Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat nie będzie angażować swoich pieniędzy. Polityka kupowania praw pozostawienie ta sama, czyli kupią to co C+ uzna, że nie warto podbić ceny.

 

Jeśli chodzi o F1 to Polsat nie jest zainteresowany sportem, który nie wykręci wysokich słupków oglądalności. Tylko reprezentacja ich interesuje na głównej antenie. 

 

Pół LaLiga C+ wystarczy, obawiam się tylko o BL. Bo tu C+ może chcieć większy kawałek i więcej spotkań Bayernu. 

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lukas_k napisał:

Przede wszystkim krytyka zaczęła się od momentu, gdy oszukali ludzi z Bundesligą, a teraz dopełnieniem było oddanie połowy La Ligi...

 

Ile można o tym pisać. Eleven nie oddało Canal+ połowy La Ligi. Eleven i Canal+ razem wystartowali w przetargu i każdy z nadawców wyłożył odpowiednio kasę na stół. Dla widzów nie jest to może idealne rozwiązanie, gdyż aby obejrzeć całą La Ligę trzeba mieć i Canal+ i Eleven. Jednak nadawca w ten sposób nie musi wywalać całej kasy i może  w ten sposób zaoszczędzić kasę na inne prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tu osób piszących to osoby wychowane na Canal+ i miało już wręcz wrogie nastawienie w momencie startu Eleven. Eleven wprowadziło zachodni standard pokazywania rozgrywek piłkarskich, jeśli chodzi o ilość, i to jest zasługa, której nikt im nie zabierze. Dawniej z tej La ligi to Canal+ pokazywał z całej kolejki 3 , w porywach do 5 spotkań. Zapytajmy fanów Serie A jak oceniają Eleven w porównaniu do Canal +. NC+ ma potężną bazę abonentów, o wiele większe wpływy z tytułu abonamentów, Eleven zaczynał od zera i moim zdaniem nadal ma bardzo dobrą ofertę,  choć nie ma co ukrywać,że rozstrzygnięcia przetargów w 2018 r. nie były tak korzystne dla tej stacji. Do tego Eleven odkrył wiele nowych twarzy co jest korzystne dla polskiego rynku dziennikarstwa sportowego.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten nowy standard i podział czołowych lig - najgorsze, co mogło nas spotkać. To też jest zasługa Eleven.

Orange i nSport też odkryło nowe twarze. To jest oczywistość, żaden plus.

Edytowane przez Barti
Usunięto ostatnie, mało zrozumiałe zdanie w poście.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zasługa Eleven, a może byłoby uczciwiej napisać NC+ i Eleven? Może podziału Ekstraklasy też jest winien Eleven? Podział praw na zachodzie to chleb powszedni i wynika z rosnących cen praw sportowych i tu żadna stacja nie jest temu winna.  Eleven to także spora dostępność w przystępnej cenie. Jednak przymusu subskrybowania kanałów nie ma. Widzę zdecydowanie więcej plusów, niż minusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 15:00 cztery mecze Serie A, a Championship znów olane. Oczywiście o 16:00 Sheffield Utd-Derby leci na głównym kanale Sky. To dla tych, którzy mi zaraz odpiszą, że nie ma przekazu TV.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2018 o 22:52, Bloo411 napisał:

 

Ile można o tym pisać. Eleven nie oddało Canal+ połowy La Ligi. Eleven i Canal+ razem wystartowali w przetargu i każdy z nadawców wyłożył odpowiednio kasę na stół. Dla widzów nie jest to może idealne rozwiązanie, gdyż aby obejrzeć całą La Ligę trzeba mieć i Canal+ i Eleven. Jednak nadawca w ten sposób nie musi wywalać całej kasy i może  w ten sposób zaoszczędzić kasę na inne prawa.

Czepiasz się słówek. Przez trzy lata mieli pełną La Ligę? Mieli. Mnie nie interesuje, że wystartowali wspólnie, efekt jest taki, że jak w poprzednim sezonie były wszystkie mecze tak teraz jest tylko pięć. 

