiedziała to, co zacytowałem.

Lepszy był drugi wywiad, prezes klubu z Rybnika powiedział ich motto ''mamy na to wy....'' ?

To ewidentnie wina realizatora, bo wywiady nagrywane są kilka minut przed meczem. Aktualnie grają hymn Polski a nie jest pokazywana akcja na torze bo Polsat w tym czasie woli pokazywać reklamy ( polecam oglądać 1 ligę na dosyłach bo są niekodowane ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 29 września programy studyjne przed meczem Juventus - Napoli rozpoczną się już od godziny 17:00. Dziennikarze Eleven zapowiedzieli studio na murawie Allianz Stadium w Turynie. Reporterzy ES będą w stolicy Piemontu już od środy. Przeprowadzą wywiady, ale zajrzą też do Rzymu na konferencję prasową z udziałem Francesco Tottiego, który pochwali się swoją autobiografią (polska premiera książki została przewidziana na 2019 r. ~~ SQN). Szlagier Serie A także zostanie skomentowany tam na miejscu. Wcześniej mocny przedsmak wieczornych emocji, czyli Derby Rzymu. Transmisja na żywo z tego wszystkiego w Eleven Sports 2. 

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapica będzie w Soczi. Cieawe jak to rozwiążą. Ale sobota zapowiada się fantastycznie. Oby poziom dotrzymał.

Jednak miałeś racje Alf, ten Kruk to jednak słaby gracz, zagaduje głównego komentatora, wtrąca się, komentuje podczas hymnu już skandowania nazwiska piłkarza strzelającego gola, do tego nie trzyma poziomu oczytanych speców Serie A. To już Wiśniowski miał więcej ciekawego do powiedzenia niż on w studiu niedzielnym.

 

I niech się Polsat ogarnie z tym ES4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MartinFC napisał:

I niech się Polsat ogarnie z tym ES4...

Z tego powodu dzisiejszy mecz Juventusu z Bologną obejrzałem na zagranicznym Eleven Sports 2 po angielsku.

 

To co najbardziej mnie uderzyło to sposób realizacji całej transmisji i szacunek dla telewidza / abonenta. Porównałbym to do sytuacji z niektórymi markowymi kanałami telewizyjnymi, które w innych krajach serwują kontent premium, a w Polsce jakieś wypłuczyny. 

 

Okazuje się, że sytuacja z Eleven Sports wygląda podobnie. Żeby to jakoś lepiej zobrazować napiszę jak wyglądała transmisja meczu Juve - Bologna w zagranicznym Eleven:

1 - długi wstęp przed meczem (włączyłem o 20:50 i transmisja już trwała)

2 - żadnych reklam przed meczem ani w trakcie spotkania

3 - w przerwie mieliśmy odpowiednio:

a) highlightsy z pierwszej połowy

b) statystyki pierwszej połowy

c) jeszcze raz bramki z pierwszej połowy

d) przejazd kamery po trybunach

e) krótka przerwa na reklamy i zajawki

f) powrót do Turynu i znowu jakieś highlightsy pierwszej częsci

g) wyjście piłkarzy z tunelu

4 - po meczu kamera była na boisku tak długo jak trwał hymn Juventusu i piłkarze nie zeszli do szatni, a co potem?

- wgląd na coraz bardziej wyludniające się trybuny oraz ultrasów zwijających swoje flagi i transparenty   

- obszerniejsze highlightsy z pierwszej połowy

- statystyki pomeczowe

- wyniki pozostałych meczów

- aktualna tabela  

- terminarz dzisiejszych meczów i weekendowej kolejki

- bramki z dzisiejszego meczu (powtórzone dwa razy)

 

Od razu mi się skojarzyło to wszystko z tym porównaniem jednego z użytkowników SK, który kilka lat temu porównał ramówki polskiego oddziału Discovery ze swoimi kuzynami z zagranicy. U nas non stop jakieś Wojny magazynowe i inne Bitewki na wysypiskach, a tam filmy dokumentalne jak na Planete i starym dobrym NGC. 

 

PS. Wniosek oczywiście taki, że niektóre zagraniczne kanały mają Polaków za jakichś podludzi. 

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte wszelkie odniesienia do piractwa - to forum nie popiera żadnych pirackich form dostępu do kanałów TV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, dodam tylko, że to nie był jakiś kanał serwisowy, który świeci tylko wtedy gdy jest mecz, bo zaraz potem była retransmisja spotkania Romy z Frosinone, a w zapowiedziach m.in. "Super Saturday" (derby Rzymu, Madrytu, hit: Juve - Napoli).

 

U nas niestety obowiązują zupełnie inne standardy. Gdy włącza się pomeczowy 'highlights' komentator od razu żegna się z telewidzami. Gdy jest przerwa w meczu to zamiast oglądać najlepsze akcje pierwszej połowy to przez prawie 15 minut oglądamy reklamy, zapowiedzi i powtórkę jakiegoś innego meczu, którą to powtórkę oglądaliśmy już z miliard razy xDDD np. ostatnio uwzięli się na skrót meczu Bayernu z Bayerem. Gol Robbena niedługo będzie mi się śnił po nocach. 

 

Czy w tym kraju są jeszcze jacyś dziennikarze z jajami, którzy przeprowadziliby poważny i bezkompromisowy wywiad z Mirosławskim wytykając mu te wszystkie niedociągnięcia? Myślę, że nie, bo potem nie dostaliby pracy w Eleven / nie zostaliby zapraszani do studia Eleven xDDD Wspaniale, że Eleven zazwyczaj pokazuje niemal wszystko do czego ma prawa, za to można tę stację chwalić co nie znaczy, że wszystko inne działa bez zarzutu, bo nie działa. 

Edytowane przez Mr. Orbita
Słownictwo - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ślepy jestem. Zawsze cisnąłem po Eleven że mają kiepską jakość, a w ubiegłym tygodniu Bundesliga i wczoraj kawałek powtórki Juve (po Realu) wydawały mi się całkiem w porządku. Może przez ten PSP i ich logo na pół ekranu. Mimo, że mecze o 19 są ok, to nieprzyjemnie mi się to ogląda.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, boss509 napisał:

Chyba ślepy jestem. Zawsze cisnąłem po Eleven że mają kiepską jakość, a w ubiegłym tygodniu Bundesliga i wczoraj kawałek powtórki Juve (po Realu) wydawały mi się całkiem w porządku. Może przez ten PSP i ich logo na pół ekranu. Mimo, że mecze o 19 są ok, to nieprzyjemnie mi się to ogląda.

Ja też mam właśnie takie samo wrażenie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem coś chyba z netem mam , choć wyniki na speed test niby dobre,ale ten ping 15. Nie da rady nic na Elevenach. O dziwo Ipla daje radę dziś. Jak oglądać Eleven czy wydarzenia z Eleven 24 h do tyłu, bo nie znajduję tego, znajduję tylko jakieś krótkie materiały.. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...