Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, PLQba napisał:

Śmiało mogli wybrać zapowiadający się ciekawiej mecz Betis - Real, a tak robią źle

Może prawo pierwszego wyboru w tej kolejce miał C+, a może uznali, że ten mecz będzie ciekawszy, bo Real ostatnio gra bardzo słabo.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe. Wybór jest naprzemienny i śmiało mogli wybrać zapowiadający się ciekawie mecz Betisu z Realem. Dla mnie ta decyzja jest niezrozumiała, bo abonenci mający w swoim pakiecie CANAL+, mają w zdecydowanej większości Eleven. Natomiast kibice posiadający Cyfrowy Polsat mogą polegać tylko na Eleven Sports.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe. Wybór jest naprzemienny i śmiało mogli wybrać zapowiadający się ciekawie mecz Betisu z Realem. Dla mnie ta decyzja jest niezrozumiała, bo abonenci mający w swoim pakiecie CANAL+, mają w zdecydowanej większości Eleven. Natomiast kibice posiadający Cyfrowy Polsat mogą polegać tylko na Eleven Sports.
No naprzemiennie, ale dlaczego zakładasz, że teraz mieli pierwszy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mieli pierwszy wybór w poprzedniej kolejce. Powinni pokazać mecz Real Madryt - Real Sociedad, natomiast transmitowali Getafe - Barcelona. W Madrycie było niespodziewane 0:2. Barcelona wygrała 2:1 i nie był to szczególnie ciekawy mecz. Trzeba robić telewizję dla wszystkich, w tym abonentów Cyfrowego Polsatu kibicujących Realowi Madryt. Abonenci nc+ oraz kablówek mają przeważnie Eleven Sports oprócz CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PLQba napisał:

Ja mówię o tym co jest tu i teraz, bo czasu już nie cofniemy. Natomiast wśród meczów Realu z rzędu znalazł się też zapewne El Clasico. Mecz był pokazywany równolegle na antenie CANAL+ Sport.

Czyli może być nie fair. Pod warunkiem, że będą pokazywać Real. ;) Też mnie zdenerwowała decyzja Eleven o dzieleniu się prawami i późniejszym wspólnym zakupie hiszpańskiej. Wiesz co zrobiłem? Wykupiłem sobie NC+ i płacę 42.99 zł z C+. Jeśli chcesz oglądać La Liga czy Bundesligę to innej możliwości nie ma. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PLQba napisał:

W takim razie mieli pierwszy wybór w poprzedniej kolejce. Powinni pokazać mecz Real Madryt - Real Sociedad, natomiast transmitowali Getafe - Barcelona. W Madrycie było niespodziewane 0:2. Barcelona wygrała 2:1 i nie był to szczególnie ciekawy mecz. Trzeba robić telewizję dla wszystkich, w tym abonentów Cyfrowego Polsatu kibicujących Realowi Madryt. Abonenci nc+ oraz kablówek mają przeważnie Eleven Sports oprócz CANAL+.

Może pora rozważyć zmianę operatora satelitarnego? Bardzo dobrze, że mecze przyszłego mistrza pokazuje Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Pojawiła się promocja na stronie Eleven.

Można wykupić pakiet roczny lub półroczny ze zniżka 30%.  Oferta ważna do 25 stycznia.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 godziny temu, Arkon napisał:

Tez macie w EPG tylko wpisy typu La Liga Santander lub Puchar Anglii bez konkretnych rywali?

Eleven w aplikacji jest z EPG:

https://i.postimg.cc/K8PcVVbM/2019-01-26-203017.jpg

Odpaliłem również Eleven w Vectrze, to tam już jest bez opisu:

https://i.postimg.cc/wMRgk4F3/2.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Od dyskusji o meczach piłkarskich jest dział "Sport" na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/177564/duza-ogladalnosc-debiutu-krzysztofa-piatka-w-ac-milan.html
https://satkurier.pl/news/175097/rekordowa-ogladalnosc-el-clsico-w-eleven-sports.html

Uszczypnijcie mnie. Czy ja dobrze widzę, czy sobotni mecz Milan - Napoli miał w Eleven większą oglądalność od El Clasico? :lel:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...