Edytowane przez lukas_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skutek tego taki, że teraz ich właścicielem jest Solorz, a stać ich było tylko na połowę La Ligi, i jeszcze oddali dwa mecze Bundesligi do konkurencji. Zapewne nie taki mieli cel, wchodząc na polski rynek. ;)

Spodziewam się, że za kilka lat portfolio Eleven jeszcze mocniej się uszczupli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukas_k napisał:

Czepiasz się słówek. Przez trzy lata mieli pełną La Ligę? Mieli. Mnie nie interesuje, że wystartowali wspólnie, efekt jest taki, że jak w poprzednim sezonie były wszystkie mecze tak teraz jest tylko pięć. 

To używanie słów w języku polskim zgodnie z ich znaczeniem. Nie można oddać czegoś czego się nie ma. Eleven miało wyłączne prawa na LL na sezony 2015/2016-2017/2018.  Praw na kolejne trzy sezony nie miała, więc nie mogła ich oddać. Idąc tą logiką to NC+ oddało LM CP. Zachowując się tak jak kilku tutaj użytkowników powinienem co kilka dni pisać,że NC+ oddała LM. Taka jest istota konkurencji rynkowej ,że raz prawa ma nadawca X ,a następnym razem przetarg wygrywa nadawca Y. Ileż można o tym pisać,że mieli całą LL ,a teraz nie mają? Dla mnie to rzecz naturalna,że takie zmiany zachodzą. Można zrezygnować z subskrybowania kanałów jeśli oferta Cię nie zadowala. Najlepsze jest to,że jak dobrze mi się wydaje masz Canal+ i jak miałeś całą La Ligę tak masz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wislok napisał:

To używanie słów w języku polskim zgodnie z ich znaczeniem. Nie można oddać czegoś czego się nie ma. Eleven miało wyłączne prawa na LL na sezony 2015/2016-2017/2018.  Praw na kolejne trzy sezony nie miała, więc nie mogła ich oddać. Idąc tą logiką to NC+ oddało LM CP. Zachowując się tak jak kilku tutaj użytkowników powinienem co kilka dni pisać,że NC+ oddała LM. Taka jest istota konkurencji rynkowej ,że raz prawa ma nadawca X ,a następnym razem przetarg wygrywa nadawca Y. Ileż można o tym pisać,że mieli całą LL ,a teraz nie mają? Dla mnie to rzecz naturalna,że takie zmiany zachodzą. Można zrezygnować z subskrybowania kanałów jeśli oferta Cię nie zadowala. Najlepsze jest to,że jak dobrze mi się wydaje masz Canal+ i jak miałeś całą La Ligę tak masz :) 

Mam, ale to nie jest argument, bo ja oceniam ofertę kanałów Eleven, a ta w porównaniu do poprzedniego roku bardzo zubożała. Poza tym, nadal się nie rozumiemy - rok temu mieli całą La Ligę? Mieli. Teraz wystartowali z C+ i mają połowę ligi - OK, fajnie. Normalnego widza nie interesują kwestie przetargowe, jego interesuje to, co widzi w TV. Widzi to, że ma zdecydowanie gorszą ofertę za taką samą cenę, jak do tej pory. 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam żeby kwota 5 PLN za Eleven,  w moim przypadku,   była w jakiś sposób wygórowana. Przypominam, że już w marcu startuje F1 z Panem Kubicą. To dopiero będzie sezon ?

