Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale taki duży bitrate na satelicie kosztowałby ich ogromne pieniądze. Nie wiem, jak duża musiałaby być opłata, żeby to im się opłaciło? 50zł? Canal+ ma swoją platformę, więc sobie trochę inaczej rozkłada koszty. Nikt dzisiaj nie startuje już z takim bitratem. Akurat tego możemy być pewni - bitrate nie będzie duży. Obstawiam, że możemy się spodziewać 5-9 Mb/s maksymalnie.

 

Dlatego przystopuj z tymi nadmiernymi oczekiwaniami. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt pesymistyczne założenie, moim zdaniem. Nadawca ma realne szanse na lepszą pozycję na Polskim rynku, niż ma Canal+. Nie będzie taki drogi, będzie prawdopodobnie dostępny dla wszystkich abonentów platform sat, a nie tylko NC+. Dysponuje sporym zagranicznym kapitałem, który nie będzie nabywał praw tylko na Polskę. A więc, będą w uprzywilejowanej pozycji w przetargach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zamiast NFL powinni kupić NHL gdyż jest bardziej popularniejsza w Europie ze względu na to że u nas też są ligi hokejowe i ich reprezentacje... Ta dyscyplina zdecydowanie jest łatwa w rozumieniu niż NFL a także nie ma zbyt często przerw w grze jak w NFL :o No ale pożyjemy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt pesymistyczne założenie, moim zdaniem.

Lepiej być pesymistą.

Kilka kanałów już nie ma a było optymistycznie i co? Koniec.

Nadawca ma realne szanse na lepszą pozycję na Polskim rynku, niż ma Canal+. Nie będzie taki drogi, będzie prawdopodobnie dostępny dla wszystkich abonentów platform sat, a nie tylko NC+

Mi to nie przeszkadza, może mieć lepszą pozycję na Polskim rynku, niż ma Canal+ ale i może być nie drogi i w platformach też może być.

Dysponuje sporym zagranicznym kapitałem, który nie będzie nabywał praw tylko na Polskę. A więc, będą w uprzywilejowanej pozycji w przetargach.

Tu wspomnę przykład SportKlubu na jakie dysponuje na Polską a jakie na zagranicę. Oby ten kanał nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba kanałów nie ma znaczenia. Dla fana sportu liczą się głównie posiadane prawa i ile kosztuje do nich dostęp. Każdy lubi co innego w sporcie. Ja nie żyję tylko piłką.
Jaka sama piłka radzę spawdzić od czasu do czasu ramówkę.Bo może się okazać że w tych nowych tworach może być mniej innych sportów niż w C+ :lol2: A przynajmniej mniej atrakcyjnych bo np Serie A w siatkówce to nie to samo co NBA czy F1 a nasza liga żużlowa czy GP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy:

Czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałem, że jest sama piłka. Ale ona na pewno dominuje. Na ESN raczej te proporcje zapowiadają się na mniejsze. Ale zobaczymy.

 

@Emil.1603:

Chodziło mi o zapowiedzi, założenia. To jak skończyli, to inna sprawa. Właściwie to chcieli powoli budować swoją pozycję. Nie mieli kasy na takie zakupy, jak teraz robi ESN, mimo że też byli międzynarodową firmą. Dlatego musieli zrezygnować z opłat. Poza tym, Orange nie skupiało się zbytnio na tym projekcie. Na razie nie zapowiada się, żeby ten scenariusz się powtórzył. Zresztą, pomarudzimy po starcie, a nie przed. To gdybanie, że się nie uda, jest na razie bezsensowne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czcigodny user Projekt_Alf pozwolił sobie na uwagę,że zaufania u niego nie budzi osoba Patryka Mirosławskiego. Ja powiem tak - długo wzbraniałem się przed oglądaniem jego programu ,ale zachęcony pozytywnymi recenzjami obejrzałem jeden, dwa trzy i dalsze odcinki i przekonałem się do p. Patryka. Podoba mi się jego dziennikarstwo. Ma swoje poglądy,ale nie narzuca ich, nie zaprasza gości by ich zgnoić,nie chce robić za gwiazdę,a taką ma być gość odcinka. Stworzył jeden z najlepszych programów publicystycznych w tym kraju jeśli chodzi o sport,dla mnie interesującym się komentatorami świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...