Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czcigodny user Projekt_Alf pozwolił sobie na uwagę,że zaufania u niego nie budzi osoba Patryka Mirosławskiego. Ja powiem tak - długo wzbraniałem się przed oglądaniem jego programu ,ale zachęcony pozytywnymi recenzjami obejrzałem jeden, dwa trzy i dalsze odcinki i przekonałem się do p. Patryka. Podoba mi się jego dziennikarstwo. Ma swoje poglądy,ale nie narzuca ich, nie zaprasza gości by ich zgnoić,nie chce robić za gwiazdę,a taką ma być gość odcinka. Stworzył jeden z najlepszych programów publicystycznych w tym kraju jeśli chodzi o sport,dla mnie interesującym się komentatorami świetny.

 

Popieram. Wydaje mi się, że Mirosławski jest spoko gościem i naprawdę niezłym dziennikarzem. Może trochę z niego bajerant, ale ma dystans do siebie i co ważne, nie zgrywa wielkiego pana dziennikarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwią te nazwy bardziej pasowałoby Eleven Sport i Eleven Sport 2 myślę że przed startem kanału wyjaśnij się kwastia prawa. ;-)

Nie jest ważna nazwa kanału, a jego zawartość. Jakby jeszcze o LE powalczyli i La Liga to wtedy jest juz mocnym konkurentem dla C+. Ale można sie domyślić, że teraz C+ nie odda tak łatwo tych praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepła klucha? W wywiadzie ze Szpakowskim po prostu nie powiedział do końca co o nim myśli na serio.

Bo to nie było celem ego programu. O to chodzi,że to nie miała być nawalanka na Szpaka, poruszył temat jego wpadek, jego odejścia i pozwolił gościowi, czyli Szpakowskiemu się ustosunkować do tych zarzutów. To czy tłumaczenia Szpakowskiego są przekonujące czy nie to ma ocenić widz. Szacunek dla Patryka,że dał taką możliwość Dariuszowi Szpakowskiemu, szacunek dla Szpakowskiego,że przyszedł do programu zapewne wiedząc o krytycznych ocenach prowadzącego na jego temat. Sam Mirosławski przyznał,że po programie przeszli na "ty" co akże jest pozytywne i dobrze świadczy o obu panach.

@Draco wg Ciebie on powinien zaproszonego gościa gnoić, Mirosławski wyraził swoje zdanie, mówiąc ,że wg niego Szpakowski był dżo lepszym komentatorem radiowym niż TV czym wywołał oburzenie u Szpaka. Poruszył temat jego licznych wpadek. Program nie jest od wygłaszania wyłącznie swoich opinii, niektórzy prowadzący się zachowują tak,że właściwie nie wiadomo po co tengość w ogóle jest w studiu, skoro prowadzący sam wygłasza swoje kwestie które mają stanowić prawdę objawioną, a gość służy jako worek treningowy, w który się wyłącznie wali bez możliwości odpowiedzi. Oceniam pozytywnie dziennikarstwo P. Mirosławkiego i budzi ogromne moje zaufanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosławskiego można lubić albo nie, ale moim zdaniem niezaprzeczalne jest, że "Asem wywiadu" stworzył pewną nową jakość. Paradoksalnie nową, bo niby jest to klasyka gatunku - wywiad 1 na 1, a jednak brakowało takiej propozycji w telewizji i "As", w swej luźnej konwencji, tę lukę doskonale zapełnił. Za to szacun dla Patryka.

 

Gość ma pomysł na siebie, oby miał też pomysł na stację. Trzymam kciuki, żeby zagospodarował świetnych Święcickiego i Bartnickiego - szkoda, żeby się marnowali poza komentatorką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne programy na które natrafi się tylko podczas wieczornego pstrykania pilotem , a że trafi się na nie gdy będą na nich reklamy więc po chwili już się je opuści.

No raczej nie. Bez świadomego ich dokupienia, raczej nie natrafisz na nie. A reklamy ma nawet Canal+ Sport, więc tu też będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma pomysł na siebie, oby miał też pomysł na stację. Trzymam kciuki, żeby zagospodarował świetnych Święcickiego i Bartnickiego - szkoda, żeby się marnowali poza komentatorką.

Oby tylko Bartnicki nie komentował Serie A, bo robi to słabo (patrz. Orange sport)

 

A jak wygląda jego wiedza odnośnie ligi francuskiej lub szkockiej? Komentował jakiś mecz Pucharu Francji w Os?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...