Edytowane przez breaking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają wielkie oczekiwania co do powrotu Kubicy, będą ogromnie rozczarowani, ponieważ teraz będzie miał słabe autko Williamsa (w 2018r. zajęli ostatnie miejsce w klasyfikacji konstruktorów). W latach z BMW wszyscy widzowie byli przyzwyczajeni że Kubica ścigał się o podium, więc oglądając wyścigi mieliśmy go na ekranie co chwilę. A w nadchodzącym sezonie będzie ciągle w drugiej dziesiątce, w efekcie tyle go zobaczymy co nic.
Nie zrozumcie mnie źle, ja też mu gratuluję powrotu i życzę mu jak najlepiej, ale trzeba być realistą i zdawać sobie sprawę z tego że stare czasy już nie powrócą. Na początku dzięki kampanii promocyjnej Eleven z pewnością będzie głośno i radośnie, a później to już różnie może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy kibic F1 ma pełną świadomość jakim bolidem dysponuje "Wiliams". Liczy się fakt powrotu do ścigania i choćby kilka jego udanych manewrów w sezonie. A przede wszystkim jego komentarze przed wyścigiem w "Eleven", które zawsze są bardzo interesujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dsd napisał:

Ci co mają wielkie oczekiwania co do powrotu Kubicy, będą ogromnie rozczarowani, ponieważ teraz będzie miał słabe autko Williamsa (w 2018r. zajęli ostatnie miejsce w klasyfikacji konstruktorów). W latach z BMW wszyscy widzowie byli przyzwyczajeni że Kubica ścigał się o podium, więc oglądając wyścigi mieliśmy go na ekranie co chwilę. A w nadchodzącym sezonie będzie ciągle w drugiej dziesiątce, w efekcie tyle go zobaczymy co nic.
Nie zrozumcie mnie źle, ja też mu gratuluję powrotu i życzę mu jak najlepiej, ale trzeba być realistą i zdawać sobie sprawę z tego że stare czasy już nie powrócą. Na początku dzięki kampanii promocyjnej Eleven z pewnością będzie głośno i radośnie, a później to już różnie może być.

Kolego, ale skąd ty wiesz jakie bolidy na nowy sezon przygotuje Williams? :blink: Może uda im się skonstruować najlepsze samochody w historii i Mercedes i Ferrari będą mięli kilka sekund straty na okrążeniu, a dzięki temu ES1 będzie miał najlepszą oglądalność w historii, bo Robert będzie walczył (oby skutecznie) o mistrzostwo świata? :P

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lukas_k napisał:

Mam, ale to nie jest argument, bo ja oceniam ofertę kanałów Eleven, a ta w porównaniu do poprzedniego roku bardzo zubożała. Poza tym, nadal się nie rozumiemy - rok temu mieli całą La Ligę? Mieli. Teraz wystartowali z C+ i mają połowę ligi - OK, fajnie. Normalnego widza nie interesują kwestie przetargowe, jego interesuje to, co widzi w TV. Widzi to, że ma zdecydowanie gorszą ofertę za taką samą cenę, jak do tej pory. 

Bardzo to zubożała oferta NC+ w 2015 r. - stracili całą La ligę, Serie A i Lique1. Sytuacja po 2018 r. jest jeszcze gorsza, bo stracili do tego LM i LE ,a odzyskali tylko połowę La Ligi . Przypominam,że dostęp do oferty sportowej NC+ jest wielokrotnie wyższy niż do kanałów Eleven,  Czyli NC+ kiedyś mieli całą La Ligę, Serie A, Lique1, LM i LE, Premier League i Ekstraklasę. Teraz nie mają Serie A,  Lique1, LM , LE, a tylko połowę mają La Ligi. Naprawdę czy mam to podkreślać na każdym kroku ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
16 minut temu, wislok napisał:

  Czyli NC+ kiedyś mieli całą La Ligę, Serie A, Lique1, LM i LE, Premier League i Ekstraklasę. Teraz nie mają Serie A,  Lique1, LM , LE, a tylko połowę mają La Ligi. Naprawdę czy mam to podkreślać na każdym kroku ? 

Trafiony zatopiony. Mylisz się kolego.

Czym innym jest Canal+ a czym innym platforma NC+.  Naprawdę na każdym kroku mam to powtarzać.  :P 

NC+ to oferta sportowa zarówno Canal+ jak i Eleven  oraz dostęp do kanałów PSP. Nie zakłamuj rzeczywistości. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...