Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego nie? Może być przecież przekaz początkowych meczy w internecie. Takie darmowe demo. :P

Wątpię, żeby tak było. Do sierpnia jest jeszcze trochę czasu, a negocjacje zapewne trwają dłużej, niż od piątku, więc na pewno uda im się z kimś podpisać umowy i wystartować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy tu pierniczą, że wszyscy fani sportu więdzą o tym kanale dzięki internetowi? A skąd niby ma wiedzieć taki koleś około 50.-tki? :D

Dawno się tak nie ubawiłem. To co tacy "kolesie" pora umierać? :) Że niby tylko dzieci korzystają z internetu? Patrząc po przemyśleniach niektórych to może coś w tym jest :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl logicznie: Co mają reklamować teraz, skoro rozmowy z kablówkami i platformami jeszcze trwają? Narobią smaka, a potem będzie wielkie rozczarowanie, bo nie u wszystkich kanał będzie dostępny. Dlatego nie widzę sensu uruchamiania teraz kampani reklamowej. Jeszcze jest masa czasu. Idealny moment to ok. tydzień przed startem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a może lepiej rok? :lol2: Jeszcze więcej odbiorców usłyszy... Ale poważnie. Nie zdziwią mnie reklamy dopiero w dniu startu, albo góra dzień przed. Wcale nie muszą mieć na starcie dużej widowni. Swoją pozycję i świadomość u widza będą dopiero budowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl logicznie: Co mają reklamować teraz, skoro rozmowy z kablówkami i platformami jeszcze trwają? Narobią smaka, a potem będzie wielkie rozczarowanie, bo nie u wszystkich kanał będzie dostępny. Dlatego nie widzę sensu uruchamiania teraz kampani reklamowej. Jeszcze jest masa czasu. Idealny moment to ok. tydzień przed startem. :P

 

No właśnie mają reklamować już za chwilę. A dlaczego? Ano dlatego, żeby abonenci bombardowali swoich ooeratorów o ten kanał. A wiadomo, że takie działanie pomoże i to znacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik:

Nie zgodzę się. UPC jest od dłuższego czasu bombardowana, a nSportu jak nie było, tak nie ma. Dlatego to nie jest taki istotny czynnik. Klienci tych operatorów i tak w swoim czasie będą się dopominać. Zresztą nie sądzę, aby z tym był problem. To sport najbardziej przyciąga klientów do płatnej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak sprawy dalej sie potocza i jakie jeszcze ciekawe prawa wykupią, bo na razie to przynajmniej ja nie widzę nic premium w tym kanale? Liga włoska i francuska? piłka ręczna, siatkarska serie a? F1?To jednak nie jest produkt premium warty płacenia dodatkowych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wcześniej napisać: do wywiadu nie poszło, ale pytałem też o zainteresowanie sportami amerykańskimi i piłką południowoamerykańską. Otrzymałem odpowiedź, że są zainteresowani, niczego nie wykluczają. Być może do dnia startu pojawią się jeszcze nowe prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia gdzie znajdą miejsce na te 2 kanały w HD, czy to będą transpondery nc+ lub Polsatu, bo tutaj praktycznie nie ma nic miejsca, czy może gdzieś indziej ?

 

Nadawanie z bitrate ok 5-7Mb/s to będzie tragedia a nie kanał premium i płacić za taką jakość, gdzie Canal+ Sport HD nadaje ok 12-15Mb/s, a czasem nawet 16-18Mb/s. :D

 

Może nas zaskoczą i będzie rewelacja, w sierpniu wszystko wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...