Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Castingi? A co to Mam talent lub Top Chef? Mail do wysyłania CV? Taka skrzynka pocztowa po dwóch dniach byłaby zawalona spamem i mailami w stylu - Interesóje się telewizjom i mażę o pracy w telewizji. Podsyłam wam projekt logo i grafiki ekranowej. Mogę wam za darmo robić grafiki. As wywiadu z Jarońskim i Wyrzykowskim, gdzie wspominali że Mirosławski dostanie nową fuchę, był kręcony po I turze wyborów. Czyli "środowisko" wiedziało o nowym projekcie od ponad miesiąca. Mirosławski jest pewnie na Ty z większością dziennikarzy, komentatorów, szefów sportowych w Polsce. Zainteresowani wiedzieli gdzie słać CV. Czy taki Igor Sokołowski był na castingu w TVP? Czy TVP INFO gdzieś ogłaszało że szuka prezentera? To jak on tam znalazł pracę bez castingu, bez ogłoszeń i bez maila? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj, mylisz się. W przypadku nowej telewizji zazwyczaj jest organizowany casting, biorą ludzi z internetowych radio (tak było w przypadku OS czy SK), z lokalnych mediów.... Zresztą Mirosławski mówił, że szukają młodych. Sam kiedyś komentował w internecie i wie, że tam są ukryte talenty. Środowisko nic nie wiedziało, on nie mógł nic mówić. Powiedział tylko kumplom, którymi przecież są Wyrzykowski i Jaroński. Gdyby mieli brać wolnych dziennikarzy, redakcja byłaby po prostu za mała.

 

Jak otwierają nowy sklep, to szefowie biorą tylko ludzi z doświadczeniem na stanowisku kasjera? Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci sami eksperci z satkuriera twierdzili,że kanały PV nie powstają, powstały ekspresowo, w ekspresowym tempie zostały masowo dodane do platform i kabla, wszyscy eksperci rodem z Przeglądu i GW twierdzili,że Polsat nie ma szans zarobić na tym, a zbił krocie. Tak wielkie,że mogą pozwolić sobie teraz na otwartą emisję. Powiedział młodych, ale może miał na myśli ekipę z OS czy Sportklubu?? Też by nie brał ludzi z ulicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten artykuł GW niczego konkretnego nie stwierdza. Opiera na samych spekulacjach. A operatorzy i nadawca niczego nie zdradzają, bo to tajemnica handlowa. Z drugiej strony mogą mieć trochę racji. Bo ogłosili prawa, których w 100% jeszcze nie mają. Także nie słyszałem o negocjacjach z platformami - tylko moja kablówka. W dodatku kanały nie byłyby od dnia startu, tylko prawdopodobnie od września. Dlatego słaba dostępność może okazać się prawdą. Platformy mogą ich zwyczajnie nie chcieć z początku. Rekrutacja wygląda zapewnie tak, że to nadawca zgłasza się do odpowiednich kandydatów. A nie oni do niego. Musieli to wcześniej wybadać.

 

Ale na pewno wystartują. To kwestia czasu i paru formalności. Kanały Polsat Volleyball też startowały na ostatnie chwile, i nikt specjalnie afery nie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platformy mogę ich zwyczajnie nie chcieć z początku.

Dlaczego CP niby by nie chcial miec Eleven? Przeciez znacznie by poprawili swoja oferte sportowa i zmniejszyli dystans do NC+. Najlepsze rozwiazanie dla CP to Eleven u nich i brak w NC+. Pamietajmy ze trwaja przetargi na LE i La Lige. Szczegolnie te drugie rozgrywki sa lakomym kaskiem i ich brak w NC+ moze powaznie zamieszac na rynku kanalow sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie rozumiecie jednej rzeczy. Jasne, gdyby Mirosławski podał meila to prawdopodobnie połowa tych meili byłaby od dzieciaków. Chodzi jednak o to, że skoro mówi, że chcą dać szansę młodym, nieznanym, a jednocześnie nie podają żadnej informacji dotyczącej rekrutacji to jak niby te osoby mają zaistnieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówił o młodych,ale także doświadczonych, być może zna takie osoby. Inna sprawa- Ty nas Lukas_K nie pytaj, skoro robiłeś wywiad z Mirosławskim to masz do niego kontakt, możliwość dotarcia do niego, jego zapytaj jak masz wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dalej cisza ze strony Eleven i Mirosławskiego. Dwie duże i rozpoznawalne tytuły rzuciły poważne zarzuty w ich stronę a oni w żaden sposób tego nie dementują.

Bugajski musi coś wiedzieć, bo przecież pracuje przy Lidze+Extra i ma dobre źródła w postaci chociażby Smokowskiego. Przypuszczam, że Canal+ musiał się nieźle wkurzyć, że pod stołem sprzedaje się prawa firmie, która ma powiązania z MP&Silva. Canal+ dawał chyba MP&Silva zarobić najwięcej a Ci wywijają taki numer. Oczywiście spekuluję, ale myślę, że Canal+ musiał interweniować i MP&Silva zdystansowała się od Eleven.

Nawet Święcicki pisał wczoraj, że napisał do MP&Silva o wyjaśnienie i ustosunkowanie się czy Eleven nabył od nich prawa. Święcicki wręcz dystansuje się od Eleven, bo jeśli ktoś go pyta na temat nowego nadawcy odpowiada ,,nie interesuje mnie to, jestem pracownikiem WP''. Na pewno przebiera nogami by dostać pracę w Eleven, bo mają dwie ligi, które komentował i śledzi na co dzień, wiec byłby naturalnym wyborem na komentatora tej stacji. Co szkodziło dogadać się ze Święcickim i od razu przedstawić go jako młodego komentatora, lecz z doświadczeniem? Idealnie by się wpasował w to co mówi Mirosławski, ale dlaczego nie podał chociaż jego nazwiska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...