Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, neo_patryk napisał:

Jak widać w zestawieniu nie ma ani jednego meczu La Ligi. Jeżeli taka sytuacja się utrzyma, to prawa do La ligi po kolejnym przetargu mogą być tylko u jednego nadawcy, i nie mam  tu na myśli ESN.

Obyś miał rację, bo tylko La Ligę oglądam w Eleven. Nic dziwnego, że oglądalność była taka niska skoro nie było nawet jednego ciekawego meczu, oczywiście z mojego punktu widzenia. Na szczęście dziś będzie Chelsea- MU, tylko to ich ratuje w moich oczach. Dlatego dla mnie nie są warci 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, neo_patryk napisał:

Jak widać w zestawieniu nie ma ani jednego meczu La Ligi. [...]

Jak widać, to zestawienie odzwierciedla zainteresowanie nie konkretnymi meczami, lecz drużynami Piątka, Lewego i Milika. Oglądalność meczów La Ligi należy porównywać z oglądalnością takich meczów gdzie nie ma Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fipii napisał:

 

Ale masz problem chłopie...

Tam było pełno emocji, jeszcze chwile i będziesz chciał żeby każde użyte słowo, podpierał regułką ze słownika. 

Nie lubisz ich, to po prostu nie oglądaj a nie wiecznie narzekasz. 

Tak, razi mnie mylenie pojęć ekonomicznych. Natomiast oglądam mecz, komentatorów co najwyżej słucham. Irytuje mnie tak nieadekwatne , sztuczne krzyczenie i na siłę szukanie metafor. Piątek strzelił zwyczajnego gola , dla mnie takie podniecanie się tym jest no właśnie nie wiem- głupie, dziecinne. Nie mogę ich lubić czy nie lubić bo ich nie znam, ale blokowanie ludzi na TT nawet za najmniejszą konstruktywną krytykę raczej o dojrzałości nie świadczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, STARS.TV napisał:

Meczyki bez naszych orłów generalnie poniżej 100 tys. Real miał teraz 80.

To i tak nieźle, godzina 12, a przeciwnik (Girona) mało znany dla większości. A wiadomo może jaka jest oglądalność meczów Reala lub Barcy u C+? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wislok napisał:

Tak, razi mnie mylenie pojęć ekonomicznych. Natomiast oglądam mecz, komentatorów co najwyżej słucham. Irytuje mnie tak nieadekwatne , sztuczne krzyczenie i na siłę szukanie metafor. Piątek strzelił zwyczajnego gola , dla mnie takie podniecanie się tym jest no właśnie nie wiem- głupie, dziecinne. Nie mogę ich lubić czy nie lubić bo ich nie znam, ale blokowanie ludzi na TT nawet za najmniejszą konstruktywną krytykę raczej o dojrzałości nie świadczy. 

Mało chyba oglądasz bo na tych kanałach każdy gol jest "niesamowity, bomba, itd". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wislok napisał:

komentarz ok . bez [beep]owania typu Kapica.. 

Komentarz był po prostu autorski. Kazdy ma swój styl. Od czasu do czasu  warto posłuchać innego niż  C+ . A taki B. Rethy z ZDF nie dość , że w pojedynkę komentuje to jeszcze oszczędnie w słowach. I też dobrze.

Panowie z Eleven przynajmniej poprawnie szeleścili nazwisko trenera MU. Ci z C+ nie zadają sobie takiego trudu.A powtarzają, ze gość jest Norwegiem (to pewnie i nazwisko ma norweskie)

 

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP negocjuje zakup sublicencji do praw na Formułę 1 z Kubicą z Polsatem. Wychodzi na to, że Polsat stał się podmiotem decyzyjnym po przejęciu minimalnej większości w ELEVEN SPORTS. Przynajmniej ten temat się mniej więcej wyjaśnił, bo długo o tym się tutaj dyskutowało.

 

Co do tych praw, to oby Polsat im tego nie sprzedał. Sami przecież mają otwartą antenę, więc nie muszą tak TVP rozdawać wszystkiego jak leci. Ale patrząc już na różne romanse obu telewizji, które mogły być związane z różnych innych powodów, to nie zdziwię się jak tym razem do tego znowu dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej dobrego sportu na otwartej antenie, tym lepiej. Ja się cieszę, że TVP coraz intensywniej wspiera sporty, w których startują Polacy. Wcale mnie nie martwi, że Canal+ będzie pokazywał Ekstraklasę razem z TVP, wręcz przeciwnie. To jest dobre dla polskich klubów. Dlaczego tak bronisz Eleven? Przecież, przynajmniej na razie, mają na wyłączność Serie A. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tej wymiany wyłączności i sublicencji....( wiem kasa, ale to jest bez sensu ) O tej samej porze leci to samo, tylko z innym komentarzem na różnych antenach... Czy my jesteśmy jako Polacy ewenementem w skali światowej z tą głupotą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...