Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za ten głos, bo on ładnie potwierdza moją tezę wyrażoną powyżej :) "Upadło? Ojej, nie obchodzi mnie to", a za chwilę "Jak to, mam płacić dodatkowo za coś, co miałem przed chwilą za 5 zł?" :) Prawa drożeją, jasne, ale dziwi mnie, że ktoś może być zaskoczony, że kanał za 5 zł za wszystko nie stać na ponowny zakup całej LaLigi, czy całej Bundesligi :) Na przestrzeni kilku miesięcy może jest to fajne rozwiązanie, a potem przychodzi rzeczywistość, przegrane przetargi i dokapitalizowanie kanału. Poczekajmy parę miesięcy na kolejne przetargi (ESA, PL) i zobaczymy kto wygra tym razem. Osobiście obstawiam kolejne trzęsienie ziemi - za dużo ostatnio dzieje się z "niekorzyścią" dla kibica (rozdrobnienie praw na kolejne płatne kanały), by tym razem ufać, że zostanie zachowany status quo.

Czy ja odpowiadam za biznes Eleven czy kogokolwiek innego? Skoro oferował coś za tyle to jego sprawa, on musi główkować jak wyjść dobrze na biznesie. To nie moje zmartwienie, nie moja sprawa. Ja jestem tylko konsumentem. Mam swoje biznesy i o nie nie martwi się pan Meyken, Mirosławski czy pół forum satkuriera, to dlaczego ja mam się zastanawiać, martwić czy biznes się Elevenom kręci?

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Wisłok, to raczej chodzi o niemożność pogodzenia się z faktem, że kilka lat temu pojawił się na rynku Eleven i wygrał przetargi z gigantem, pozbawiając go części praw. To było wręcz niepojęte, że mogło w ogóle dojść do takiej sytuacji. Dla mnie osobiście to była świetna sprawa bo nieźle zaoszczędziłem. Podmiot jakoś nie upadł, dalej nadaje i w dodatku zgarnął kasę za sprzedaż pakietu udziałów oraz odsprzedaż części praw, których i tak w całości nie mogli pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetarg na ESA? Orange Sport miało mecze Ekstraklasy i szybko upadło. :) Moim zdaniem Eleven w Polsce nie ma na dłuższą metę racji bytu.Fajnie, że są, że mamy za kilkanaście złotych miesięcznie ogrom meczów czołowych lig europejskich, ale wszystko kiedyś się skończy. 

Orange Sport upadło, bo właśnie o to głównie chodziło. Była koalicja pomiędzy CANAL+ a TP, więc musieli nadawać swój kanał. A przy okazji CANAL+ dał im parę rzeczy, żeby ramówka ładniej wyglądała. Prawa się pokończyły, nie było większego planu w inwestycje, to pożegnali się z rynkiem telewizyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 KOLEJKA LA LIGA SANTANDER

 31 sierpnia

Piatek o 20.00  Getafe- Real Valladoid  

 22.00 Vilarreal - Girona FC

Niedziela 2 września

Levante UD - Valencia FC 12.00

Barcelona FC- SD Huesca 18.25

Real Betis - Sevilla FC  20.45

 

https://media2.pl/media/152301-Nowe-sezony-ligi-wloskiej-i-hiszpanskiej-startuja-w-Eleven-Sports.html

 

Poznajcie nasz PREZENT na start nowego sezonu Bundesligi! Spotkanie inaugurujące rozgrywki, Bayern Monachium – TSG 1899 Hoffenheim, zobaczycie 24 sierpnia na NA ŻYWO także na Facebooku ELEVEN SPORTS! Zapiszcie w kalendarzu!

 

Edytowane przez Barti
Poprawiono czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w ramówce Eleven Sports w związku z odwołaniem 2 meczów klubów z Genui. Na ten moment wygląda to tak : 

 

Eleven Sports 1 -> 20:25 liga włoska: Inter Mediolan - US Sassuolo Calcio (na żywo)

Eleven Sports 2 -> 20:10 liga hiszpańska: Rayo Vallecano - Sevilla FC (na żywo)

Eleven Sports 3 -> 20:25 liga włoska: Parma Calcio 2013 - Udinese Calcio (na żywo)

Eleven Sports 4 -> 20:25 liga włoska: Bologna FC - SPAL 2013 (na żywo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, co jest najlepsze? To, że Polsat jest właścicielem Eleven Sports, a czwartego kanału, nawet na starcie nowego sezonu dalej brak w CP.

Prawda jest taka, że ten kanał nic nie oferuje. To takie pasmo powtórkowe. Od wielkiego dzwonu coś tam leci na żywo i to jeszcze mało ciekawego. Naprawdę nie ma czego żałować tym bardziej, że Eleven ma coraz mniej praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh...

 

Słaby nabytek Eleven. Bardzo słaby. 

 

- w studiu na ogół nie miał nic ciekawego do powiedzenia;

- nie widzę u niego tego samego entuzjazmu co u innych ludzi zajmujących się włoską piłką w Eleven. Wygląda jakby siedział tam za karę (ponura mina i negatywne fluidy);

- nie kryje się z sympatiami klubowymi. Co innego kibicować Milanowi jak Mati Święcicki czy Julek Kowalski Lazio będąc przy tym obiektywnym i mieć do tego wszystkiego dystans, a co innego emanować negatywną energią w studiu tylko dlatego, że jego drużyna przegrywa facepalm.gif

 

Nie chcę nikogo obrażać, ale gość nie dość, że jest merytorycznie do bani to jeszcze wygląda jakby studio Eleven pomylił z castingiem do filmu "Walka o ogień". Ludzie szanujmy się. Jesteśmy w telewizji. Tutaj trzeba mieć prezencję, wygląd, uśmiech i gadane. Ja tego wszystkiego u Kruka nie widzę. Radiową prezencję i urodę każdy jest w stanie wybaczyć, ale on z całą resztą też jest na bakier. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...